Gökhan Ünal F.Bahçe'de! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

bence çok da kötü bir futbolcu değil.

bizim aldıgımız neill de iyi,fenerin aldıgı gökhan da iyi.gökhan türkiyede 2.5 milyon euroya alınabilecek ii topculardan biri.sercana 10 milyon euro istenildigi düşünüldügü zaman

Fenerbahçe gibi bir kulübün transfer'de bu kadar başarısız olmasını anlayamıyorum. Son senelere bakıldığında başarılı olarak Alex, Gökhan Gönül ve Lugano'yu görüyoruz. Bunların dışında ki transferleri bir türlü başarılı olamadı. Demek ki herşey para ile olmuyor.

Bunu da transfer başarısında Galatasaray vs Fenerbahçe yaparak anlayabiliyoruz. :)

Fenerbahce Trabzonsporun Dünyaca Ünlü Forveti Gökhan Ünalla Anlaşmaya Varmıştır..:D:D:D:D:D

Kazmanin önde gideni Gökhan Ünal Fenerbahce´ye ! diye başlık açıp yerin dibine sokmuşlar adamı gelmeden önce:D geldikten sonrada kral ilan ettiler bu kadar eziklik olurmu? :D

iyi iyi...

bizim alacağımız filan söyleniyordu korkuyordum karşı tarafa gitmiş, güzel oldu pek hayrını göremezler :D

Kazmanin önde gideni Gökhan Ünal Fenerbahce´ye ! diye başlık açıp yerin dibine sokmuşlar adamı gelmeden önce:D geldikten sonrada kral ilan ettiler bu kadar eziklik olurmu? :D

onlar alışkınlar böyle şeylere..

emre için bizdeyken demediklerini bırakmamışlardı. ne katilliği kalmıştı, ne de şımarıklığı!

ama kendileri transfer edince hemen deepthroad çekmeye başladılar emreye.

Bu Gökhan Ünal alınma sebebi nedir ? Formsuz olan Guiza ve Semihten çok daha formda olması mı ? :D Bazen cidden FeneV'in transfer politikasını anlamıyorum..

Üst Alt