# Gianluigi Buffon - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gianluigi Buffon

Cevap: # Gianluigi Buffon

Yahu acayipsiniz gerçekten, gelme ihtimali neredeyse yok evet bu konuda çoğu kişi hemfikirdir sanırım, ama gelecek olsa istemeyecek adamlar var hayret doğrusu.

Ya bence Buffon değil. Adam bırakmaz yani Juve'yi baya baya zor. De gea-Hugo lloris tarzı geleceği olan bi adam da tutup Türkiye'ye hem de avrupa da bile olmayan bi takıma sadece para için gelmez. Cech biraz gözden düştü ya da Frey olabilir diye düşünüyorum. Dida-Almunia falan olmazsa iyidir bence:eek:

Gelin beni dinleyin, fazla strese girmeye gerek yok :ka19:

Kaleci adayları arasında Akinfeev ve Frey ile tek gecerim. Italya milli takımın kalecilerinden Federico Marchetti. Kulübü Cagliari ile baya sogudular bu sezon icinde. Degerini verirsek gelir. Milan ve Juve'de ilgileniyor. Es gecilmemesini üzerine basa basa tavsiye ediyorum.

[video=youtube;geosp0nJEIQ]https://www.youtube.com/watch?v=geosp0nJEIQ&feature=player_embedded[/video]

Adam yaşayan efsane.Muhtemelen bu alemde 100 bin tane forma sattıracak tek kalecidir kendisi.

İhtimal vermiyorum.

kalecilikde yaş sorun olmaz denir ama buffon çok sağlam bir kaleci ve bu yıl sadece lig için oynayıp 34 olunca gelecek yıl avrupada nasıl performans gösterir bilemiyorum,birde sakatlık sıkıntıları mevcut.Benim tercihim meksika milli takım kalecisi ,o adam baya iyi..

çok süpriz bi isim olabilir dedigi için ben onur kıvrak a teklıf yapılacak diye düşünüyorum

3234636494_cab2ffed91_o.jpg

Üst Alt