# Gökhan İnler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Haklısın ancak buradaki fark beni bu transferde olumsuz düşünmeye itenin Drogba ve Sneijder'dakinin aksine Gökhan'ın kendisinin değil kulübünün bu transfere yanaşmayacağını düşünmem olmasıdır. Napoli istemediği sürece oyuncusunu satmayan bir kulüp. Başkanları o konuda Süleyman Hurma ile yarışır. Ligte lider Juventus'la aralarında sadece 3 puan fark var ve gelecek sezon çok büyük ihtimalle Şampiyonlar Ligin'de yer alacaklar. Gökhan takımın önemli bir oyuncusu konumunda ve Napoli'nin ona 17.5 milyon Euro gibi çok ciddi bir bonservis bedeli ödeyeli daha 2 yıl bile olmadı. Bildiğim kadarıyla performansından da memnunlar. Yani Gökhan'ı almak için Napoli'ye tatmin edici, akıl çelici bir teklif yapmak gerekir ki bizim yönetimin 29 yaşındaki bir oyuncuya 17.5+ milyon Euro vereceğine hiç ihtimal vermiyorum. Drogba ve Sneijder ne kadar çok büyük transferler olsa da biri kulübü ile bağlarını koparmış, öteki ise kulübü tarafından gözden çıkarılmış bir oyuncu konumundaydı. Bundan kesinlikle transferlerini küçümsediğim falan anlaşılmasın, sadece iki durum arasındaki farkı ortaya koymak adına söylüyorum, yoksa ikisi de Türk Futbol tarihinin en önemli transferleridir. Yani kısaca şu: Sneijder ve Drogba'ya "gelmezler" diyorduk, ben Gökhan gelmez demiyorum, "kulübü bırakmaz" ya da "almayız" diyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

melo gibi kiralık alalım.

şu golden sonra almamız daha da zorlaştı

edit:biraz defans ve şansında yardımı olmuş

yanındaki behrami daha önde oynuyor tabi ama gökhan a göre daha çok göze batıyor, tam iki yönlü çalışıyor adam

demin izledim bi 45 dakika, çerçeveyi gördüğü zaman sağ sol farketmeden şutları çekmeye devam ediyor

Nedense Ben bu adamin gay oldugunu düşünüyorum

Edit; 34 yasina gelmis Adam serie a de yillardir oynamis, parasi bol ama internette bi tane kizla fotosu yok ulan italya, isvicere, türkiyeyi görmüs
Adam Nasil kari bulmaz, evet bu adama 100% gay

Üst Alt