Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Bunu söylemek için daha çok erken.

Fener maçının sonrasına bırakalım.

O maç sonrası, gerçek düşüncelerimiz ortaya çıkar. :)

açıkcası ben taraftardan 1 maçla kimseyi kötülememki 1 maçlada kimseyi kral yapayım :) bunu demenizi ve uygulamanızı beklerdim :)

Ne alakası var burda sorun elenip elenmememiz değil Santos un takıma bu son maça kadar ne verdiğidir.

Santos gelse takır takır oynasa biz gene elensek kimse Rijkaard a veya yönetime sesini çıkarmazdı.

Ama sen öyle ya da böyle forvetini gönderip forvet diye Santos u alıyosan ve o hiç bir şey katmıyosa takıma doğal olarak Çin liginde bile eleştirilirsin.

gönderdiğimiz forvetimiz çatır çatır mı oynuyordu :rolleyes:

Nonda olsaydı turu geçerdik diye varsayım yapanlar var,al bu da benim varsayımım;bence Nonda olsa Atletico Madride 1-4 yenilirdik

Dereyi görmeden paçaları sıvamayın bir bakalım bu performansı sürekli sağlaya bilicek mi?

Ben zaman verenlerdenim Gio ya.Beklemek görmek lazım bir futbolcuda önce potansiyel varmı bakmak lazım.Gioda bu fazlasıyla var.Onun için eskişehir macındada bu haftakı gibi oynarsa hem acık alanda hemde kapalı savunmalarada iş yapabileğini kanıtlar.

ben rijkarda güveniyorum transferlerde onun isteği doğrultusunda yapılıyor bence transferler doğrudur devre arası transfermi yapılır diyenler şimdi ilk 11 kurmakta güçlük çekiyorlar

hıncal, rıdvan ,ahmet çakar ,sinan engin ,serhat ulueren keltoşu ve tüm fenerlilere iliklerine kadar kapak olsun:)

enson kasımpaşa ile oynadığımız maçta bende sölemiştim,hatta tartışmıştık biri ile.ama o maçı radyodan dinlediğim anlayamamışım demekki.Evet pişmanım ama sadece o maç içinde sergilediği oyun için.Önemli olan bundan sonra üst üste oynayacağı maçlarda göstereceği performanstır benim için.Beni büyük maçlarda kurtarsın.ne isterse istesin

3 maçıyla fos demedim 1 maçıylada kral oldu demem

sezon sonu istatistiklerine bakıcaz somut ne katmış bize

Ben zaman verenlerdenim Gio ya.Beklemek görmek lazım bir futbolcuda önce potansiyel varmı bakmak lazım.Gioda bu fazlasıyla var.Onun için eskişehir macındada bu haftakı gibi oynarsa hem acık alanda hemde kapalı savunmalarada iş yapabileğini kanıtlar.

Imza.

Üst Alt