Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Cevap: Göksel Gümüşdağ Serbest Bırakıldı

Rahatsız olan yok ama kasma 12 yıl bir hırsız ve dolandırıcı için az bile.Adam olsaydı yapmasaydı 10 yıldır Türk futbolunun iliğini kemiğini kuruttu hırsız aziz.Şikeden kazanılan para,menfaat ek olarak milyonlarca kişinin hayallerini yıkmanın bedeli 12 yıl daha ne istiyor.

Yok cemaat yok hükümet he oldu anasını satim bu adamlar girecek bişey bulamadılar fenere girdiler azize girdiler işleri güçleri yokta.

Kulüpler başta fener bir yasa istediler çıktı şimdi arkasında dursunlar bize bişey olmaz yakalanmayız diyip şemsiye girdikten sonra ayyyy cemaat hükümet el ele bize taktı demek komik oluyor.

10 yıldır Türk Futboluna yaptığı en büyük kötülük iliğini kemiğini kurutması değil aslında.

Yaptığı en büyük kötülük 'Biz en büyüğüz, o kadar büyüğüz ki adını bile koyamıyoruz' tadında bir aşağılık kompleksi ile kendinden olmayanı herkesi, her camiayı küçük görmesi, bunu kendi taraftarına aşılaması ve netice itibarı ile Türk Sporuna, futboluna nifak tohumları ekmesidir.

Bugün 4 büyükler deplasmana gidemiyorsa bunun en büyük emekçisidir Aziz denen şerefsiz.

Ceza almış almamış umrumda değil. Tek isteğim o pis ellerini çeksin spordan da, futboldan da..

Yaptığı her pisliği kabullenen, adam olanın ilk söyleminde yerine getireceği istifa söylemini 3 kere söylemiş olmasına rağmen her seferinde gidip, kapısında it olan Büyük Fenerbahçe taraftarı da omuzlarında çıkarsın Metris'ten..

Allahın sopası yok.

Ben, bu anlatılamaz büyüklüğe sahip olan camianın bugüne kadar yaşadıklarından tatmin oldum. Çevremde aklı selim, utanmasını bilen bir kaç tane Fenerbahçe taraftarı var. Konu açıldığında başlarını öne eğiyor olmaları yeter.

Hükümetin işi gücü yok bunlarla uğraşacak ? Tabi o kadar büyükler ki hükümet bile kıskandı. Her zaman hayal aleminde yaşadıklarını düşünmüşümdür. Şaşırtmadı beni.

Rezalet dediğim bu…

Şimdi bir an için film makarasını geri saralım ve Göksel Gümüşdağ yerine

Rifat Serdaroğlu’nu koyalım, bakın film nasıl çekilirdi…

Sabahın erken saatinde polisler evimi sarıp, beni gözaltına alacaklar, evim didik didik aranacak, eşimin ve çocuklarımın bilgisayarlarına el konulacak, binlerce kitaptan oluşan kitaplıklarım darmadağın edilecek, ve polisler beni kelepçeleyip alıp götüreceklerdi. Emniyet nezarethanesinde yasal sürenin sonuna kadar bekletecekler, uykusuzluktan ve yorgunluktan bitkin bir halde, muhtemelen dört gün-dört gece sonra “Özel Yetkili Savcı” beyin huzuruna göndereceklerdi. Savcı da, en az 6-7 saat iskemle üstünde beklettikten sonra ifademi alacak ve kararı neyse onu verecekti…

Sen 30 sene bu ülkeye hizmet etmişsin, darbelere hesap vermişsin, her darbeden sonra yaprak kımıldamazken sen demokrasi mücadelesi vermişsin, Baban 5,5 yıl, kardeşlerin 14’er ay hapis yatmış, işkence görmüşsün, defalarca bakanlık yapmışsın, geç bunları anam babam geç... Sultan sülalesinden birine damat olamamışsan tüm bunlar neye yarar !...

65 Yaşını geçmiş emekli Orgeneral’de bu muameleye tabi tutuldu, rahmetli Türkan Saylan da, binlerce can kurtaran Mehmet Haberal da. Hepimiz, dışarıdaki ve içerdeki tüm tutuklular; Gazeteciler-milletvekilleri- Profesörler-Aydınlar-Emekli ve Muvazzaf Generaller-Siyasetçiler bir Göksel Gümüşdağ kadar itibarlı olamadık yazıklar olsun bizlere…

Bir sözüm de “Özel Yetkili Savcıya”…

Sayın Savcı siz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Ne demek Saltanatın damadını ifadeye çağırmak?... Siz Sultan’ın Yeğeninin başına gelenleri de mi duymadınız? Yeğen Mehmet Erdoğan 50 kilo *****la yakalandı. Uyuşturucu kaçakçılığı ile ilgili organize suç örgütü kurmaktan yargılanmadı. Hakimlere

“ben içiciyim” dedi. Hakim ağabeyler de inandı ve Yeğen Mehmet 3 ay sonra tahliye edildi. Savcı Bey siz gerçekten bunu duymadınız mı?...

Eğer Sultanın kafasını bozarsanız, sizi derhal açığa alırlar ve hakkınızda soruşturma açarlar, sizden önceki bazı Savcılar gibi “domates satmak” zorunda kalırsınız.

Bundan böyle damadın ifadesi gerekirse, önce siz damattan randevu alacaksınız, onun uygun gördüğü zaman ve yerde gidip, verdiği ifadeyi alacaksınız, sessizce huzurdan çıkıp gideceksiniz…

Yazıyı damada bir soru sorarak bitirelim;

Damat Bey, siz gariban bir dizi figüranı iken jet hızıyla yükseldiniz. Devletin Valisi ayağınıza koşarak geldi, tüm İstanbul Emniyeti sizi rahat ettirmek için seferber oldu. Sizi gerek sağlık kontrolünde, gerekse Savcılığa girip çıkarken kimse sizi görüntüleyemedi, Polis çok iyi sakladı sizi.

Orgenerallere,terörle mücadele kahramanlarına, Bilim adamlarına, Milletvekillerine gösterilen muamele size karşı asla gösterilmedi. Onlar daha Emniyette, sonra da Savcılıkta ezildiler, onurlarıyla oynandı. Size ise Obama gibi hürmet gösterildi!... Anladık damatsınız da, lütfen söyleyin sizin nereniz altın ile kaplı ki bu kadar rahat bir şekilde hem devletin hem de hukukun ırzına geçebiliyorsunuz?...

Sağlık ve başarı dileklerimle

RİFAT SERDAROĞLU

....

Usulen sağlık kontrolune gidecek fakat beyefendinin yanında bir tame polis yok! Elini kolunu sallaya sallaya kendi otosuyla sağlık kontrolüne gidiyor.Bu görüntüde serbest bırakılacağı ayan beyan belliydi zaten! RTE'nin adamına kimse dokunamaz tabii!

Sıradan vatandaş da savcılıktan sağlık kontrolüne polis jop'u ve biber gazıyla gidiyor.Polisler zanlının kafasına basıp arabaya sokuyorlar! ne güzel istanbul!

Üst Alt