Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Zan Galatasaray'da!

Zaten beleş oyunculara yoğunlaştık çoğunluk defansa neill gelirse oda beleş Franco beleş M.Sarp beleş bi tek forvet e mi para vericez anlamadım

Bencede güzel iyi topçuları bonservisi olmadan alıyoruz akıllı bi yönetim var ama 1 tane oyuncuya kıysınlar parayı adam gibi bi yıldızl alalım

Ben de Gökhan'a güvenmiyorum ama Servet geldiğinde de tepkiler fazlaydı. Ama nasıl oynadığını gördük. Gökhan'dan da iyi bir çıkış bekliyorum ben.

Ne diyelim hayırlısı olsun..

Şahsen beğenmezdim ama istesek de istemesek de o artık futbolcumuzdur:)

İnşallah çok iyi performans gösterecek..

bu adamı aldığımıza inanamıyorum. dünyanın gelmiş geçmiş en kötü futbolcusunu niye aldık acaba.

Emir yiğenim kankin Lincloln e söylede bir zahmet gelsin antrenmana tüm takım merak etmiş..

sen bilirsin niye yok oratlarda ?

yoksa yine Rio da plajdaa gariban kızlara yardım mı ediyor?

yoksa Kaset albümü çıkarma işi mi uzamış ??

G.zan kadar kazma bir defans yok derdim

bugun barda martini içiyordum

arkadas aradi

arkadas: lan, galatasaray senin adamini aldi

ben: kim len o? babel mi?

arkadas: yok Gokhan zannnnn :(((((((((

ben: iyi b*k yemisler

aynisini servet için demistim, ama adam bizde devlesti,

artik gokhan galatasarayin futbolcusu, o zaman desteklicez mecburen, en azindan bonservisi yoktu,

Emir yiğenim kankin Lincloln e söylede bir zahmet gelsin antrenmana tüm takım merak etmiş..

sen bilirsin niye yok oratlarda ?

yoksa yine Rio da plajdaa gariban kızlara yardım mı ediyor?

yoksa Kaset albümü çıkarma işi mi uzamış ??

Gokhan Zan konusunda Lincoln konusu acılmasa renktas..

ya beyler su imza toreninde giydigi forma ne formasi VE NE ZAMAN CIKIYOR FORMALAR CVP BELIYOM

Bu takima ne oyuncular geldi zamaninda, bu kadar laf edileni görmedim. Gecen sene bir Ferdi Elmas gelmisti, kimse kim bu demedi. Tolga Seyhan geldi, Ömer Erdogan, Ragip Basdag..vs. say say bitmez bunlar. Ediz gelecek deniyordu, ona bile laf eden olmadi bu kadar, kim bu Ediz ayiptir sormasi? Gelseydi Gökhan'dan daha mi iyi bir transfer olacakti? Bu adam sifir bonservisle geldi, yani beles. Bu adam en büyük eksiklik yasadigimiz, gecen sene Kewell'i bile oynatmak zorunda oldugumuz bölgeye alternatif olsun diye geldi. Yildiz transfer statüsünde degil yani, alternatif. Bugün oh kurtulduk diye sevinen Besiktaslilarin sahip olmadigi kalitede bir alternatif. Kendileri Toraman ve Sivok- Zapo gibi müthis üstün yetenekli defans oyunculariyla idare edeceklermis gerci. Olmazsa Baki'yi geri alirlar belki.. Milli takimin 1. stoperini, 2 sene önce kazma diye aldik bugün 8 milyon euro civari bir miktara satmak üzereyiz. Onun yerine de milli takimin 2. kazmasini belese aldik. Servet gibi olur demiyorum, olamayabilir de hatta bence olamaz. Ama olmazsa da oynatmayiz, bu kadar basit. Muhtac degiliz ki biz bu adama, besiktasin senelerdir oldugu gibi. Yabanci gelecek, Güngör, Asik, Semih hatta Balta var. En iyi 2'li oynicak, ama en iyi 2'liyi secmek icin 6 alternatifimiz var.

Ya acikcasi hayal kirikligina ugradim. Bugun Bjk'li arkadasim aradi bombayi patlattik diye kimi aldik diye sordum gulerek Gokhan zan diye cocuk nasil sevindi gitti diye artik siz dusunun:mad:

957. mesajı okuyun. Tartışmaya gerek yok.. Kötü oynarsa oynatmayız, bu kadar basit.. Para mı verdik.. Birde tuttuğunu düşünün. Servet'e olduğı gibi Ali Samiyen'de Gökhaaaaan Gökhaaaan diye bağırmayın sonra..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt