Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi, Takımın Başına Geçmelidir!

lan sus sanki bedavaya yaptı o kadar para alıyor tabii ki yapacak sen parasını verip çalıştırdığın bir adama minnettar mı kalıyorsun?

Ne kadar cahilce bir yorum olmus.

Bizim tartistigimiz kazandigi para degil, ama takim ile yakaladigi basarilar ve kazandigi kupalar.

Terim'den sonra mancini, prandelli, hamza, mustafa denizli geldi simdi de riekerink var, hangi hoca bir sistem kurup takimda bir kac yil basarili oldu??? Hangi hoca'nin oynattigi futboldan zevk aldik??? Terim'den istedigin kadar nefret edebilirsin, ama basarilarini gormezden gelemessin.

Bu arada "lan"li konusmassan iyi olur, cirkinlesmeye gerek yok.

Ne kadar cahilce bir yorum olmus.

Bizim tartistigimiz kazandigi para degil, ama takim ile yakaladigi basarilar ve kazandigi kupalar.

Terim'den sonra mancini, prandelli, hamza, mustafa denizli geldi simdi de riekerink var, hangi hoca bir sistem kurup takimda bir kac yil basarili oldu??? Hangi hoca'nin oynattigi futboldan zevk aldik??? Terim'den istedigin kadar nefret edebilirsin, ama basarilarini gormezden gelemessin.

Bu arada "lan"li konusmassan iyi olur, cirkinlesmeye gerek yok.

terim bir sistem kurdu diyorsun yani öylemi?

Peki sana şunu soruyorum bu adam yıllardır milli takımın başında bir sistem görebiliyormusun?

hagi'den sonra sırayla gerets, şikibe, lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo ve yine hagi, gerets, şikibe lucescu haberi ama fatih terim, hanzo

Saka mi yapiyosun

Terim bizde sistem kurmadi mi abi dalga mi geciyosun

Ne sistemi kurdu kardeşim elindeki jenerasyonun meyvesini yedi evet başarılıda oldu ancak bu bir sistem mevzusu değil bireysel oyuncu kalitesi ile alakalı bir durumdu.Lucescunun elindeki kadroyu ft ye ver bakalım ne yapacaktı.

Zaten bir sonraki gelişinde yaşattığı rezilliği hepimiz biliyoruz ft para ve oyuncu varsa gelir ve başarılı olur eğer bunlar yoksa çakılır milli takımda elindeki sınırsız imkanlara rağmen rezilliğide ortadadır.

Daha hala çıkıp bu adam hocadır işi biliyodur sistemlidir dersen söyleyecek bir sözüm olamaz.

Ülke futbolunda hep çıkar ilişkileri içerisinde bir yerlerde makam mevki sahibi olmuş ve bu işleri yönetip en iyi yaptığını iddaa edenler ve ülke futbolunun içinde bulunduğu boktan durumu bir araya getirdiğinde aslında bunların hiçbir bok bilmediğini göreceksin.

Ne sistemi kurdu kardeşim elindeki jenerasyonun meyvesini yedi evet başarılıda oldu ancak bu bir sistem mevzusu değil bireysel oyuncu kalitesi ile alakalı bir durumdu.Lucescunun elindeki kadroyu ft ye ver bakalım ne yapacaktı.

Zaten bir sonraki gelişinde yaşattığı rezilliği hepimiz biliyoruz ft para ve oyuncu varsa gelir ve başarılı olur eğer bunlar yoksa çakılır milli takımda elindeki sınırsız imkanlara rağmen rezilliğide ortadadır.

Daha hala çıkıp bu adam hocadır işi biliyodur sistemlidir dersen söyleyecek bir sözüm olamaz.

Ülke futbolunda hep çıkar ilişkileri içerisinde bir yerlerde makam mevki sahibi olmuş ve bu işleri yönetip en iyi yaptığını iddaa edenler ve ülke futbolunun içinde bulunduğu boktan durumu bir araya getirdiğinde aslında bunların hiçbir bok bilmediğini göreceksin.

2010'daki rezil sezon sonrasinda 2011'de gelipte 2 yil pes pese sampiyon olup, super kupa'da feneri yenip, sampiyonlar liginde gruplardan cikan takimin hocasi terim degilmiydi?

4-4-2 ile ligi dagitan takimin hocasi terim degilmiydi? Sag bek'e eboue'yi alan kimdi, melo'yu alan kimdi? Bir oyuncu oyundan alinirken el kol hareketi yapabiliyomuydu?

Terim gittikten sonra son 4 yilda mancini prandelli hamza denizli riekerink geldi, sonuc?

2010'daki rezil sezon sonrasinda 2011'de gelipte 2 yil pes pese sampiyon olup, super kupa'da feneri yenip, sampiyonlar liginde gruplardan cikan takimin hocasi terim degilmiydi?

4-4-2 ile ligi dagitan takimin hocasi terim degilmiydi? Sag bek'e eboue'yi alan kimdi, melo'yu alan kimdi? Bir oyuncu oyundan alinirken el kol hareketi yapabiliyomuydu?

Terim gittikten sonra son 4 yilda mancini prandelli hamza denizli riekerink geldi, sonuc?

2002-2004 den bahsediyorum ben o rezil sezonu anımsamıyorsun ya da anımsamak işine gelmiyor sanırım direk 2011'e uçmuşsun.Saçma salak transferler ve elinde hagi,melo gibi adamlar yokken ne bok yediğinide gördük.

2002-2004 den bahsediyorum ben o rezil sezonu anımsamıyorsun ya da anımsamak işine gelmiyor sanırım direk 2011'e uçmuşsun.Saçma salak transferler ve elinde hagi,melo gibi adamlar yokken ne bok yediğinide gördük.

Saka mi yapiyon

hagi melo gibi adamlar yokken nedemek? Bir hoca bir takima gittiginde en guclu kadroyu kurmak ister, mourinho manchester'e gidince milyonlari harcadi, van gaal da aynisini yapti, moyes de aynisini yapti.

Saka mi yapiyon

hagi melo gibi adamlar yokken nedemek? Bir hoca bir takima gittiginde en guclu kadroyu kurmak ister, mourinho manchester'e gidince milyonlari harcadi, van gaal da aynisini yapti, moyes de aynisini yapti.

Şimdi arkadaşım şunda anlaşalım senin tezin şu sen diyorsun ki terim sistemli bir td ve gittiği yerde bir sistem olur başarısını buna borçludur.

Bende diyorum ki terim sistem falan bilmez elinde iyi bir kadro ve yetenekler varsa bunların meyvesini yer ve senin gibi arkadaşların gözünde taht kurmayı başarır diyorum.O yüzdende 2002-2004 örneğini verdim.

Her td kadrosunda yetenekli ve tecrübeli futbolcular olsun ister ancak bunlar olmadığı zaman ne yaptığıda önemlidir.Ancak tartıştığımız bunun tam tersi bir durum elinde bu yetenekler yokken senin teknik direktörlüğün devreye giriyor ve biz bunu ft 2002-2004 de görmekle beraber şu andada milli takımda görüyoruz.Daha ne anlatıyım ben sana

Sen hala mourinho,van gaal diyorsun.Konumuz o değil tekrar hatırlatırım.

Üst Alt