# Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Giovani Dos Santos Ramirez

Sag acık forvete VORONİN-C.DELGADO-DOS SANTOS 3'unden1'i gelsin.

Neill-Pantelic-Leo Franco-Voronin bedelsiz.

Emana ve Nuri şahin'e bonservis oderiz 10-11m euro.

Bu arada Melih Sabanoglu, bir pozisyon haric tüm transferlerde finale yaklasti yönetim dedi.

Rijkaard ve yönetimin aciklamalarinin taktik icabi oldugunu düsünüyorum.

Haldun Üstünel 6 ay evvel basladim Rijkaard ile görüsmeye demis.

Haftalar evvel Istanbul´daydi Rijkaard.Bence beklenmedik anda öyle bombalar patlayacak ki...Yok artik Rijkaard/Üstünel diyecegiz:D

arkadaslar bız bu adamı abartmayalım cok yeteneklı olsa barcelona yollamazdı artı tottenam geledıgınden berı macalarını ızlıyorum ve bence abartıgınız kadar kaıtelı bır oyuncu degıl bızım ARDA TURANIMIZ bence dos santostan asagı kalır yanı yok bence ondan daha kalıtelı bence

En büyük transfer hayallerimizi Tottenham'ın sıradan adamına kadar düşürmeyelim. bende hiç beğenmezdim bunu zaten iyi olsa Barça vermezdi kesinlikle.

En büyük transfer hayallerimizi Tottenham'ın sıradan adamına kadar düşürmeyelim. bende hiç beğenmezdim bunu zaten iyi olsa Barça vermezdi kesinlikle.

Tottenham'ın sıradan adamı mı? :asd:

boş mesaj olmasın. Tottenham'da tutunamadı diye kötü demişsin herhalde. EPL'de 19 yaşında, La Liga gibi çok daha yumuşak bir ligden gelmiş bir futbolcunun kolay adapte olabileceğini mi düşünüyordun acaba? 1989'lu bu çocuk. aynı yaştayız. fiziksel olarak gelişimin devam ettiği yıllar. geçen sezon Barcelona'da şov yapmış bir futbolcu, EPL'de tutunamıyorsa, sorunu futbolcuda aramam. aynı takımda bir de Luka Modric vardı. dünyanın en iyisi olacaktı. :rolleyes: Premier League adamı yutar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt