Gomis'ten Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten Açıklama

Terim’in isteği üzerine Antalyaspor’un kapısını çalan Cimbom, Tarık Çamdal ve Koray Günter’i kiralık, Emrah Başsan’ı bonservisi ile ve bir miktar para önerdi

Lan tamam olsa olsa yarın ödenir gider. Amma uzatıldı mevzu. Daha yeni personellerin maaşları ödendi. O daha büyük sorundu. Şimdi bu her türlü hallolur. Yeni başkana güvenim tam bu konuda.

Bu açıklama gscimbomda bir an bile olsun gomis için acaba diye fesatlık yapanlara girsin hem de arkadan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren mi? Butun sene yatan adami bos kaleye 2 gol atti diye Gomis'i gonderip Eto'nun yedegi diye takimda mi tutacagiz? Dursun gitti ama sizin gibiler gitmedi maalesef. :(

Boş yapma birader git uzakta oyna, Dursun haininin gidişine en çok sevinen benim. Ama Fatih Hoca burda olmak istemeyeni tutmaz 2 kere 2 4 bu kadar net bu. Takıma uyum sağlamayan adamla yola çıkmaz hiç bir zaman. O yüzden diyorum Etonun gelişi bu sebepten dolayı diye. Bugün 3-4 yerde haber çıktı boşuna değil bu...

Boş yapma birader git uzakta oyna, Dursun haininin gidişine en çok sevinen benim. Ama Fatih Hoca burda olmak istemeyeni tutmaz 2 kere 2 4 bu kadar net bu. Takıma uyum sağlamayan adamla yola çıkmaz hiç bir zaman. O yüzden diyorum Etonun gelişi bu sebepten dolayı diye. Bugün 3-4 yerde haber çıktı boşuna değil bu...

Lan terbiyesizlik yapma surda transfer var diye giriyoruz senin gibi ne idugu belirsiz bebelerle ugrasmayayim simdi. He he Fatih hoca tutmazmis asil burdan belli niyetin. Sirf hocanin kaprisi yuzunden Arda'yi kaptirdik sampiyonluk rakibimize. Bir de Gomis giderse ilk 3e zor gireriz. Etoo da eski Etoo degil 1 mac iyi oynar 2 mac sac yoldurur bak gor.

Üst Alt