Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası"

Gökhan Çıra: "Ben Galatasaray altyapısında neler yaşadığımı bildiğim için Galatasaray'a cephe aldım. 2-0 ilk maçı yenmişim, Galatasaray'ı sahasında yenmişim, ağlayayım mı? 'Hadi ya 2-0 Fatih Terim'i yendik' diye ağlayayım mı? Sevineceğim tabii ki, az bile yaptım."
Bu ne irzinami geçmişler. Ekmek mi vermediler. Nasıl bir it çocuğu bu

r
EMDeVHRXsAAwXdW

EMDeVHQXkAYibxV

Samsunsporlu topcu, Trabzon altyapisi
Liboştan sonra zırboşu da lugatimiza ekleyelim

Şiddete karşıyım ama temiz bi sopa yemeli.

Eşiyle olan videoyu da yeni izledim, tercihleri beni zerre ırgalamıyor ama yorum yapabilirim. Sanki Gökhan Çıra da pasif. Hareketleri baya Bi yumuşak geldi bana. Götüne güvenip 30 milyonluk camiaya kafa tutması normal :)

Şaka yapmıyorum: bu herif kısıtlı yetenekleriyle en fazla daha 2-3 sene biraz ekmek yer futboldan alt liglerde.
Bu yaptıkları şov dünyasına girme çabaları olabilir.
Fırsat ayağına kadar gelmiş. Türkiyenin en popüler takımına karşı oynuyor. Bunu bu şekilde kullanıp sonuçta bir halt yemeden tonla insan kendisini konuşuyor oldu.

Bu tipleri bilirim, doğuştan eziktir, kaybedendir, ilgi delisidir, elindekinin kıymetini bilmeyen, sürekli şikayet eden, hiçbirşeyden mutlu olmayandır

o yüzden eş olarak baskın dominant tipler alır bunları, fırçalar iter kakar çünkü 2 “ayy canım” yapıp istediği herşeyi yapabileceğini ve yaptırabileceğini bilir, kullanılmaya çok müsaittirler

Buna kendilerinin neden olduğunun farkında olmadıklarından da haindirler

Küçük bir fırsat veya güçlü olduklarını zannetikleri an nefretlerini kusar, arkadan bıçaklarlar
Sov dunaysi bile olsa, en yüksekten dahi başlasa geleceği yer kucak danscisi seviyesidir

Dedigin gibi kısa bir zamanda 3. sinif barlarda sarki soylemeye calisirken goruruz

En az birkaç sene surekli heryerde bu meshur oldugu olayi anlatir durur

Çünkü ilgi tatmini yaşamış kendini bi bok sanmıştır
Bunun övünülecek birşey olmadığının farkında değildir

Etrafindakiler (ki bunlar kullanacak olanlardır) evvela vayy kardesim senin gibi adama yapilir mi, hatunlar ne zaman geliyor falan derler

Sonra etrafindakiler de sıkılınca şamaroğlan muamelesi görmeye başlar, önce depresyona girer, sonra kabullenir, şamarı yedikçe “ehe ehe” diye gülerek tepki vermeye başlarlar

Acınası tiplerdir aslında ama hain de olduklarından acımak acıyana zarar vereceğinden layık oldukları şekilde davranılırlar ve zavallı olarak yiter giderler

Ha hepsinden önce o kocası buna yakın zamanda tekmeyi vurur, dediydi dersiniz

Üst Alt