Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı!

Imza parasını tek kalemde vermişsek eger bonuslar haric yillık ucretiyle birlikte 5M 850bin Avro verecez bu yıl.

Nefes bile aldirmamislar.

Gomis Marsilya'dan senelik 3.25m Euro kazanıyormuş. Marsilya Gomis'i bu şartlarda bırakmak bile istemezken ancak bu rakamlara gelirdi Türkiye'ye.

Bunu göz önünde bulunduralım.

Bazı futbolcuları aldıkları paraya göre eleştiririm. Bu da öyle olacak. Şimdiden söyleyim, öyle pas gelmiyor, yanındakiler salak falan diyeni görmeyim.

Yönetici dediğin en uygun maliyetle transfer yapar, verilecek ücretler gereğinden fazla.
Gomis gol kaçırma konusunda can sıkıcı bir oyuncu, taraftar buna hazırlıklı olmalı.

2.500.000 bonservisle geçen sene fransa liginde 20 gol yapmış adamın kramponunu vermezler adama. bırakın fransa ligini gidin macar/polonya/isveç/ liginde 20 gol atmış adamı isteyin ona bile 7-10 arası fiyat çekerler.

Abi abartmayalım lütfen bu liglerde en sükse yapan takım malmö
Geçen sene Kjartansson diye bir oyuncu satmışlar 25 maçta 17 gol atmış 4 milyon altı

Yine forsberg var leipzig brumayı yerine aldığı avrupanın asist kralı. 22 yaşındayken 29 maçta 14G 5A performanslı halini 3.70e satmışlar.

Danimarkada misal geçen sene feyenorda adam satmışlar jörgensen 21G 14A yapmış bu sezon. Geçen sene 15G 7A ile gitmiş buraya.

Bu liglerdeki en muazzam satış 3-5 arası gider o da yakalanılan pozisyona göre değişir, çakal bir yönetici pozisyonu tersine çevirir.

Gel gelelim bu liglere yatırım yapmamız gerekir. Marcus Ingvartsen - Oyuncu profili 16/17 | Transfermarkt şu arkadaşı alıp hollanda ligine kiralayalım seneye 10 milyona birine satarız

Bazı futbolcuları aldıkları paraya göre eleştiririm. Bu da öyle olacak. Şimdiden söyleyim, öyle pas gelmiyor, yanındakiler salak falan diyeni görmeyim.
Bu çok dar bir bakış açısı değil mi. Gomis-belhanda-maicon hadi gelecek tamam sneijder oyun kurucu olarak pozisyona sokacak diyelim sonra sonrası işte orada kopuyor. Her halükarda gomis 15 golü rahat geçer sırf duran toplardan 5 golü garanti 20 üstünü geçmesi için kanatlar ve bekler kritik. Ronaldoyu getirsek geçen seneki takım yapısıyla 25 golü zor geçer

Ben taraftarı cidden anlamıyorum abi. Öncelikle şunu belirteyim amacım Gomis Belhanda ve yönetimi savunmak değil. Cidden anlamıyorum yani. Maliyetsiz takım kurulsa dandik adam aldık diye söveriz, istatistiği iyi adam alsak çok para verdik deriz. Aysal dönemini herkes övüyodu ama bu taraftar o dönemde de böyleydi. Melo yılın bidonu olmuş adama böyle para verilir mi dedik hala gelen her adamı Melo'yla kıyaslıyoruz. Manu Real taraftarı değiliz neyseki yoksa verilen paralara kafayı yerdik.

Gomis reisi begenirim ve ligin icinden gececegini dusunuyorum.

Fakat gomis resmen nefes aldirmamis bizimkilere. Bonservisi olan adama imza parasi nedir ulan. Arti 3.3 milyon yillik cok fazla. Dunyanin en cok taninan oyuncularindan biri olan podolski imza parasi olmadan 3 milyona oynadi. Yuh be kardesim.

Arti bu imza parasinda kesin bir komisyon var. baska aciklamasi olamaz bu isin.

Biz bu kafayla devam ettikce istersen 38 tane riva arti florya sat yine bir bok olmaz.

4,2 milyona Gomis.
Pahalı olmasına pahalı ama vermezsen niye bıraksın Fransayı İngiltereyi bize gelsinki?
Bence pek takılmamak lazım, performans alalım parası bir şekilde çıkar.
Cl katılım parası yeter aslında.
RvP en az kemiksiz 5 milyon alıyordur.

P9 Gscimbom Mobile

Gomis reisi begenirim ve ligin icinden gececegini dusunuyorum.

Fakat gomis resmen nefes aldirmamis bizimkilere. Bonservisi olan adama imza parasi nedir ulan. Arti 3.3 milyon yillik cok fazla. Dunyanin en cok taninan oyuncularindan biri olan podolski imza parasi olmadan 3 milyona oynadi. Yuh be kardesim.

Arti bu imza parasinda kesin bir komisyon var. baska aciklamasi olamaz bu isin.

Biz bu kafayla devam ettikce istersen 38 tane riva arti florya sat yine bir bok olmaz.

Her oyuncuya imza parası verilir. Az veya çok ödenir bu rakam. Transferin şekline, rakamın büyüklüğüne, kulübün popülaritesine ve ligin kalitesine göre de değişiklik gösterir. Kaliteli birini almak istiyorsan bu paraları vermek zorundasın. Çünkü ligimiz sadece Türkiyede izleniyor. Avrupada popülaritesi yok, kaliye yerlerde. Kulüpler desen keza öyle. Adamı ikna etmek için mecburen bu rakamlar veriliyor. Önemli olan geri dönüşünün olması. Ödenen paranın hakkı verilecek mi ona bakalım. Ligde 20+ gol atması ve şampiyonluk, avrupa liginde minimum çeyrek final alınırsa hakkını vermiş olur.

Edit: bu arada bonservisi uygun olan, belirli yaşa gelmiş popüler oyunculara bu rakamların verilmesi normal bence. Kendini isptlamamış biri olsa dediklerine katılırdım.

Son düzenleme:
Üst Alt