Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Bu bir Komplo teorisi...

Hükümetle-Cemaat arasında bir zıtlaşma felan yok...

Savcı görevini yapıyor...

Kimse dokunulmaz değil...

Gö.Gü hele hiç değil...

Bu adamı günahım kadar sevmem ama saldıysa savcı elinde yeterli bir kanıt olmadığındandır...

Yoksa Gö.Gü'nün çok temiz biri olduğunu söylemem...

Bu ülkede oturmaya başlayan sistemi henüz algılayamamışsın sanırım.Deniz Feneri davası sanıklarından Zahid akman şuan dışarda.

Bu ülkede artık 'kimse dokunulmaz değil' cümlesi lügattan kalkmıştır.Bunu görememek ilginçtir.Padişahım çok yaşa dönemine giriyoruz yavaş yavaş haberin yokmu?

Samanyolu tv! hükümeti eleştiriyorsa,kontra programlar yapıyorsa,burda sıkıntı var demektir..Baransu denen maşayı takip edin göreceksiniz..

---ilk gözaltında iddia etmiştim.bu adama hiçbirşey olmaz...sırf göstermelik aldılar göz altına..bu adam hep birilerine yalakalık yaparak bugunlere gelmiştir...adeta eskiden floryada yatıp kalkıyordu...bizim futbolcuların kafasında maçlardan sonra hep digi-çağ antenleri uydu gibi bir şapka vardı..gökselin firmasıydı o...cemaatin neresinde bilmiyorum ama bu adama hiçbirşey olmaz...bir de acyip galatasaray lı bu adam..

Tüm partilerin birliğiyle şiddet yasası değişmek üzere.Aziz Yıldırım ve diğerleri çıktı çıkacak.Siz daha Göksel Gümüşdağ niye içeri alınmadı derdindesiniz.Asıl sorulacak soru ''Şike cezası niye bu kadar düştü?'' olmalı. :)

Bu ülkede oturmaya başlayan sistemi henüz algılayamamışsın sanırım.Deniz Feneri davası sanıklarından Zahid akman şuan dışarda.

Bu ülkede artık 'kimse dokunulmaz değil' cümlesi lügattan kalkmıştır.Bunu görememek ilginçtir.Padişahım çok yaşa dönemine giriyoruz yavaş yavaş haberin yokmu?

Samanyolu tv! hükümeti eleştiriyorsa,kontra programlar yapıyorsa,burda sıkıntı var demektir..Baransu denen maşayı takip edin göreceksiniz..

Kendi Komplo Teorilerini kendine sakla...

Aralarında sorun yoktur...

zira hükümet uygulamalarını eleştirmeyen iki grup varsa bunlarda onlardır...

Hükümetle arasında sorun yok...

Kimse elbette dokunulmaz değildir...

Zahid Akman içeri girip beraat etmiştir...

Beraat ettiren Hükümet değil Yargıdır...;)

Kendi Komplo Teorilerini kendine sakla...

Aralarında sorun yoktur...

zira hükümet uygulamalarını eleştirmeyen iki grup varsa bunlarda onlardır...

Hükümetle arasında sorun yok...

Kimse elbette dokunulmaz değildir...

Zahid Akman içeri girip beraat etmiştir...

Beraat ettiren Hükümet değil Yargıdır...;)

Görüşlerimi kendime saklayacaksam,kendi yorumu yapamayacaksam burası neden var? bu konu neden açık? Beğenmiyorsan bana cevap yazmazsın olur biter :)

Hangi vicdan sahibi insan, zahid akmanın serbest kalmasına 'beraat etmiştir,bunuda yargı yapmıştır' diyebilirki.Böyle düşünüyorsan sana diyecek lafım yok.Millet olarak dürtülmeye mecburuz bu ülkede..Neyse uzatmaya gerek yok.Alıntılamazsan sevinirim.

Şike konusunda hapis cezaları cidden yüksek.Sportif suçun cezası, sportif olmalıdır bence.Hapis olmamalı.Olsa bile 12 yıl nedir yahu.

Yasa değişikliğinde 'savcının spordan men etme' hakkı bulunuyor.Bu ne saçmalıktır yahu. Savcı iddaa makamıdır,infazcı değildir.

Bu madde yargısız infazdır.

Görüşlerimi kendime saklayacaksam,kendi yorumu yapamayacaksam burası neden var? bu konu neden açık? Beğenmiyorsan bana cevap yazmazsın olur biter :)

Hangi vicdan sahibi insan, zahid akmanın serbest kalmasına 'beraat etmiştir,bunuda yargı yapmıştır' diyebilirki.Böyle düşünüyorsan sana diyecek lafım yok.Millet olarak dürtülmeye mecburuz bu ülkede..Neyse uzatmaya gerek yok.Alıntılamazsan sevinirim.

Arkadaşım...

Burası Siyasi bir forum değil...

Sana Cevap vermeye kalksam cevabını versem elli tane uyarı gelir...

Niye durup dururken kendimi uyartayım ki...

Hani bilmiyoruz diye değil...

Ayrıca konu Zahid Akman godoş'u değil...

Şike mevzuusu...

B.k atmak için daldan dala atlayıp sonra vicdansızlıkla kimse beni suçlayamaz...

Benim karakterimde suçu yapan cezasını çeker yazar...

Onun o bu olması beni ırgalamaz...

Şike konusunda hapis cezaları cidden yüksek.Sportif suçun cezası, sportif olmalıdır bence.Hapis olmamalı.Olsa bile 12 yıl nedir yahu.

Yasa değişikliğinde 'savcının spordan men etme' hakkı bulunuyor.Bu ne saçmalıktır yahu. Savcı iddaa makamıdır,infazcı değildir.

İşin içine para girince salt sportif olmuyor yapılanlar.

tamam şimdi git bi çay koy sen

ulan adam milyar dolarları kaldırmış bakın milyon değil

fenerbahçeyi her zaman kendi amaçları için bir araç olarak kullanmış

üstüne hala orada kalabilmek adına türlü türlü oyunlar çevirmiş

birileri gelmiş burda hala sportif zart zurt diyor

üstelik sorgulandığı sadece şike konusunda değil silahlı örgüt kurmak ve yönetmek

yapmadığı pislik şerefsizlik haysiyetsizlik kalmamış

fenerbahçeyi kendi emellerine alet etmiş

ve bi akl ı selim fenerbahçe vatandaşıda çıkıp demiyor bu nedir beyler diye?

hala aziz yıldırımı savunuyorlar yazık vallahi ben acıyorum artık bunların haline nasıl bir kafa yapsının ürünüdür bu????

Bu ülkenin adalet sistemini, ülkede sadece şike davası varmışçasına temize çekmeyin bir zahmet. Dünya üzerinde gözaltına alınan bir adamın sağlık kontrolüne ve emniyete kendi arabasıyla, yanında polis olmadan gitmesi yok denecek kadar azdır. Bu az olanın biri de bu ülkede yaşanmıştır. Sorgusu sırasında Vali bile emniyete gelip "manevi destek" olmaya geliyorsa bu kadar kolay övücü yorumlar yapmayalım bir zahmet. Deniz Feneri soruşturması ve Zahid Akman olayı üzerinden de bu konuya olumlu bir anlam yüklenemez. Zahid Akman'ın hapishaneye gönderilmesi hükümet partisinden olmayan yargının işiydi. Zahid Akman'ın beraati, onun ceza almasını sağlayacak kişilerin görevden alınması ve sürülmesiyle gerçekleştirilmiştir. Gümüşdağ konusuna gelecek olursak, belli ki iddianamede adı kritik yerlerde geçen bir isim. İddanamenin yayınlanmasına az bir süre kala bu adam neden hiç sorguya alınmadı denmesin diyerek böyle bir olay gerçekleştirilmiştir. En fazla bu kadar olurdu zaten.

Bence hapis cezasi kalkmamalidir. Bu sike yapip haksiz bir sekilde para kazananlarin, banka soyan bir hirsizdan ya da vergi kacakciligi yapanlardan ne gibi farki var ??

Ülkenin adalet sistemin temiz olmadığına örnek olarak zahid akman ismini verdim.amacım siyaset konuşmak değil.

Cezalara gelirsek,12 yıla kadar,şike için çok ağır bir süre.Bunu Aziz Yıldırım içerde olduğu için söylemiyorum.genel düşüncem bu.Hapis cezası olacaksa bile bu kadar ağır olmamalı diyorum.

Devrim Yalın arkadaşın dediği gibi sorguya bile bu kadar rahat gidebilen bir kişi var..Bu adama bu rahatlığı veren bir güç varki bu kadar geniş davranabiliyor.Bu güçte malumunuz başbakan..Bende şunu sorgulamak istiyorum,savcı bu kadar güçlü bir adamı kendi çapıyla sorguya almaya maşası yemez. savcı bu gücü kimden alıyor acaba..Kim var arkasında? sorgulamak istediğim bu. Bu sorunun cevabı ortaya çıktığında zaten operasyonun kimin tarafından yönetildiğide ortaya çıkacak.

Ülkenin adalet sistemin temiz olmadığına örnek olarak zahid akman ismini verdim.amacım siyaset konuşmak değil.

Cezalara gelirsek,12 yıla kadar,şike için çok ağır bir süre.Bunu Aziz Yıldırım içerde olduğu için söylemiyorum.genel düşüncem bu.Hapis cezası olacaksa bile bu kadar ağır olmamalı diyorum.

Devrim Yalın arkadaşın dediği gibi sorguya bile bu kadar rahat gidebilen bir kişi var..Bu adama bu rahatlığı veren bir güç varki bu kadar geniş davranabiliyor.Bu güçte malumunuz başbakan..Bende şunu sorgulamak istiyorum,savcı bu kadar güçlü bir adamı kendi çapıyla sorguya almaya maşası yemez. savcı bu gücü kimden alıyor acaba..Kim var arkasında? sorgulamak istediğim bu. Bu sorunun cevabı ortaya çıktığında zaten operasyonun kimin tarafından yönetildiğide ortaya çıkacak.

birtek aziz olsa icerde hadi dicem haklısın. senin eski oyuncun muhasebe müdürün 2 yöneticin icerdeyse bu komplo olmaz.i demekki bir halt yemişsiniz. aziz yazdıgı mektuplarda bile şike yaptıgını nerdeyse itiraf ediyor. işi gücü yok biri fenerbahceyle ugraşcak. bukadar kendiniz büyük görmeyin.

Cezalar yüksek bunu bende kabul ediyorum, nede olsa adam öldürmediler. 1-3 yil hapis yeter bunada ok derim. Sonucta yargilanmis kisiler hem Kulüble iliskileri kesilecek hemde artik Futbola el atamayacaklar (Aziz uzaktan kumanda ile simdi metrisden oldugu gibi yine yönetir o ayri konu).

Yanliz bu yeni cikacak yasa ile bunlarin hemen Iddianame aciklandikdan sonra serbest kalacak olmalari harbiden komik bir durum. Iste burda bu yasa niye böyle yapildigini anlamiyorum. Cezalar düsün ok, ama niye hemen tutukluluklari kalkacak?

Simdiden mansetleri görür gibiyin "Aziz ve arkadaslari aklandi" diye. Medya o gün bize bunu asilamaya calisacak.

Cezalar yüksek bunu bende kabul ediyorum, nede olsa adam öldürmediler. 1-3 yil hapis yeter bunada ok derim. Sonucta yargilanmis kisiler hem Kulüble iliskileri kesilecek hemde artik Futbola el atamayacaklar (Aziz uzaktan kumanda ile simdi metrisden oldugu gibi yine yönetir o ayri konu).

Yanliz bu yeni cikacak yasa ile bunlarin hemen Iddianame aciklandikdan sonra serbest kalacak olmalari harbiden komik bir durum. Iste burda bu yasa niye böyle yapildigini anlamiyorum. Cezalar düsün ok, ama niye hemen tutukluluklari kalkacak?

Simdiden mansetleri görür gibiyin "Aziz ve arkadaslari aklandi" diye. Medya o gün bize bunu asilamaya calisacak.

Komik bir durum değil bence olması gereken.

Tutukluluk süresi 5 aya yakın bir zaman oldu içeridekilerin. Bu bile çok değilmidir aslında? Bu kişiler mahkemede aklanırsa bu 5 ayın hesabını kim verecek vicdani olarak? Savcı hala neyi bekliyor iddaanameyi çıkarmak için.

Yaz aylarında manşet manşet 'delil' soktular gözümüze.. Savcıya göre madem herşey ortada,açık ve net neden hala bekliyor. 5 ay sonra klübün mali tablosunu inceliyor (2004 den bu yana inceliyor ve 1 günde yapıyor bu işi,çok ilginç), tff yi arıyor,G.gümüşdağı sorguya alıyor.. Çıkarsana şu iddanameyi.

Önceki sayfalardada yazmıştım.Yeni yasa içerisindeki bir maddede 'savcının kişiyi spordan men etme' hakkı bulunuyor.Bu kısımda tartışmaya çok açık bence.Savcının böyle bir şeye yetkisi olması saçma.

Bu arada benden ve yazdıklarımdan rahatsız olan varmı?

Komik bir durum değil bence olması gereken.

Tutukluluk süresi 5 aya yakın bir zaman oldu içeridekilerin. Bu bile çok değilmidir aslında? Bu kişiler mahkemede aklanırsa bu 5 ayın hesabını kim verecek vicdani olarak? Savcı hala neyi bekliyor iddaanameyi çıkarmak için.

Yaz aylarında manşet manşet 'delil' soktular gözümüze.. Savcıya göre madem herşey ortada,açık ve net neden hala bekliyor. 5 ay sonra klübün mali tablosunu inceliyor (2004 den bu yana inceliyor ve 1 günde yapıyor bu işi,çok ilginç), tff yi arıyor,G.gümüşdağı sorguya alıyor.. Çıkarsana şu iddanameyi.

Önceki sayfalardada yazmıştım.Yeni yasa içerisindeki bir maddede 'savcının kişiyi spordan men etme' hakkı bulunuyor.Bu kısımda tartışmaya çok açık bence.Savcının böyle bir şeye yetkisi olması saçma.

Bu arada benden ve yazdıklarımdan rahatsız olan varmı?

Rahatsız olan yok ama kasma 12 yıl bir hırsız ve dolandırıcı için az bile.Adam olsaydı yapmasaydı 10 yıldır Türk futbolunun iliğini kemiğini kuruttu hırsız aziz.Şikeden kazanılan para,menfaat ek olarak milyonlarca kişinin hayallerini yıkmanın bedeli 12 yıl daha ne istiyor.

Yok cemaat yok hükümet he oldu anasını satim bu adamlar girecek bişey bulamadılar fenere girdiler azize girdiler işleri güçleri yokta.

Kulüpler başta fener bir yasa istediler çıktı şimdi arkasında dursunlar bize bişey olmaz yakalanmayız diyip şemsiye girdikten sonra ayyyy cemaat hükümet el ele bize taktı demek komik oluyor.

Üst Alt