Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası"

Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra, Galatasaray maçının ardından Fatih Terim hakkında ağır sözler kullandı.

Tuzlaspor oyuncusu Gökhan Çıra: "Maçtan önce Fatih Terim yardımcı hocamın omzundan tutup ‘Gökhan Çıra sen misin?’ Diye soruyor. Mafya mısın sen ya? Sen kimsin? Beni istediği zaman bulabilir. Evimi herkes biliyor." (Haber Global)

Gökhan Çıra: "Onlar bunu ciddiye alıp bu şekilde kadro çıkarıyorsa Fatih Terim, ben de diyorum ki siz gidin PSG'yi yeni, bizi rakip almayın, gidin onlara bu şekilde oynayın, Real Madrid'e karşı bu şekilde oynayın."

Gökhan Çıra: "Galatasaray'dan biri bana kafa attı. Onu bulun bana!"

Gökhan Çıra: "Bunu yapan Fatih Terim'in ekibinden birisi. Kel kafalı, zaten kafası yarılmıştı çıkarken görebilirsiniz. Muslera daha maç bitmeden 5 dakika kala yedek kulübesine laf atıyordu. Ben üzgün bir şekilde soyunma odasına gidiyordum. Geldi yanıma küfür falan etmeye başladı."

Gökhan Çıra: "Ben Galatasaray altyapısında neler yaşadığımı bildiğim için Galatasaray'a cephe aldım. 2-0 ilk maçı yenmişim, Galatasaray'ı sahasında yenmişim, ağlayayım mı? 'Hadi ya 2-0 Fatih Terim'i yendik' diye ağlayayım mı? Sevineceğim tabii ki, az bile yaptım."

Gökhan Çıra: "Vücudumun morluk ve kızarıklıkları belli. Polislerin önünde daldılar bize. Yoksa polisler de mi sizden?"

Gökhan Çıra: "Biz ne büyük bir kulüpmüşüz ki bu maça odaklamışız. Yöneticisi, futbolcusu, antrenörü kafa atıyor. Gerçi Fatih Terim futbolun mafyası olduğu için... Sen kimsin? Gökhan Çıra sen misin demiş benim yardımcı hocama. Benim nerelerde olduğum her zaman belli." (De Marke Sports)

Gökhan Çıra: "Maçtan önce Fatih Terim yardımcı hocamın omzundan tutup ‘Gökhan Çıra sen misin?’ Diye soruyor. Mafya mısın sen ya? Sen kimsin? Beni istediği zaman bulabilir. Evimi herkes biliyor." (De Marke Sports)
Valla kendisini bulup , kafasını yerden yere vuracak , renkdaşlarımı tanıyorum.
Kibar bile davranmış.

c43d29d814392018.jpg

aynı cümleleri bi süre önce mama sahipleri kullanmıştı. bari benzer cümleleri kurmayın.
önce muslera sımdı hoca

Üst Alt