Gökhan Gönül: ''Bu maç bize Avrupa Ligi'ni kazanabileceğimizi gösterdi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: ''Bu maç bize Avrupa Ligi'ni kazanabileceğimizi gösterdi''

Lokomotiv Moskova maçında Josef de Souza ile birlikte damga vuran Gökhan Gönül, maç sonu açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında Fenerbahçe evinde ağırladığı Rus temsilcisi Lokomotiv Moskova'yı 2-0 mağlup etti.

Fenerbahçe'nin kontrolünde geçen mücadeleye damga vuran isimlerden Gökhan Gönül, maç sonu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Gökhan Gönül: 'Avrupa Ligi'ni kazanabiliriz'

"Fenerbahçe taraftarlarına minnetarım. Tek bir gün bile beni ıslıkmaladılar. Fenerbahçe takımı ve taraftarları için her maçta elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Zorlu bir periyoda girdik. Bu yoğun maç trafiğini en az kayıpla değil, sıfır kayıpla atlatmayı hedefliyoruz. Bu maç bize Avrupa Ligi'ni kazanabileceğimizi gösterdi."

AMKSPOR

bunu neye dayanarak söylüyor acaba hayatında hangi büyük organizasyonda başarın var? sayın gönül euro 2008 de bile yoktun

Bu başlık sahipsiz kalmış yahu. Diğer başlıktaki Fener Bostan sevicilerini bu değerli başlığı şenlendirme şerefine nail olmaları için buraya davet ediyorum. Haydi hep birlikte kupa kaldıralım.

Ya ne diyecek adam son 16 larda dortmund bizi eler mi desin. Tabiki böyle şeyler söyleyecek.
Sanki biz farklı bişey yapıyoruz biri çıkıp 17de 17 yapacağız der.
Biri 16 sene önce aldığımız kupa ile poz verir

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Size bundan sonra oynayacağınız turda Dortmund veya benzeri bir takım gelsin ve "Kanırta Kanırta" aklınızı başınıza getirsin de işte o zaman ayaklarınız tekrardan yere basar gökhan kardeşim hiç merak etme :asd22:

Üst Alt