Gökhan Gönül: ''Bu maç bize Avrupa Ligi'ni kazanabileceğimizi gösterdi'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: ''Bu maç bize Avrupa Ligi'ni kazanabileceğimizi gösterdi''

Of of of manşetlere bi göz attımda cidden rezillik. Eziklik kelimesi bile kendini ezik hisseder şikecilerin yanında...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkes Dortmund diyor da Dortmund tur mu atladı :D adamlar portoyla eşleşmiş.Kesinlikle sıkıntılı bir eşleşme.En az 4-5 tane baş takım bu turda veda edecek.Şu eşleşmeleri görünce fenerin oynadığı takıma gülüyorum ben yaaa :D

dünkü maç rahat 5 0 biterdi ya moskova tamamen bitmiş yada kuşlar gerçekten iyi ! ancak şu gerçek ki bize göre çok güçlü durumdalar aşırı derecede fark oldu aramızda :(

Herkes Dortmund diyor da Dortmund tur mu atladı :D adamlar portoyla eşleşmiş.Kesinlikle sıkıntılı bir eşleşme.En az 4-5 tane baş takım bu turda veda edecek.Şu eşleşmeleri görünce fenerin oynadığı takıma gülüyorum ben yaaa :D

Bence de cok sakat eslesme var bu turda. Sirf Fiorentina-Tottenham eslesmesi bile yetiyor, 2 tane baba takimdan biri elenecek.

Bence de cok sakat eslesme var bu turda. Sirf Fiorentina-Tottenham eslesmesi bile yetiyor, 2 tane baba takimdan biri elenecek.

Shaktar-Schalke
Dortmund-Porto
Villareal-Napoli
Fiorentina-Tottenham

Ve birkaç tane daha ciddi takımın elenebileceği eşleşmeler mevcut.Herkes dortmund çıkarsa 5 ler,napoli çıkarsa 4 ler diyo da tur atlayacaklarının garantisi yok ki geçseler bile fenerdeki bu balla Sion-Braga nın tur atlayanıyla eşleşirler aynı Aykut dönemindeki kura balıyla yarı final oynamaları gibi.Adamlar Bate,Plizen falan çeke çeke yarı final oynamışlardı.Kura çekiminden sonra hortlatırım bu konuyu

Shaktar-Schalke
Dortmund-Porto
Villareal-Napoli
Fiorentina-Tottenham

Ve birkaç tane daha ciddi takımın elenebileceği eşleşmeler mevcut.Herkes dortmund çıkarsa 5 ler,napoli çıkarsa 4 ler diyo da tur atlayacaklarının garantisi yok ki geçseler bile fenerdeki bu balla Sion-Braga nın tur atlayanıyla eşleşirler aynı Aykut dönemindeki kura balıyla yarı final oynamaları gibi.Adamlar Bate,Plizen falan çeke çeke yarı final oynamışlardı.Kura çekiminden sonra hortlatırım bu konuyu

Demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim :D.Herkes Napoli,Dortmund derken ben bunu dedim.Zaten napoli bye bye dedi,diğerlerinin de hepsi birbirleriyle eşleşti.Azcık daha balla final bile yaparlar benden demesi

Göthancigim,siz ancak kupanin sapini alirsiniz.
onuda dikkat edin biyerinize kacmasin.
Hadi öptüm Göthancigim.

Üst Alt