God Of War | Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

God Of War | Ana Konu

Yani cihaza o kadar para verip 1 sene yatsın mi diyeceksin

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kendi adıma konuşursam zaten PS almamın sebebi exc. oyunlar. Yani konsol genel olarak yatıyor, özel oyunlar çıktıkça açıyorum. 1 sene yatması da problem değil muhtemelen en az 6-7 yılı var bu cihazın. Ve daha ilk çıktığı sene için yeni nesil God of War çıkacak. İlk oyunu çıkışından 1.5 ay sonra %50 indirimle almıştım PSN üzerinden. PS Plus Collection da duyuruldu, eski nesile çıkmış birçok özel oyunlar da 3. parti oyunlar da bu sistem ile oyuncuya sunulacak PS5'in çıkışıyla. Birçok oyun da yeni nesile grafik yükseltmeleriyle gelecek.

Ben PS4'den geçiyorum PS5'e diyen birisi şu an ülkede 6000₺ üzerini verip alıyorsa oyunlar için indirim beklemesi ya da konsolun 1 sene yatması pek sorun olmayacak çünkü konsolun doğru düzgün yeni nesil çıkış oyunu yok. Konsol fiyatlarının artmasından endişe duyan varsa konsolu çıkışında alır koyar kenara. Her oyun 500₺ üzeri fiyatla gelmiyor, konsolun tadını çıkartacağı birçok 3. parti oyun olacaktır uygun fiyatlı. Zaten bahsettiğim gibi PS Plus Collection ile onlarca daha önce çıkmış oyunu olacak ve bunlara exc. oyunlar da dahil. En az 6-7 yıllık bir cihaz için oyunlarda indirim beklemek ülke şartlarında benim için sorun değil. Benim korkum konsolun fiyatının giderek artma ihtimali.

Kendi adıma konuşursam zaten PS almamın sebebi exc. oyunlar. Yani konsol genel olarak yatıyor, özel oyunlar çıktıkça açıyorum. 1 sene yatması da problem değil muhtemelen en az 6-7 yılı var bu cihazın. Ve daha ilk çıktığı sene için yeni nesil God of War çıkacak. İlk oyunu çıkışından 1.5 ay sonra %50 indirimle almıştım PSN üzerinden. PS Plus Collection da duyuruldu, eski nesile çıkmış birçok özel oyunlar da 3. parti oyunlar da bu sistem ile oyuncuya sunulacak PS5'in çıkışıyla. Birçok oyun da yeni nesile grafik yükseltmeleriyle gelecek.

Ben PS4'den geçiyorum PS5'e diyen birisi şu an ülkede 6000₺ üzerini verip alıyorsa oyunlar için indirim beklemesi ya da konsolun 1 sene yatması pek sorun olmayacak çünkü konsolun doğru düzgün yeni nesil çıkış oyunu yok. Konsol fiyatlarının artmasından endişe duyan varsa konsolu çıkışında alır koyar kenara. Her oyun 500₺ üzeri fiyatla gelmiyor, konsolun tadını çıkartacağı birçok 3. parti oyun olacaktır uygun fiyatlı. Zaten bahsettiğim gibi PS Plus Collection ile onlarca daha önce çıkmış oyunu olacak ve bunlara exc. oyunlar da dahil. En az 6-7 yıllık bir cihaz için oyunlarda indirim beklemek ülke şartlarında benim için sorun değil. Benim korkum konsolun fiyatının giderek artma ihtimali.
ben şahsen çoğu oyunu ps4 de oynuyorum ve çoğu da ya ps plus bedava oyunları ya da indirim döneminde uygun fiyatla aldığım oyunlar.sonuçta bu cihazı sadece gow oynamak için almıyoruz oynanabilecek onlarca oyun var, yani konsolun 1 sene yatmasi için sebep yok. ama dediğim gibi asıl sorun ps5 i almak büyük ihtimal digital versiyon 6 bin civarı olur. yani onun için de çoğu kişi bekler ucuzlaması için

Futbol dışında oynadığım tek bilgisayar oyunudur.

Konsol olarak PS3'te kaldığım için Ascension'da kaldım. God of War 1-2-3'ü çıktıkları dönem bitirdim. Ascension'u bitiremedim. Geri de dönmedim. Şu an canım çekti. Ascension'a yeniden başlasam fena olmaz.

God of War 2018'i konsol sahibi olmayıp da oyuna ilgisi olan varsa ya da daha yüksek grafikler, daha yüksek frame ile bilgisayarda oynamanın hayalini kuran varsa 329₺ ön sipariş fiyatıyla birlikte Steam üzerinden satışa çıktı. 14 Ocak 2022 tarihinde de çıkışını yapacak.

God of War 2018'i konsol sahibi olmayıp da oyuna ilgisi olan varsa ya da daha yüksek grafikler, daha yüksek frame ile bilgisayarda oynamanın hayalini kuran varsa 329₺ ön sipariş fiyatıyla birlikte Steam üzerinden satışa çıktı. 14 Ocak 2022 tarihinde de çıkışını yapacak.

Güzel haber uzun süredir bekliyordum. Ama fiyatı çok fazla indirimde falan alırız artık.

keriz silkeleme taktigimi bu rtaş

Yeni PC topladım. Oynamaya değer mi? Şu an torrentten RDR2 indirdim. Onu oynayacağım. Bu oyunun son versiyonundan mı başlasam yoksa 1 den mi?

Yeni PC topladım. Oynamaya değer mi? Şu an torrentten RDR2 indirdim. Onu oynayacağım. Bu oyunun son versiyonundan mı başlasam yoksa 1 den mi?
God of War kesinlikle oynamaya değer. Önceki oyunları oynamanız şart değil ama bazı göndermeler mevcut. En azından hikayeyi, silahları falan öğrenirseniz o göndermeler sizi oynarken heyecanlandırır. RDR için ilk oyunu daha sonra oynayabilirsiniz. Zaten PC tarafında da mevcut değil. RDR2 de ayrı bir tadı olan oyun, şimdiden iyi eğlenceler. ♥

God of War kesinlikle oynamaya değer. Önceki oyunları oynamanız şart değil ama bazı göndermeler mevcut. En azından hikayeyi, silahları falan öğrenirseniz o göndermeler sizi oynarken heyecanlandırır. RDR için ilk oyunu daha sonra oynayabilirsiniz. Zaten PC tarafında da mevcut değil. RDR2 de ayrı bir tadı olan oyun, şimdiden iyi eğlenceler.

Şu an rdr2 oynuyorum. Çok saran ve bu oyunu bitirirsem üzülürüm herhalde. Bundan sonra AC Valhalla,Far CRY 6, Cod Warfare öyle gidecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemde alası,konsol alanlar oynadı hatim etti,ragnaroku bekliyor,pcler de bak exclusive bize de geldi herörö rerörö diye asılacaklar..300 küsür lira temizinden..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
300 tamam bence de çok pahalı ama sana bana 300₺, adamlar için 50$'a God of War gibi AAA kalite, son yılların en başarılı PS özel oyunlarından birisini oynayacak. Sony politikasını değiştirdi, birçok exc. oyununu PC tarafına da getirmeye başladı. Hem Sony kazanıyor hem de PC oyuncuları yüksek kalite oyunları oynama şansını elde ediyor. Nvidia'nın GFN sızıntısı vardı, God of War da o listedeydi. Listenin kalanında da birçok PS Exc. oyun mevcut. Böyle yapımlarım tek platformda kalmasındansa er ya da geç herkesin oynayabilme imkanının sunulması bile başlı başına oyuncular için güzel bir gelişme. Sony bu konuda en inat firmalardan birisiydi ve inadı kırılmışa benziyor artık. Horizon optimizasyon konusunda başarısız bir port olmuştu ama Days Gone da tam tersi oldukça başarılı bir şekilde optimize edildi bilgisayara ki ben konsolda oynadığımdam çok daha fazla zevk aldım PC tarafında oynarken. Keriz avcılığından çok Sony'nin, Xbox & GamePass karşısında PC pazarında yer edinme çabası olarak görüyorum bunları. PS Now'dan ziyade tam olarak GamePass gibi bir sisteme ihtiyacı var hem Sony'nin hem de oyuncuların. Türkiye fiyatlandırmaları üzerinden konuşursak yeni çıkacak Horizon Forbidden West PS4 versiyonu bile 600₺. PS5 versiyonu 700₺. :rolleyes:

Üst Alt