GSC Haber - Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor"

Şu detay önemli; ‘soyunma odası konuşmaları’

Belliki maçın sıcaklığıyla öyle konuşmuş 50 bin taraftarın önünde formayı yere atıp oynamıyorum diyenleri gördük zamanında.
Okan hocam maalesef bu süreçte yapıcı tutum takınmadı benim okuduklarımdan anladığım bu.
Fatih hoca olsa iki felsefi cümle ile hayvan gibi hazırlardı bu maça

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera veya zaniolo beğendiyse de okuyup geri çekmiş yok şu an.

Galatasaray formalı mesaj atıp özür dilediğini düşünüp beğenmişlerdir, yazılınca da kendilerine geri almışlardır bu kadar basit.

Ha bunu Kaos diyenler kendi takımlarına baksın

Galatasaray KİN'dir gomis sıctın dostum

sanma ki arabistanda rahat ederim

bize yamuk yapan kimse şuana kadar mutlu olmadı

örnek olarak marcaoya bakalım

Sezon başında gol attığı bir maçtan sonra ben bu takımın ikinci üçüncü forveti değilim gibi bir açıklaması vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Oradan beri bunu içine atmış demek ki itoğlu it. Ne bekliyorsun ha? 38 yaşında adamsın, 90 dakikayı bırak 30 dakika koşacak halin yok.

O kadar fiziksel kötü durumuna rağmen bugün oynamanı destekleyen kişilerin başında geliyordum, çünkü bu maç net bir golcüye ihtiyacımız vardı ne kadar bitik olsan bile. Ama sen takıma abilik yapip sahip çıkacağına bizi sattın.

Bizden aldığın paralar haram zıkkım olsun. Hakkım varsa helal etmiyorum.

Üst Alt