Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü

Cevap: Gheorghe Hagi’nin En Güzel 10 Golü

Hagi ,steuda bizi eledigi zaman da aklima gelmiyor degil :D

sundan eminim futboldan nefret ederdim ,96 yilindan itibaren(o donemlerde) Hagi sayesinde tutugum takimin farkina ,futboldanda zevk almaya basladim..

Ben izleyemedim ama o iki macta cok pis isler donmus. Hagi seneler sonra bu maclar hakkinda sorulan bir soruya; "bu konuda konusmasak daha iyi olur" diye cevap verip bir nevi bazi gercekleri gun yuzune cikarmistir.

Yazdiktan sonra bir goz gezdirdim de, baya enteresan macclar olmus. Milan, Real'e 5 tane cakmis. Steaua bize 4 tane, arti Tanju'nun sayilmayan golleri vs. Final macinda Milan bu sefer Steaua'yi 4'lemis.

Steaua ile 86'da oynamadik galiba.

5 nisan 1989 da olmus

Eslesmeler

Milan -Rmadrid 1-1 / 5-0

Galatasaray-Steua 0-4 / 1-1

le bitmis

Bir daha böyle bir futbolcuyu Galatasaray'da seyredebilir miyim bilmiyorum... Bütün maçlarını izleyin, top Hagi'ye geldiği zaman ilk müdahaleyi yapan hiç bir zaman rakip futbolcu olmuyor. Biliyorlar, eğer ki ilk hamleyi yaparlarsa direk çalımı yiyip madara oluyorlar. O yüzden futbolcular topu takip etmekten ziyade Hagi'nin ne yapacağını kestirmeye çalışırlardı.

Gollerine gelirsek; dikkat edin attığı bütün goller hemen hemen hiç beklenmedik zamanda geliyor. Bütün gollerde rakip takım kalecisi topu seyretmekle yetiniyor. Topun ne şekilde falso aldığını kestirmek güç. Normal de sağa yada sola doğru falso alan top, Hagi'nin ayağında yukardan aşağı, aşağıdan yukarı, sağdan sola giderken tekrar sağa, tam tersi.... Ve bu adam bütün maçlarında özel markajla tututan birisi... Son 5 yılda böyle bir futbolcu izleyeniniz var mı?

Yanlış hatırlamıyosum Gs da Hagi nin tek kafa golü var o da gençlerbirliğine. Adamın attığı gollerin çoğu ceza sahası dışından.

alex daha iyi bi oyucuıofğdugıgiıdlfghd.lkjgn.ldjfgn.lkd çarpıldım :lol:

Kaybolan linkleri yeniden yüklemek bizim işimiz... ;)

1nci mesaj güncellendi.

Kalecilerin çaresiz bakışlarını kesin bol bol. ;) :tiphat:

Üst Alt