Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Sözleşme Detayları Açıklandı!

Sezonda 20 golü görürse, 3 sezonda 90-100 macta 60-70 golü bulursa, transferin maliyetine tek laf etmem. Bu sevıyelerde oynayacak adamlar bunları istiyor zaten. VanPersie'nin Gomez'in Etoo'nun hatta kiralık Aboubakar ın maliyetlerini de gördük.
Önemli olan Persie gibi sezonda 10 golde mi kalacağı yoksa Gomez gibi 20lere çıkıp takıma level atlatabilecek bir performans katabilip katamayacağı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Heves kırmak gibi olmasın da Gomis dünya yıldızı falan değil, yada hangi dünyanın yıldızı bilmiyorum. Van Persie 5 ister tabi o adam o paraya gelir Türkiye'ye. Sağlam karakterli bi adamsa tabi ki farketmez ama biraz gevşek bi tipse yatar. Sonra maç içinde koşmuyor beyefendi falan diye zırlamasın kimse, sen bu adama bu parayı vererek zaten burayı katar gibi görmesini sağlıyorsun. Bize gelen senelik yüksek ücretli yabancılardan hep verim aldık ama hepsi çok sağlam karakterli adamlar. Melo, Muslera, Eboue, Sneijder, Drogba. Ve bunlar ciddili dünya yıldızı. Gomis dünya yıldızı falan değil geçelim, inşallah faydalı olur. İzleyenler daha iyi yorumlar.

Heves kırmak gibi olmasın da Gomis dünya yıldızı falan değil, yada hangi dünyanın yıldızı bilmiyorum. Van Persie 5 ister tabi o adam o paraya gelir Türkiye'ye. Sağlam karakterli bi adamsa tabi ki farketmez ama biraz gevşek bi tipse yatar. Sonra maç içinde koşmuyor beyefendi falan diye zırlamasın kimse, sen bu adama bu parayı vererek zaten burayı katar gibi görmesini sağlıyorsun. Bize gelen senelik yüksek ücretli yabancılardan hep verim aldık ama hepsi çok sağlam karakterli adamlar. Melo, Muslera, Eboue, Sneijder, Drogba. Ve bunlar ciddili dünya yıldızı. Gomis dünya yıldızı falan değil geçelim, inşallah faydalı olur. İzleyenler daha iyi yorumlar.
Muslera melo ebue bize gelirkende yıldız değildiler giderkende olmadilar kardes. Ama bize kattiklariyla gözümüzde büyük topçu oldular o kadar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katiliyorum dünya yildizi degil kesinlikle abartmaya gerek yok, ama iyi oyuncu yerin dibine sokmaya da gerek yok.

Tek sikintisi maddi olarak cok büyük yük altina girmemiz. Genc de degil bu adam keske 2+1 yapsalardi kontrati ama burayi ciddiye alirsa bence 15-20 gol civari rahat atar lig de.

Saçma sapan bir anlaşma olmuş eveleme geveleme yapmaya gerek yok.bu paralar ancak dünya yildizlarina verilir gomis siradan bir futbolcu."gomis GSARAYa transfer oldu "dünyanın hicbir yerinde haber değeri tasimaz.bize zerre prestij kazandirmaz yani.drogbanin aldigi paraya yaklaşmış nerdeyse kariyer ün yetenek hiç bir şekilde yanına yaklasamazken drogbanin.drogba geldiginde maliyetini okumamistim bile adam kingti formamiza değer katti bir kelime etmedim parasına buna verilen paraya yazik günah.drogba gelince gururlu gezmistim sokaklarda caddelerde bunu aldik diye bırak gururu verilen paralara bakip utaniyorum.yazik ulan bu kulübe 1 tane akıllı futbol akli olan gelmezmi..yazık

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
İmza parası aptallık olmuş ancak bonservis bedeli iyi. Misal gomis 4 milyon Euro bonservis yıllık 3.5 alsa idi sözleşme böyle olsa idi aslında çoğu kişi normal derdi. Maliyet aynı hesap ama bir yerden kistigimizi diğer yere vermişim.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok fazla hele basarili olmasa gör ozaman patliyan bombayi. Insan en azindan son senesinde biraz daha az verirdi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Bütce içinde oldukca ve hedefe ulaştırırsa maliyeti beni ilgilendirmez. Galatasaray ımızın As santraforu bu miktarlarları alır. Yeterki As santraforumuz gibi hakını versin.

Üst Alt