GSC Haber - Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor"

Gomis:

"Maçtan sonra kendi adıma birçok iddia duydum, oldukça şaşırdım. Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Takımın kazandığı ve bensiz çok iyi gittiği bir çok maçta olduğu gibi… Sırt ağrılarım var. Gerçek bu.
Geri kalan kısım ise soyunma odası konuşmaları; onları da seslendirmenin yeri burası ya da medya değil."

"Çünkü GALATASARAY'a ve takım arkadaşlarıma çok büyük saygım var. Takımın odaklanması gereken bir şampiyonluk ve kalan maçlar var. Konu ben ya da başka bir birey olamaz."

Yav bi git hala duygu sömürüsü yapıyorsun. Adam gibi evet iddaalar doğru de ya da ben bunları söylemedim bile diyemiyorsun.Hala şampiyonluk benden önemli vs diyorsun. Ulan takımın içine dinamit koydun sonra konu ben olamam diyorsun. Evet seni tekmeledikten sonra adını dahi anmamak lazım. Şampiyonluk kutlamasında ismin bile söylenmemeli öyle böyle bir ihanet değil bu. Fatih hocanın içimizdekilerle de savaşıyoruz sözünün bir örneği daha gerçekleşti. Çünkü hiçbir başarı cezasız kalmaz bizde. İlla bir kaos yaşanacak.

Üst Alt