GSC Haber - Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis: "Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Zaten sırtım ağrıyor"

İyide burası gomisten bağımsız bir olay. Kalsa da aynı durum başımıza gelebilirdi.
Elalem lige gomisten sonra ablukalar falan getirdi. Hatay bile gidip bir fırsat yaratabildi.
Güya Scout ağımız olup herkesin gördüğünü görmek mesele bence. Bu iki transferi bizim yapmama sebebimiz adıl sorgulanması gereken.
Para varken bile gidip diagne malına parayı gömen herifler nasıl bu kadar Servet sahibi olmuş onu da sorgulamak lazım. Keza diagne de yukarıdaki sınıfa yine uyuyor maliyeti yokken alıp getirmediğin adamın peşine patlama yaptığında girmek aptallık, bu sene yine aynısını yaptık misal.
Zaten tüm olaylar futbolculardan bağımsızdır. Bir işin doğru veya yanlış olması, mevcut yönetimlerin konuyu nasıl idare ettiklerine bağlıdır. Gomis olayı da öyle bir olaydı, evet kağıt üzerinde gönderilmesi doğruydu, yönetim haklıydı, ancak aynı yönetim, yerine onun onda biri etmeyen performanslara çok daha fazla paralar gömdü. Hem de sadece maaş olarak değil, bonservis olarak da gömdü. Sonuçta bu işten Gomis haklı çıkmış oldu. Şimdi Gomis başlığına bir gidip baksak, hiç yoktan 250 tane post görürüz, şu adama 500 bin euro vermeyip ne paraları sokağa attık diyen.

Her neyse bu ayrı bir konu ama günümüze gelirsek, Gomis gene benzer bir şekilde yumurta kapıya dayanmış ligin bitmesine 1 ay kalmışken anlaşılmaz bir tribe giriyor ve görüldüğü kadarıyla baya bir gurur meselesi yapıyor ki, ikna çabaları da sonuç vermiyor. İçeride çözülemeyecek kadar büyümüş bir sorun ortaya çıkmış. Deplasman maçımızın neredeyse kalmadığı bir dönemde, çok da işimize yarayabilecek bir isimden maalesef mahrum kalmış olduk. Benim tek korkum inşallah şu Icardi toparlar ve şu 1 ayı sağ salim atlatır, çünkü bu tarz virajlarda tecrübe önem arz ediyor. Yani Zaniolo, Barış Alper rotasyonu şu kısa dönemi bile tehlikeye atabilir rahatlıkla.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomis'in özür dileyip kadroya dönmesi güzel olur.Şampiyonluk yarışında böyle 1 golcünün olması çok iyi olur bizim için.Taraftara kendini affettirmek için 1 şansı da olur daha iyi oynar bence..

Takıma küsmek yerine kadroya girseydin, reaksiyon göstermek veya gurur yapmak için trip atacağına dünkü maçta misal bir gol atıp maçı çözseydin en baba "cevabı" (kendince) vermeyecek miydin? Herkesi karşına almak yerine arkana almayacak mıydın?

Gomis bu maaşı şu durumda Araplardan bile alamazdı sezonun bitmesine 1 ay kala yaptığının izahı yok. Kulübünde mevzuyu uzatmadan kesip atması lazım.

yav gomisin yürüyecek hali yok gtünü kaldırana kadar mevsim değişiyor
Eski hızı yok ama şu hızıyla bile Süper Lig'de iş yapabilir özellikle son oynanacak olan maçlarda.İcardi'nin olmadığı maçlarda ben gözü kapalı 1 şekilde Gomis'e güvenirim.Dün Zaniolo'ya gelen gol şanslarında Gomis gole çevirebilirdi çünkü adam net olarak daha iyi 1 golcü..

Senden hic beklemezdim sezonun en kritik bölumunde sattin seni okadar seven taraftari takim arkadaslarini. Paragöz oldunu biliyorduk ama bu hainlik den de ötedir . Icardi sakat misal geri kalender haftalar senden baska forvet yok. Bunu bile bile bu serefsizligi yaptin. Maden kizdin cevabini sahada verseydin ve sezon sonunda aslan gibi ayrilsaydin. Onca golleri gecmis sampiyonlukda payini maf etin. Silip attin

SM-G991B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yemin ederim bir puana sinirlenip üzülmezken ( ilk defa yenemiyorsan kaybetme mentalitesini benimsedik) gidip bu hiyar yüzünden halen sinirliyim

Senden hic beklemezdim sezonun en kritik bölumunde sattin seni okadar seven taraftari takim arkadaslarini. Paragöz oldunu biliyorduk ama bu hainlik den de ötedir . Icardi sakat misal geri kalender haftalar senden baska forvet yok. Bunu bile bile bu serefsizligi yaptin. Maden kizdin cevabini sahada verseydin ve sezon sonunda aslan gibi ayrilsaydin. Onca golleri gecmis sampiyonlukda payini maf etin. Silip attin

SM-G991B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yav gelmişsin 37-38 yaşına, hocan da sana her fırsatta şans vermiş, kalkmış bunu yapıyor, çok ilginç cidden

Özür dilesede olmaz artık, kendini affettirecek bir performans göstermesi de zor zaten fiziği ve yaşı ortada. Sezon başındaki emeği hürmetine susuyorum aslında ağır cümleler var içimde.

Eski hızı yok ama şu hızıyla bile Süper Lig'de iş yapabilir özellikle son oynanacak olan maçlarda.İcardi'nin olmadığı maçlarda ben gözü kapalı 1 şekilde Gomis'e güvenirim.Dün Zaniolo'ya gelen gol şanslarında Gomis gole çevirebilirdi çünkü adam net olarak daha iyi 1 golcü..
Tamam işte kendi oynamak istemiyor. Zorla tutacak halimiz yok.

Tamam işte kendi oynamak istemiyor. Zorla tutacak halimiz yok.
Şimdi Gomis konusunda biraz Okan hoca haksız durumda.Gomis bu takımı attığı gollerle takımı şampiyonluk yarışında tuttu.Adamın aldığı sürelere bak Giresunspor maçı 2 Dk - Kasımpaşa maçı 1 Dk - Konyaspor maçı 4 Dk - Adana Demirspor maçı 6 Dk - Alanyaspor maçı 10 Dk Gomis gibi 1 forvetin varken bu adam en az 15-20 Dk oynayacak maçlarda.Gomis haklıyken bu maça çıkmama konusundan haksız 1 duruma düşmüştür.Gomis Seferovic gibi katkı vermemezlik yapmadı sana bu şampiyonluk yarışında.Ama şu Gomis'in yaptığı hareketse hareket değil..
Gomis bence haklıyken haksız 1 duruma düştü Murat abi.Şu haberde yeni çıktı özür dilerse geri kadroya da dönebilir ki dönmeli bence de..

İcardi'nin oynamada ısrarcı olması da Gomis sebebiyle olabilir işler kötü gidince girdi oyuna ki riskliydi penaltıyıda atamadı.

Hatta penaltı mevzu bak taşlar yeni yeni oturuyor.. 2. Panenkasında hafif ağrım vardı ondan attım demişti yine aynısı olmuşta olabilir ve kaçtı bu sefer. Ya gomis çok uyuz oldum sana ya.

Üst Alt