Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Gio'nun performansını birde Eskişehir'de görelim.Bayılıyoruz yerin dibine bir haftada sokmaya yada göklere bir maçta çıkarmaya.

Gio'ya laf söylemedim ama bu adam daha fazlasını yapacak beklentim o yönde.

Kanada koyup bu adamı hapsetmemeli,bırakmalı serbest, rahat oynasın cezayı kessin.

Gio'ya laf söylemedim ama bu adam daha fazlasını yapacak beklentim o yönde.

Kanada koyup bu adamı hapsetmemeli,bırakmalı serbest, rahat oynasın cezayı kessin.

Bence de. Ardayı kanata çekip, Gioyu forvet arkasında kullanmalıyız.

Hem Arda sevdiği yerde oynar hem de Gio takımı hücuma daha hızlı çıkartır.

Gio'ya çalım atmıyor hiç rakibinin üzerine gitmiyor diye kızmıştım ilk maçlarda. haklıydım da. Rakibinin üzerine yürüyünce neler yapabileceğini biliyoruz sonuçta.

Ben de laf söylemiştim, gelmesini istemediğimi de söylemiştim hatta transferden önce..Geçen maç iyi oynadı ama hala soru işaretleri devam ediyor bende..Birkaç maç daha geçsin, formunu devam ettirsin bakalım hele, sonra pişmanım deriz:D

Arda'yi bu saatten sonra hic bir Allah'in kulu sol kanada hapsedemez. 2. Hakan Sukur deviri baslar. Arda bir yere transfer olana kadar Gio takimda barinsa kafii'dir ;)

Arda'yi bu saatten sonra hic bir Allah'in kulu sol kanada hapsedemez. 2. Hakan Sukur deviri baslar. Arda bir yere transfer olana kadar Gio takimda barinsa kafii'dir ;)

Ben burada söylemediysem kendi kendime söylemişimdir fakat pişman değilim. Yeteneklerine kimse laf edemez ama 1 maç yeteneklerini kullanabildi diye de bu lafı kimse söylememeli. Revivo hat-trick yapmıştı o da o dönemin şartlarında yetenekliydi. Bu forum yakın zamanda L10 üzerinden neler neler tartıştı...

Zaman verelim ve yeteneklerini kullanması için dua edelim.

Bu adamın adı türk adı olsa böyle bir topik açılmazdı. Emre Çolak, Santos kadar yetenekli değil ama oynadığı sürede daha yararlı oldu,üstelik bonservisi tümden bizde ve buna rağmen Emre Çolakla ilgili yazılar az iken adamın adı Santos diye yaptıklarımız vahim.

Üst Alt