# Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Giovani Dos Santos Ramirez

L'Espanyol ha già parlato col padre del giocatore.

Il ritorno di Giovani dos Santos a Barcellona avrebbe un po' del clamoroso. Soprattutto se alle spalle del nuovo trasferimento non ci fossero più gli azulgrana, bensì i cugini dell'Espanyol. Ebbene, il copione è pronto, gli attori quasi. Giovani, innanzi tutto. Il giovanissimo messicano, che molti designavano come l'erede di Ronaldinho, si è un po' perso nei meandri del calcio inglese, sospeso a metà fra Tottenham e Ipswich. Il calcio 'duro' di oltremanica non fa per lui. A diciannove anni serve uno scenario diverso, dove mettere in mostra le indiscutibili doti tecniche del ragazzo. La proposta dell'Espanyol ha già raccolto consensi da parte di Giovani che, attraverso il padre, ha fatto sapere di essere disponibile ad un ritorno in Catalogna. Il Tottenham, proprietario del cartellino, potrebbe girarlo in prestito con opzione di vendita al termine della prossima stagione. Ma dovrebbe contribuire a pagare una parte del suo ingaggio. Ci sono un po' di nodi. Ma la situazione potrebbe risolversi presto. Giovani muore dalla voglia di tornare a Barcellona, anche se sulla sponda opposta della città.

Adi gecen blogda, blogun sahibi bir aciklama yapmis..

Okumakta fayda var...Iddialilar...Bu cok önemli 2 kisinin kim oldugunu cok merak ediyorum acikcasi...Bugüne kadar hic yanilmadik diyor...Isteyen blogu inceleyebilir diyor...

Unutmadan;

Eğer bu 2 oyuncuda gelirse -ki büyük ihtimalle gelecekler- YER YERİNDEN OYNAR !! demis

ForzaCimbom dedi ki...

Öncelikle Rijkaard hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Umarım uzun yıllar takımın başında kalır ve başarılarla dolu sezonlar geçiririz.

Ve herşeyden evel sevgili Yeliz Toroslu ve Erdal Aslan'a bilgilendirmelerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bugün Rijkaard'tan sonra kendileriyle uzun uzun konuştuk ve bazı şeyleri sağolsunlar söylediler, yardımcı oldular. Bilgilendirdiler..

İnanmak zorunda değilsiniz, ben sadece duyduklarımı ve öğrendiklerimi yazdım.

Kimsenin boğazına yapışmıyorum inanıcaksınız, inanmak zorundasınız diye.

Ama diyorsunuz ya yalan bunlar, sallıyorlar falan diye. Hani siz kaynak istiyorsunuz tamam sizi anlıyorum, fakat eğer sizde yalan olduğuna veya salladığımıza dair kaynak gösterirseniz memnun kalırız.

Unutmadan blog arşivini biraz kurcalayın, bakın bakalım söylediklerimizin hangisi çıkmamış..

Saygılar - sevgiler,

Esen kalın.

elimizde patlama gibi bi durum olmaz inşallah. gerci nihayetinde henuz 89 lu bi futbolcu ve gercekten geleceği var ama insan daha once hiç boyle transfer gormediği için (turk takimlarinda) korkuyo birazcik..

Gelişmeler

Galatasaray'da sıcak saatler yaşanacak bu hafta anlaşılan oyuncularla imzalar atılacak,final aşamasına gelen 2 yabancı transfer var.Neill ile ciddi şekilde ilgileniyoruz.Kewell aracılık yapıyor bu konuda yalnız yaşının gelmesinden dolayı profesyonel yaklaşıp para derdinde.Galatasaray istediği ücreti aşşağı çekmek için uğraşıyor görüşmeler olumlu yönde.Sol beke transfer yapıldı desek yeridir, iki oyuncumuzu takasta kullanacağız bu transfer için bir taşla üç kuş çünkü verilecek iki oyuncu bize sadece yük.Verilen oyuncuların birinde sorun var o halledilirse imza atılır hafta içi..

https://wizardofon.blogspot.com/2009/06/gelismeler.html

Su verilen linkteki yorumlari okuyorumda bu adamlar Rijkaard'i getirdik diye bizde para .ok saniyo :) Iste isim oldumu oyuncu getşrmenin avantaji da oluyor..

''The official transfer formula

Galatasaray has $$ + Rijkaard likes the kid + Gio is looking for a new club = Possible Transfer ''

Su verilen linkteki yorumlari okuyorumda bu adamlar Rijkaard'i getirdik diye bizde para .ok saniyo :) Iste isim oldumu oyuncu getşrmenin avantaji da oluyor..

''The official transfer formula

Galatasaray has $$ + Rijkaard likes the kid + Gio is looking for a new club = Possible Transfer ''

Türk de yazmış olsa pirestij getirdi bize rijkaard :D

Bahsi gecen Gio, van Bronckhorst olmasin? Yasi falan pek onemli degil. 4-3-3'e herseyi ile yatkin bir oyuncu ve sahsen bekledigim bir tansfer. Alparslan ve Anil gibi genclere idol olucak bir isim olmasi da cabasi. Bu serbest kalan Slyvinho'da olabilir. Hakan'in Rijkaard'in takiminda tutunabilecegini zennetmiyorum.

Bahsi gecen Gio, van Bronckhorst olmasin? Yasi falan pek onemli degil. 4-3-3'e herseyi ile yatkin bir oyuncu ve sahsen bekledigim bir tansfer. Alparslan ve Anil gibi genclere idol olucak bir isim olmasi da cabasi. Bu serbest kalan Slyvinho'da olabilir. Hakan'in Rijkaard'in takiminda tutunabilecegini zennetmiyorum.

Giovanni Van Bronckhorst 35 yasina basacak bu sezon sadece 1 macta gorev yapmis feyenordda

mantiklimi?:D

Hakan 11'in değişmez oyuncusu olacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt