God Of War | Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

God Of War | Ana Konu

Pek alakası yok,4 sene oldu oyun çıkalı,ragnarokun eli kulağında,daha bu saatten sonra pcye çıksa ne olur.Oyun bitecek,devamı nerde, yok.2027 belki..Ps5 satısına yönelik bir hamle bence daha yukarda yazdığım gibi..

Ps2’den beri PC’de yok diye dünyanın parası kazandırmışımdır PS salonlarına GOW oynamak için.

O özellikte PS’ye özel kalmalıydı bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oynayan oynadı zaten ps de oynaması daha zevkli ve farklı böyle oyunları türkçe desteği de varken

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne gibi bir artısı var mesela ps'de? PS gibi 30 fps'ye kilitli değil, daha iyi grafikler vs. Mesela ben de visual snow rahatsızlığı var, düşük çözünürlük + düşük kare sayısı inanılmaz gözümü yoruyor playstation 4 ile sırf bu sebeple futbol hariç hiç bir oyun oynayamadım ki o dönem Romanyadaydım sıkıntıdan patlıyordum. PC'ye gelmese oynayamazdım mesela bu oyunu, gerçi daha oynamadım ama oynayacağım.

Ne gibi bir artısı var mesela ps'de? PS gibi 30 fps'ye kilitli değil, daha iyi grafikler vs. Mesela ben de visual snow rahatsızlığı var, düşük çözünürlük + düşük kare sayısı inanılmaz gözümü yoruyor playstation 4 ile sırf bu sebeple futbol hariç hiç bir oyun oynayamadım ki o dönem Romanyadaydım sıkıntıdan patlıyordum. PC'ye gelmese oynayamazdım mesela bu oyunu, gerçi daha oynamadım ama oynayacağım.
4k TV yoksa konsolların PC kıyasla pek bir avantajı yok sadece donanım ucuzluğu var

4k TV yoksa konsolların PC kıyasla pek bir avantajı yok sadece donanım ucuzluğu var
Teknik olarak bakacak olursak hiçbir avantajı yok zaten. DLSS, FSR ve yeni çıkacak RSR ile birlikte pc'de de 4k oyunculuk artık çok ulaşılabilir bir hale gelmeye başladı ki mevcut donanımlarla da tıpkı konsollardaki gibi 30 fps'ye kilitlemek ve zaman zaman 30 fps altına düşmesini gözardı ederek ulaşılabilir bir şey 4k oyunculuk. İstersen monitörde oynarsın istersen dev ekranda kablosuz gamepad ile oynarsın oyununu yani demek istediğim şey konsolda yapılabilip pc'de yapılamayan hiçbir şey yok, düşük grafik kalitesi de cabası.

Tabi bu bahsettiklerim pc'ye alışmış ve dediğin gibi iyi donanıma erişimi olanlar için geçerli, özellikle şu devirde oyuncu bilgisayarı fiyatına 2-3 konsol alınabilir.

Tamamen tercih meselesi yav kimi akşamdan akşama haftada 2-3 kez koltuğumun karşısında oyunumu oynarım gerisi beni bağlamaz kafasında, böyle birinin pc ile falan işi olmaz doğal olarak da tercih etmez pc'yi.

Ama ben oyuncuyum, oyunları sıkı takip ederim, rekabetçi oyun oynamayı severim diyen birinin maddi sebepler dışında pc tercih etmemesi bana pek mümkün değil gibi gözükmekte.

Üst Alt