Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

Cevap: Gökhan Gönül | Türkiye 'nin en iyi sağ beki !

fenerinmacivar Fener'in maçı var!

Gökhan Gönül'ün sakatlığının milli takım doktorları tarafından saklanması sonra oyuncumuzun yanlış tedavi görmesi ve bugün edilen küfürler..

kes ssini yahu bıktım senden sürekli gökhanı övüp sabriye saydrıosn fln kimsin sen yaşın zaten en fazla 15 yorumlardan belli adım gibi eminim

admin yok mu yaaaaa her yeri kuş bastı

Ben diyordum kendi kendime bu Gokhan Gonul bu sefer neden sakatlanmadi diye.

Megerse bu aksam satis varmis

Kardeşler maçın sıcaklığıyla iyi konuşuyorsunuz da bundan 1 ay sonra ben yine "Sabri ligin en iyi sağbeki" dediğimde dalga geçmeyin, olur mu?

Sağolun.

Hala Turkiyenin en iyi sagbeki kanimca adam bildigin 2 assist yapti bugun bitanede daha yapti ki evlere senlikdi ama atamadilar..

Bu hıyara Avrupa'nın en iyi beklerinden dendiğinden kendisinden daha iyi 15 sağbek saymıştım zamanında forumda.Hıyar oğlu hıyar beni haklı çıkarmaya devam ediyor,sevgilerimi! sunuyorum en içten dileklerimle.:ask::ask::ask:

Rakipleri parayla satın alamayınca zorlanıyor heralde bu genç,yoksa alves gibi adam :)

Şöyle Gökhana, Volkana, Emreye en okkalısından saydıracak adamın ceza sonrası ilk 100 mesajına like veriyorum!!!

Bosna maçı üstüne bu maç.Artniyet aramayana Polyanna özel ödülü vereceğim beyler.

Bu adam milli maçlarda oynadığında seyirciye hiç güven telkin etmiyor, ben bunu 2-3 senedir çevremdekilere söylerdim. İnşaallah bir daha takıma almazlar.

Olurmu canimmmm, Kendisi Real Madrid'i reddetmis adamdir...

Daniel Alves bu geceki performansını görse kıskançlığından çatır çatır çatlardı.

Ulan bunca sene çok maç satan adam gördük hem içerde hem dışarda.

Ama bu herif gibi milli takımını satanı ilk defa görüyorum, takımında fırtına milli takımında amatör oyuncu herif.

Rıdvan paşa açıkla bu rezilliği hadi. Çok biliyosunuz ya rezillik nedir nasıl olur

Bunun her milli maç öncesi sakatlanmasında varmış bir keramet biz bilememişiz

Anca Fenerbahçe için yırtınırsın sen Gökhan Gönül.Başka da bir dalga değilsin.

Yıllarca Türkiye'nin en iyi sağ beki Gökhan, en iyi orta sahası Emre, en iyi kalecisi Volkan denildi. Bunları diyenler halt etmişler. Eğer bu maçtan sonra da diyenler olursa.. neyse bende kalsın.

Üst Alt