Gökhan Ünal F.Bahçe'de! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

Kayserispor'u toptan alsalarmış esasında..

Gökhan Ünal nedir arkadaş,nerden esti aklınıza :D :D :D

Tamam fena futbolcu değildir de yani ne biliyim...

Çok doğru bir transfer. Bilica, Santos, Alex, Cristian, Lugano ve Güiza’nın direkt oynadığı yerde zaten yabancı bir forvet almak akıl kârı değildi. Deivid’in bile yedek kaldığı Fenerbahçe’de bence en uygun oyuncu alındı. Semih’in geçirdiği sakatlıklar sonrası eski formunu yakalamaması, Güiza’nın istikrarsızlığı takviye gerektiriyordu. Forvetlerin çoğalması rekabeti de sağlayacaktır. Gökhan, Güiza tarzında bir oyuncu. Türkiye’de stoperlerin arkasına en iyi koşu yapan iki isim vardı. Biri Güiza’ydı, diğeri Gökhan...

Kesinlikle başarılı olur. Çünkü onun çizgi halindeki savunmaların arkasına yapacağı koşulara, Alex gibi, Emre gibi top atabilecek oyuncular mevcut. Trabzonspor, Gökhan’ı oynamadığı zamanlarda yarattığı problemden dolayı gönderdi. Takımına kötü elektrik verdi. Ancak Fenerbahçe’de böyle bir tavır içine gireceğini zannetmiyorum. Çünkü hedeflerinden bir tanesi büyüklerde oynamaktı.

Yazarlar - Rıdvan Dilmen - Milliyet Spor

Rıdvan Dilmen bile 180 derece dönmüş :)

Trabzon'da baskiyi kaldiramyan bir Oyuncu fener'de nasil baskiyi kaldirabilecek

böyle seyleri düsünmeden sacma sacma Transfer'ler yapiyorlar

Bakmayın siz Rıdvan'ın medya kahramanı, NTV'nin ultra tarafsız yorumcusu gibi servis edilmeye calısıldığına. %100 futbolda bizim ve ya BJK'nin macını yorumlarkenki tarafsızlıgını öne çıkarmaya çalısıyolar ama Fener'in kaybettiği bir maçın yorumunu yaparken ki tavrı, hatta yüzünün aldığı o eciş bücüş hali hiç görebilen(!) yok :D

O 180 derece dönme huyu Fenerlilerin genelinde olan bi durum.

Topal'la Gükhan bir mok olsalardı zamanında Kayseri'yi kimse tutamazdı. Onlar gitti Kayseri şaha kalktı. Son hafta yenilmese devreyi lider bitireceklerdi. Ellerindeki çürük elmaları iyi fiyata itelediler işte.

Rıdvan Dilmen:Trabzon'un sıkıntısı ilerde Güntekin,Gökhan ve Umut iyi oyuncular değiller. :D

Diyen Rıdvan noldu yavrucum dönüşlerdesin :D

dakika bile bulamaz :D sonra oynayamıyorum ben arkadaş diye takımı karıştırır..Daum 80den önce ne zaman oyuncu değiştiriyo ?

Guiza-Gokhan Unal :D

Aglaya aglaya, direge yata yata gol atmak isterler :D

danielguiza_886439.jpg

:D

Daum çok zorda olmadığı sürece gökhan'ı oynatmaz..Gökhan'da huzursuzluk çıkarır süper olurr :D

gökhan ünal bu ilk yarıya kadar son 4-5 senede istikrarlı olarak oynayıp,her sezon istikrarlı olarak gol atan bir forvet oyuncusudur..

türkiye liginde gol krallarının son dönemlerde 25 golün üstüne çıkamamasını göz önüne alarak bir değerlendirme yapacak olursak gökhanın her sezon attığı 15 golün az bir sayı olmadığını bilmemiz lazım keza 25 golle gol kralı olan bir adam..

yabancı forvet neden alınmadı?

cevabı gayet basit,

1- yabancı kontenjanı

2- guiza nın kadroda olması ve sezon sonuna kadar satılmayacak olması

3-sol açığa yapılması gereken yabancı transferi

elde bulunan 2 forvete bir alternatif daha gerekiyordu ve üstte yazdığım şartlardan dolayı bu ismin türk olması gerekiyordu..

peki alternatifler neler onlara bakalım.

1-mevlüt..kendisini çok beğenirim,bence şu anda türk olarak en iyi forvet kendisi..ama gelmez psg den..

2-halil altıntop..hamitle birlikte türkiyeye gelmek istemiyor arkadaşlar,sebeplerin en başında ise engelli olan kız kardeşlerinin orada eğitim görmesi..

3-sercan..bence çok potansiyelli ve gelecek vaad eden yetenekli bir genç..fakat istenen para 10 milyon euro..bu paralar çok fazla sercan için keza 10 yaşındaki futbolcunun 0 paraya alınıp,verilen paranın altında ezilmesi ve oynamadığında ki guiza ve semih varken oynaması pek mümkün gözükmüyor kendini geliştirememe sorunları ortaya çıkabilir..

yani demem o ki bu şartlar altında alınması en uygun isimlerden birisidir forvet alternatifi olarak gökhan ünal..

gökhan ünal bu ilk yarıya kadar son 4-5 senede istikrarlı olarak oynayıp,her sezon istikrarlı olarak gol atan bir forvet oyuncusudur..

türkiye liginde gol krallarının son dönemlerde 25 golün üstüne çıkamamasını göz önüne alarak bir değerlendirme yapacak olursak gökhanın her sezon attığı 15 golün az bir sayı olmadığını bilmemiz lazım keza 25 golle gol kralı olan bir adam..

yabancı forvet neden alınmadı?

cevabı gayet basit,

1- yabancı kontenjanı

2- guiza nın kadroda olması ve sezon sonuna kadar satılmayacak olması

3-sol açığa yapılması gereken yabancı transferi

elde bulunan 2 forvete bir alternatif daha gerekiyordu ve üstte yazdığım şartlardan dolayı bu ismin türk olması gerekiyordu..

peki alternatifler neler onlara bakalım.

1-mevlüt..kendisini çok beğenirim,bence şu anda türk olarak en iyi forvet kendisi..ama gelmez psg den..

2-halil altıntop..hamitle birlikte türkiyeye gelmek istemiyor arkadaşlar,sebeplerin en başında ise engelli olan kız kardeşlerinin orada eğitim görmesi..

3-sercan..bence çok potansiyelli ve gelecek vaad eden yetenekli bir genç..fakat istenen para 10 milyon euro..bu paralar çok fazla sercan için keza 10 yaşındaki futbolcunun 0 paraya alınıp,verilen paranın altında ezilmesi ve oynamadığında ki guiza ve semih varken oynaması pek mümkün gözükmüyor kendini geliştirememe sorunları ortaya çıkabilir..

yani demem o ki bu şartlar altında alınması en uygun isimlerden birisidir forvet alternatifi olarak gökhan ünal..

1 Hafta önce dalga gectiginiz adami icinize sindirebiliyorsaniz diyecek bisey bulamiyorum

bir insan bu kadarmi iki yüzlü olur komedi resmen ya

daha 48saat önce aptal ve kazmaydi bu adam

simdi Kral mi oldu ???? :D

Gelmeden önce

Bu adam gelmez inşallah.

kalbime iniyodu neyse ki son anda kaynağı gördüm rahatladım..

varya kezmani tercih ederim cok acik soyluyorum

böyle şakalar yapmayın gece gece yüreğime inecek

birde aliyormusuz gökhan´i... ::D

simdi biz kafa hakimiyeti olan bir forvet ariyoruz‚ bu gökhan kafasina sac ektirmis diye kafa toplarina cikmiyormus diyecegim‚ sorun birtek omu diyeceksiniz...

bize gelsin‚ taraftar o kelinde yumurta kirmazsa ben birsey bilmiyorum

Ambulaaaaaaaaaaaans

Donla koşanlar olur. Ama sinirden..

Guiza bile daha iyidir varın siz düşünün gerisini!!!!!!!

Gelirse havalimanında omuzlarda karşılayalım‚ havaya atıp tutmayalım.

Gökhan Ünal semihin filminde oynar ancak. vs..........

Geldikten sonra

Gercekten geliyor gibi guzel haber bu bence gokhan bizde cosacakdir!

KRAL resmen Fenerbahçede.

Hayılısı olsun. İçimde çok başarılı olacakmış gibi bir his var

az dalga geçmedik gökhan´la nasıl sinicek içimize..

İyi bir Seçim yaptık

Şimdi Begenmeyenler oLur tabi Bu adam Kayserispor´dayken almak için millet birbirine girmişti...

Yedek olmayı Sorun etmeyecek Kaliteli bir forvet !

yine Yedek olmayı sorun etmeyecek iyi bir sol kanat oyuncusu alırız umarım yabancı :) vs........

forzadan alinti onlar bile dalga konusu yapmislar bunu :D

Abi , tamam mantıksız , gereksiz şekilde olmadık yerlere transfer yapıyorsunda neden Gökhan Ünal'ı alıyorsun ? :asd:

1 Hafta önce dalga gectiginiz adami icinize sindirebiliyorsaniz diyecek bisey bulamiyorum

bir insan bu kadarmi iki yüzlü olur komedi resmen ya

daha 48saat önce aptal ve kazmaydi bu adam

simdi Kral mi oldu ???? :D

ben kendi fikirlerimi yazdım arkadaşım

başkalarının daha önce ve şimdi ne dediği umrumda değil

benden alıntı yapıyorsan benim yazdıklarım hakkımda yorum yap,yapmıcaksan gölge etme..

ben kendi fikirlerimi yazdım arkadaşım

başkalarının daha önce ve şimdi ne dediği umrumda değil

benden alıntı yapıyorsan benim yazdıklarım hakkımda yorum yap,yapmıcaksan gölge etme..

birak allah askina ya bide utanmadan buraya geliyorsun ve bu kazmayi savunuyorsun :D

:2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Üst Alt