# Gökhan Töre - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Töre

Cevap: # Gökhan Töre

Harika bir transfer olur.Ancak pek olacağına inanmıyorum.Sezon basında gitmedi mi bu Hamburg'a ? Basınımız da da bir kaç haber çıkmıstı Almanya G.Töre'yi konusuyor gibilerinden :)

elmander-doumbia-gökhan töre-selçuk-melo-hamit-taiwo-semih-ujfalusi-eboue-muslera ----- 7 yabancı seneye şl de şöyle bir kadromuz olsa süpürürüz. yedekler= olcan-amrabat-hakan-emre-gökhan zan-cenk-ceyhun-pino-ufuk-alper

Bu HSV cok kötü takim yav. Bugün izledim de acayip beceriksizler. Küme düsmezler ama cok kötü bi yerde ligi biterecekler, kesin. Buna ragmen Töre gelmez ama, kendisini gelistirmeye bakar ordan sonra daha iyi bi takima gider Almanya'da. Veya baska büyük bir ligde.

Bu HSV cok kötü takim yav. Bugün izledim de acayip beceriksizler. Küme düsmezler ama cok kötü bi yerde ligi biterecekler, kesin. Buna ragmen Töre gelmez ama, kendisini gelistirmeye bakar ordan sonra daha iyi bi takima gider Almanya'da. Veya baska büyük bir ligde.

hamit abisini getiremiyoruz gencecik töre yi nasıl getirelim bu bir gercek malesef türkiye gerçegi avrupada cl de mucadele etsek yine bir derece gelebilir ama şu mevcut durumda zor

Orhan Uluca'ya göre Galatasaray'da oynamayı istiyormuş Gökhan.

umarım samimi çarpıtılmayan birşeydir çünkü genelde röportaj yapılır adam sorulur ilerde türkiyeye gelirsen hangi takımda forma giymek istersin cevaben xxx yarın ki gazete başlıgı xxx de oynamak istiyorum

benim pek umudum yok açıkcası almanya da daha kalbur üstü bir takıma gider orda parlar munich e geçer birazda akıllı bir adamsa ordan ispanya ingiltere yolunu tutar

hamit abisini getiremiyoruz gencecik töre yi nasıl getirelim bu bir gercek malesef türkiye gerçegi avrupada cl de mucadele etsek yine bir derece gelebilir ama şu mevcut durumda zor

vallahi adam harbiden GS'lı ise ; ayrıca hayali "FT ile çalışmak" olan Türk futbolculardan ise , bu seneki takımı takip ediyor ve hem futbol anlamındaki üstünlüğümüzü hem de takımdaki arkadaşlığı biliyor ise, gayet gelir .

vallahi adam harbiden GS'lı ise ; ayrıca hayali "FT ile çalışmak" olan Türk futbolculardan ise , bu seneki takımı takip ediyor ve hem futbol anlamındaki üstünlüğümüzü hem de takımdaki arkadaşlığı biliyor ise, gayet gelir .

malesef bu söylediklerin bana arda yı anımsattı gitmek için elinden geleni yapan arda yı neyse arkadaslar umarım biz isteriz gökhan da gelir yerli olmasından ötürü çok isterim yetenekli hızlı şuan ki en büyük eksigimiz olan dikine oynamayı seven bir adam kapılarımız açık

gökhan töre bjkli diye bilyorum. ama hangi takımı tuttuğu hiç önemli değil. ergün penbe,arif erdem bunlarda bjkliydi ama aslan gibi GS lı oldu.gökhanda olur.

Ergün Penbe iyi bir Trabzonspor'ludur ama kendisi Galatasaray'da efsane olmuştur. İşte böyle karakterde topçular gerek bize ;)

Üst Alt