# Gianluigi Buffon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gianluigi Buffon

Cevap: # Buffon

zapata.jpg

Futbol tarihinin en yetenekli kalecilerinden bir tanesinden bahsediyoruz beyler. Vallahi çarpılacaksınız şu adama laf atmayın.

yıllardır aykutu falan izleye izleye bu tarz anormallikler olabiliyor.ibret alınsın.

Adam efsane olabilir. Dünyanın sayılı futbolcuları, kalecileri arasına ismini yazdırmış olabilir. Bu benim kendi düşüncem. Buffon'da olsa 33'lük adam istemiyorum. Kaldı ki Buffon Seri B'de takımını bırakmamış, neden Galatasaray'a gelsin ? Herşeyi geçtim bonservisi nasıl halledeceğiz. Hayal tacirliğinden başka birşey değil Buffon isminin ortaya atılması.

Cevap: # Gianluigi Buffon

Zamanında begenmediniz De Sanctis bence cok iyi bir kaleciydi. Buffon ise De Sanctisi kaleci diye cebine atar bir dahada bulamaz.

Galatasaray'da su iki unsuru en azından dogru dürüst bir takım olana dek unutun:

1) Yerli kaleci

2) Genc yetenek (yabancı)

Cevap: # Gianluigi Buffon

BUFFON hayal ama burda istemeyenler var:) e tabi zapatadan sonra buffon dersen adamda şok etkisi yapar kulakları cınlasın adnan sezginin:) ne guzel de kakaladılar bize zapatayı ya

Üst Alt