# Gökhan Töre - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Töre

Cevap: # Gökhan Töre

Arda dan iki üç gömlek üst futbolcu real madrid de barcelona da oynuyor zaten sevgili renkdaşım.

Gökhanı şu anda 5 verip alırsın daha fazlası fenerbahçe enayiliğine girer.

Hayır Arda mevkii'si olarak kesinlikle ilk 10'a falan giremez. Belki ilk 20ye de giremez. Premier Lig'in kalburüstü takımlarında ki oyuncular bile Arda dan iyidir. Tamam bizim oyuncumuz ama çokta abartmaya gerek yok. Benim görüşüm Gökhan Töre arda dan kat be kat daha kaliteli.

Hayır Arda mevkii'si olarak kesinlikle ilk 10'a falan giremez. Belki ilk 20ye de giremez. Premier Lig'in kalburüstü takımlarında ki oyuncular bile Arda dan iyidir. Tamam bizim oyuncumuz ama çokta abartmaya gerek yok. Benim görüşüm Gökhan Töre arda dan kat be kat daha kaliteli.

Saygı duyuyorum sevgili kardeşim senin görüşün elbette.

Benim görüşüm şu anda 8-9 milyon gökhana vermek risk diye düşünüyorum.

Her transfer bir risktir. Mesele o riski alacagın oyuncunun belli bir platformda umut verecek isler yapmıs olması. Milli takımda izledigim kadarıyla sol taraftan akıyor bu adam. Berkin Berkin diyoruz, suratına bakan yok. O zaman neyse basıp almak gerekir Gökhan Töre'yi. Yerli oyuncu kıtlıgı var sonucta. Arda'yı da vermisken bunu kacırma lüksümüz yok.

Gökhan'ın hepimiz izledik. Ki bende hamburg maçlarını trt verdiği zamanlar izliyorum. Gerçekten kaliteli bir oyuncu. Bence risk olmaz.

Galatasarayın mali durumunu göz önüne alırsak muhtelemen sezon sonu Meloya verilecek 8-9 milyonluk bonservis bedeli var. Takım sol bek sol bek diye inliyor. Baroşun gitmesinden bahsediliyor. Gökhanında o kadar para verilip alınmasıyla sezon sonu sadece bonservislerden oluşacak bedeli düşünmek gerekir.

Gökhana o kadar para dökmek risk değil ama Galatasaray şartlarında risk oluyor işte.

Kulübün muhasebecisi maliyecisi değilim böyle şeyleri düşünmeye uyuz oluyorum ama Galatasarayın mali şartları göz önüne almadığımız da onu alalım bunu alalım derken transfer sezonu hayallerimizin mevcut gerçeklerle savaşını izliyor bu gerçekler transfer sezonun bitiminde büyük drama hayal kırıklıklarına neden oluyor.

Gökhanı alabilir miyiz bu sezon haa alabiliriz ama bildiğiniz gibi biz oyuncuya gerçek değerini vereceğiz rakipler 3 fazlasını verip elimizden alacak. Zaten şu an da Gökhana gerçek değeri 4-5 yerine 8-9 verip alalım dememizin sebebi zaten bu.

Rakiplerin bizim vereceğimiz gerçek rakamın 3 fazlasını çıkacağını kesince biliyor o yönde hareket edelim istiyoruz.

Bende isterim Gökhana basıp parayı almayı takımın soluna monte etmeyi ilk 11 de yabancı kontenjanın açılmasını ama kör olsun paranın gözü işte yok abi yok.

Riera'ya vereceğimiz parayı Gökhan'a verseydik takla atardı valla. Adam çok küçük bir meblaya oynuyor Hamburgta.

Menejeri Fenerle konusuyormus. Hamburga söz vermese fenere gelecekmis ama sene sonunda tekrar görüselim demis. Gökhanin Hamburgda kontrati 2 senelikmis. ( bir sitede okumustum linki bulursam atarim buraya )

Arda dan iki üç gömlek üst futbolcu real madrid de barcelona da oynuyor zaten sevgili renkdaşım.

Gökhanı şu anda 5 verip alırsın daha fazlası fenerbahçe enayiliğine girer.

Gökhanla Ardanin arasindaki yas farkini unutuyorsun bence 2-3 seneye kalmaz agir sakatlik gecirmesse Gökhan rahat Realde oynar

Gökhanla Ardanin arasindaki yas farkini unutuyorsun bence 2-3 seneye kalmaz agir sakatlik gecirmesse Gökhan rahat Realde oynar

çok fazla bu sözleri işittik 2-3 seneye kalmaz reale gider barçaya gider bu çocuk diye.

ya onların birşeyleri eksik kaldı ya biz birşeyleri fazla abarttık.

belki gökhan o seviyeye ulaşır ama oraya ulaşması için işin boyutu sadece ağır sakatlık felan değil.

yeteneklerini hırsını azmini sahada sürekli sürdürebilecek mi? potansiyeline ulaşabilecek mi?

biliyoruz ki çoğu futbolcu potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaramıyor. ya da biz gereğinden fazla potansiyel yüklüyoruz.

Hamit'e gelene kadar ne topcular vardı ama Real Hamiti istedi ve aldı. Gökhan Töre'de Sergen gibi veya Metin Yıldız gibi yetenekli ama oralara ulasamayan bir yetenek olarak kalabilir. Birde bizim 2000 kadrosundan kopup bir baltaya sap olamayanlar var. Bizim her harükarde Gökhanı transfer etmemiz gerekir.

Volkan Şen'in Bursaspor'da sergilediği performansı Galatasaray kalibresine çekebilirse ki çekeceğine inanıyorum, kesinlikle alınmalı.

Üst Alt