Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Zan Galatasaray'da!

Gökhan Zan'ın sakatlığı bizde problem yaratmayacaktır, dünyadaki sayılı antrenörlerin elinde kendine de iyi baktığı takdirde hiç bir sıkıntı olmaz.

İster beğenin ister beğenmeyin adam milli takımın ve sezonu şampiyon tamamlamış takımın stoperi.Böylede bir ünvanı var.Bence sevmeye başlayın.Ben başladım bile.

Kim ne derse desin, Sercan'a bile neredeyse 10 milyon Euro istenen bir piyasada, üstelik stoperini 8.5 milyon Euro'ya satmışken, gidip 28 yaşında ve öyle ya da böyle 45 milli maç oynamış bir adamı bedelsiz transfer etmek, herşeyden önce ekonomik açıdan büyük başarıdır. Sportif açıdan benim de kaygılarım var Gökhan ile ilgili, özellikle sakatlıkları açısından, ama %100 sağlıklı bir Gökhan direkt ilk 11 oynar kanımca.

ama oynamasada yedekte oturur bizim oyuncular yine sakatlaninca bizde uefada kewell oynatmayiz boyle dusunun birde bizim bu saglik ekibi degisti ben kondisyonerimizde iyi

Tam benlik,tam football managerlik bir transfer oldu bu.Elindeki adamını iyi paraya satıp yerine onun kalitesindekini bedavaya getiriyorsun.Oradan gelen parada sana kalıyor,daha büyük transferler yapıyorsun. :)

Servet = Gökhan + 8,5 milyon €

8,5 milyon € + bizim transfer bütçemiz = ? :D

Bence Servet'in yerini doldurabilecek bir transfer değil. Ayrıca Gökhan Zan ilk 11 de oynayacaksa ve Servet Marsilya'ya kesin giderse bir stoper daha lazım, sakatlık oluyor defans çöküyor sonra.

Gökhan Zan transferini beğenmeyenler, sürekli eleştirenler; takıma ihanet ediyorsunuz bence. Bir an önce titreyin ve kendinize gelin. En azından bu piyasada, bu ekonomik krizde, kulübün bu mali imkanlarıyla nasıl başarılı bir transfer yaptığının hakkını verin.

Gökhan Zan transferini beğenmeyenler, sürekli eleştirenler; takıma ihanet ediyorsunuz bence. Bir an önce titreyin ve kendinize gelin. En azından bu piyasada, bu ekonomik krizde, kulübün bu mali imkanlarıyla nasıl başarılı bir transfer yaptığının hakkını verin.

Evet zaten ekonomik olarak başarısı inkar edilemez.

Sejnin yorumun burada gecersiz kocum sen bilerek yorum yapiyorsun..Yarin Ronaldinho yu getirsek begenmezsin..Fener getitirse büyük Transfer dersin....Mehmet Topuz alindi bayildiniz..Bu Adam belese alindi üstellik Topzdan cok Milli olmus ve Besiktas ta oynamis....

Ya biz Futboldan anlamiyoruz yada siz...yada Fatih Terim...

Al bendende o kadar adaş

Babel gelse onada kulp takar

Geçen sene Kewell geldi utanmasa transferi benim sayemde yaptılar diycekti :D

Gökhan Zanı bende beğenmiyorum ama oynamadan söyliycek bi laf yok

Hayırlısı Olsun

Bence çok iyi transfer, her transfer kadar risk taşıyor ama sonuçta Servet gidiyorsa bize elimizdekilerden hazır, yerli bir Türk stoper lazımdı. Gökhan dışında bu tanıma uyan belki Eren Güngör olurdu. Yani sonuçta elimizde Emre Aşık, Emre Güngör, Semih ve Murat gibi 4 tane yerli stoper vardı ama Servet gidince elimizde kalanlardan biraz daha fazla güven verecek, daha hazır, daha tecrübeli bir Türk stoper arıyorduk. Ediz veya başka bir yerli stoperin ne performans göstereceği hiç belli olmazdı. E zaten elimizdekiler çeşitli sebeplerle soru işareti iken bir tam soru işareti oyuncu daha alacağımıza en azından milli takım tecrübesi olan, fiziği yerinde, derli toplu bir oyuncu almış olduk. Elbette Gökhan Zan da "işte budur, tam aradığımız kan" denecek bir isim değil, onun hakkında da şüpheler olacaktır ancak önceki tecrübelerinizden bildiğiniz üzere defansa Frank De Boer'i, Meira'yı getirseniz bile performansı belli olmuyor. Öte yandan; van Gobbel, Capone, Servet ve Emre Aşık gibi aldığınızda şüpheli görülen isimlerden verim alabiliyorsunuz. Stoper almak her zaman biraz kumardır. Stoperlerin performansı, uyuma, takım ve kaleci performansına göre çok fazla değişebiliyor. O sebeple;

1. Hazır ve tecrübeli bir Türk stoper olması

2. Geçen senenin şampiyon takımının ilk 11'inin önemli ismi olması

3. Bonservissiz ve masrafsız alınması

4. Yaşının da pek ilerlememiş olması

gibi faktörleri düşündüğünüzde girilmeye çok çok değer bir risktir ve piyasada maliyeti bize uygun olacak daha kaliteli ve daha az riskli bir Türk alternatifini bulmak da imkansız.

Ancak, bence bu stoper sıkıntımızı tamamen çözmüş değildir. Muhtemelen ofansif ve savunma çizgisini önde kuran bir anlayışla oynayacağımızı düşünürsek, ayaklarına hakim, çabuk bir ikinci stoper lazım. O da yabancı olacaktır diye tahmin ediyorum...

Reijkardın isteğine göre alınmış bir transfer oldu ve bonservissiz almamızda cabası.Eksiklerini sürekli gündeme getirmek bence haksızlık.Adam birde bizde topunu oynaın bakalım.Her kötü oyuncu başka takımlardada kötü oynaycak değil,fener milanlı shevadan 4 gol yediğinde en çok servetin başı kesilmişdi,göndermek için dua ettiler,sivasda adam biraz kendini partlattı sonra bize gelince kıyamet koptu bu adamdan bişey çıkmaz diye ama o adam şimdi 8 milyon euro gibi bir fiyata gidecek.

Reijkard yeni sezon nasıl bir mantalite ile takımı oynatacak ve bu alınan isimleri nasıl bir hiyerarşi ile sahaya sürecek bilemiyoruz.Biz bir brça değiliz,elimizde messiler yok belki ama şimdiden başkalarına bakarak umutsuzluğa kapılmayalım.Gökhan zan bizde iyi işler yapacakdır biliyorum,sadece biraz sabırlı olalım kafi.

bu adam kronik sakat ve pek iyi defansçı değil çok kötü oldu.beleşe kon felsefesiyle yapılmış bir transfer.:(

Gökhan’ı da yönetimi de üzmek istemem ama Gökhan, Galatasaray’ın aradığı adam değil!

1-Çok hata yapıyor,

2-Çok pozisyon kaybediyor,

3-Çok sakatlanıyor,

4-Çok pas hatası yapıyor...

Gökhan tam bir ‘negatif çoklar furyası!’

Beşiktaş onu Gaziantep’e kiraya verdi...

Geri aldı, hayrını görmedi.

Bana Gökhan’ın hatırda kalan üç maçını söyleyin!

Sakatlanmadan beş maç üst üste oynadığını söyleyin...

Boyu uzun, düşmesini bilmiyor...

Topu kesiyor atacağı yeri bilmiyor...

Havaya dikiyor...

Milli takımda hep var, milli takımın defansı da hep açık veriyor

Galatasaray bu kadar mı mor çatı!

Peki; Gökhan neden Beşiktaş’la sözleşme yenilemedi?

Beşiktaş onu istemedi de ondan...

Gökhan’a kibarca git dendi...

Galatasaray da havada kaptı!

Ne diyor imza atarken Gökhan;

Bugün karar verdim ve Galatasaray’a gittim...

Galatasaray bu kadar mı ‘mor çatı’

İnşallah Gökhan da Servet gibi olur ve Galatasaray’a geldikten sonra sınıf atlar!

Pek de ümidim yok ama...

İnşallah!

Osman Tanburacı içimi kararttı yine:(

bu adam kronik sakat ve pek iyi defansçı değil çok kötü oldu.beleşe kon felsefesiyle yapılmış bir transfer.:(

john terry'yi ister miydin ne dersin ???

ya millet şaşırmış yaaa en son şampiyon takımın ilk 11 oyuncusunu ve bu adam zapo gibi adamı kesmiş oynamış, milli takımın banko stoperini almışız hala gak guk guk...

yazmayın böle cahilce yorumlar kendinize kalsın yada aynanın karşısında kendinize söyleyin durun...

gökhan zan kronik sakat falan değildir, sadece tek sorunu var o da MAÇ SEÇMEK...

3 gün önce omzu çıktı denilen adam nası oluyoda hemen milli maç öncesi ayağa kalkıyor???

bilip bilmeden konuşmayın bu adam kronik sakat falan değil dediğim gibi maç seçiyor o kadar...

onu da rejkaard ile yapması zor...

böyle bir adamı BEDAVA ya almışız hala konuşuyorsunuz...

john terry'yi ister miydin ne dersin ???

ya millet şaşırmış yaaa en son şampiyon takımın ilk 11 oyuncusunu ve bu adam zapo gibi adamı kesmiş oynamış, milli takımın banko stoperini almışız hala gak guk guk...

yazmayın böle cahilce yorumlar kendinize kalsın yada aynanın karşısında kendinize söyleyin durun...

gökhan zan kronik sakat falan değildir, sadece tek sorunu var o da MAÇ SEÇMEK...

3 gün önce omzu çıktı denilen adam nası oluyoda hemen milli maç öncesi ayağa kalkıyor???

bilip bilmeden konuşmayın bu adam kronik sakat falan değil dediğim gibi maç seçiyor o kadar...

onu da rejkaard ile yapması zor...

böyle bir adamı BEDAVA ya almışız hala konuşuyorsunuz...

john terry demiyorum ama gökhan zan bizde iş yapamaz.!

daha adam antremana çıkmamış adam hakkında bu kadar karamsar olmak yanlış...

servet bize geldiği zaman şimdiki gökhan'dan daha beter durumdaydı ama ne yaptı gördük hepimiz, neden gökhan da onun gibi yapmasın zaten başka çaresi yok ya öle yapacak yada bi halt olmayacak...

Hos geldin Gokhan

B_401d2bcf5da3f2cb16d6c40da7a044be.jpg

Bakın az mantık yürütün Rijkaard 1 G.Zan 2 ... Haldun üstünel söz laf çıkartmamak için tamamıyla kapalı yürütüyor. Son osman tanburacı yazısında osman tanburacıya söylemiş " söyleyemem" diye. lakin gidiyor bugün yine haldun bey yurt dışına ve 2 transferle dönücem demiş. kendi yazısı osman abi'nin.doğru yada yanlış bilemem ama bildiğim tek şey o da gizli kapaklı yürütüyorlar "piyasa artışı+güven" için. O yüzden "sittir lan!" gibi cümlenin geçtiği yazıdan ne beklersiniz beyler ? mantıklı olun Galatasaray klubü bu çapulcuların yuvası mı ? oyuncağı mı ? dünya paraların döndüğü olayları söylüyecekler ?

Dünde elemanın biri yazmış gece: yok arkadaşıymış komitedeymiş... beyler bu sene komite falan yok :))) Haldun Üstünel ve Rijkaard yürütüyor transferleri. Gökhan Zan'ı neden söylememiş o arkadaş ? Kimse kaynak olamaz birinci ağız olan galatasaray.org dışında. saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt