Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'a şaka yaptık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'a şaka yaptık"

Beşiktaş maçından sonra bizde yaptık diyorlar ya, sanki onu yapan Dursun Özbek zihniyeti değil. Biz onun da doğru olmadığını düşünüyoruz zaten. Bizim daha önce böyle bir şey yapmış olmamız bu olayı meşrulaştırmaz. Biraz empati kurun kafanız çalışıyorsa, size maçın ardından böyle bir şaka yapılsa ne yapardınız ?

bu adamin ilginc bir hikayesi var , bu son zamanlardaki maclardan birinde devre arasinda protokol tribunune giriyor , 4-0 lik maclardan biri mi 3-3 luk mac mi ne bir tanesinde ,kupa da olabilir

neyse suratindan dusen bin parca yine kameralarin onundekinden apayri bir profil kufur kiyamet , baskan sakin ol ondeyiz neye tepkilisin filan , ya gormuyor musun nasil oynuyorlar esekler vs

herif meger bizimkilere diyormus , cok matrak bir anmis, oraya giren uye arkadaslar yetistirmisti bana da

bu adamin ilginc bir hikayesi var , bu son zamanlardaki maclardan birinde devre arasinda protokol tribunune giriyor , 4-0 lik maclardan biri mi 3-3 luk mac mi ne bir tanesinde ,kupa da olabilir

neyse suratindan dusen bin parca yine kameralarin onundekinden apayri bir profil kufur kiyamet , baskan sakin ol ondeyiz neye tepkilisin filan , ya gormuyor musun nasil oynuyorlar esekler vs

herif meger bizimkilere diyormus , cok matrak bir anmis, oraya giren uye arkadaslar yetistirmisti bana da

Ulan biz neredeyiz bu müptezel nerede

Göksel'e hiç kızmıyorum. Dursun denilen çapsız zevat'ın düşürdüğü duruma kızıyorum. Koskoca Galatasaray'ı kedi-köpeğin maskarası yaptı.

"Dün boktun,bugün koktun" Göksel Gümüşdağ!

Hata sende değil,sana bu fırsatı verenlerde. Allah hepsinin belasını versin.

sosyal medya uzerinden bu tip espriler ozellikle ingilterede cok olur , asiri tepki vermiyor muyuz bazen ?

Başta dediğimi anlamadın sanırım. Göksel'e ve Başakşehir'e hiç kızmıyorum. Kendi yönetimimize kızıyorum. Zira bizi rezil ediyorlar. Tepki gösterilecek şey Başakşehir'in Tweeti değil Galatasaray'ın düştüğü rezil durumdur. Yoksa böyle atışmalara en fazla güler geçerim. Bunu büyük bir kulüp yapsa tebessüm ederim. Ama daha 5 senelik mazisi olmayan tamamen devlet destekli bir takım tarafından yapılırsa durum değişir.

Belki mesajima guleceksiniz ama hayatimda gordugum GS camiasindaki en fanatik 3 adamdan biri bu, o kadar agir GS lidir.

Digerlerinden biri tahmin edeceginiz uzre albayrak , ama ucuncu isme cok sasiracaksiniz , turgay demirel

komik ama oyle , bizzat camia icinde konustugum isimler ,sohbetlerine vs tanik oldugum tipler

dersiniz ki , nee demirel mi , o aziz ve fb usagi mi , ben de tv den gelismeleri takip edince aynisini derim , ama kac kez lise koridorlarinda tanik oldugum da sohbetler var yanibasimda cereyan eden

gercekten ilginc

Gercekten ilginç

Aslinda bize ilginc geliyor , ilginc degil ... adam GS li , oyle buyumus ,hayatinin cogu taraftarlik statusunde gecmis , bir sekilde siyasi konjonkturden istifade edip belediye takimi baskani olunca , dugmeye basip degisemezsin ki

duzce-belediye-baskaninin-buyuk-drami_990379.jpg

Kesin yaşanmıştır

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi dünki takımı gördükten sonra ne diye kızayım ben bu adama. Bizim armamızı taşıyanlar iki maçta bizi rezil ettiler zaten.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bizim durumla bunlarin durum bir kere aynı değil.
Neden aynı değil. Başakşehir takımı Uefada oynayıp çeyrek final vs yapsa ve peşine biz yarı final yapıp bu kupada daha önce çeyrek olmadı ezikliğini yapsak karşılaştırılabilir.
Beşiktaş maçı sonrası yapılan olay fiko denen bütünüyle dilden oluşan yalama organinin kustahligina cevaben verilmiş bir cevap o. Böyle şeyleri söylemeden dusuneceksin. Başakşehir ile karşılıklı espri yapma gibi bir ilişkimiz yok kendinde bu hakkı görmeleri enteresan

Üst Alt