Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇ


Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇYahu, silahla yaralama olaylarini, kimin yaptigi, nasil dustugu belirsiz bir olayla bir tutuyor.

Diyelim ki, bu isi hakikaten bir iki kendini bilmez yapti. Atti o cocugu asagi. Bu olaya yonetim nasil onlem alsin? Konuda bahsettigi tabanca ve bicaka ise onlem almak mumkun. Diger ikisi yonetimin ihmalkarligi bu ise tamamen kontrol disi bir oyun. Ve kendinizi bosuna yirtmayin, Fenerbahce maci seyircili olacak ve bosuna da umitlenmeyin, Diyarbakir'da ligden dusmeyecek. Yani, iki puan hayaliniz bosa gidecek ve Sampiyon Galatasaray olacak. O iki puani da alsaniz sampiyon olamayacaksiniz.
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇZaten bizim atma olayında eğer atma varsa(bence yok) kişilere ceza verilmesi gerekir,takıma değil.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇne akilli adamsin sen gurcan ya. bak kimse dusunememisti bunu... tobe tobe nasil adamlar yazar oluyor ulkemizde. keita danhaber ver sen keitadan... iki hafta sonra samiyene gelmekten bu kadar mi korkuyorsun nerde sampiyon takimin ?
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇBi tarafı yemiyo tabi Sami Yen'de o taraftarın önünde oynamaya şerefsizin ulan fener maçı seyircili oynanacak ve o maçta çıkan olaylar nedeniyle saha kapatma cezası alacağız var mı bir diyeceğin gerizekalı herif adamı çileden çıkarır bunlar ya.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇSahiplerinin 3 sene şampiyonluk sözü var, her türlü oyun beklenir bu saatten sonra. Ben pek ihtimal vermiyorum sahanın kapanmasına, geçmişte yaşanan olaylarla bir tutulacak birşey yok ortada. Çok açık bir provake var ve medyanın abarttığı gibi fırlatıp atılma olayı filan yok. Olayı DHA Doğan Haber Ajansı - son dakika haberleri - flaş haber - güncel haberler - internet haber - doğru haber - sıcak haber linkte ki adresten izleyebilirsiniz. Resmen kendisi korkup atlıyor.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇSaracoğlu'nda merdivenlere takılıp biri düşerse de adalet isteyecek misin? Adam sarhoş mudur, provakatör müdür nedir daha olay belli değil hemen tetikçiliğe başlamışlar. Sanki kurşun sıktılar, bıçakladılar.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇBu günkü görüntülerde tamam aralarında kavga ediyorlar ama adam çok net kendini atıyor aşarııya
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇAllahtan Galatasaray medyasında böyle cahil cühela kafasını febe'yle bozmuş,sabahtan akşama kadar febe aleyhine yazılar yazmakla meşgul Galatasaraylı spor yazarları yok..Bu davranışlar onların Galatasaray korkusunun ve altında ezilmişlinin bir kez daha kanıtıdır.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇ145562912_a35d1718dd_o.jpg
172594_21049.jpg
Silahsör bunlar Silahsör.. Bunlara Hayvan demek Günah.. hayvana Hakaret..
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇYemiyor tabi seyirci ile oynamak sonra kapatma cezası gelmeli falan diyorsunuz.

Yazık fenevli medya yazık.
 
Cevap: Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇgülcan sen ne kadar kaşıntı,embesil ,man kafa bi adamsın.kardeşim düş yakamızdan defol git fenev ile ilgili yazılar yaz.10 gün sonra keita sana salacak kobrayı...
 
Üst Alt