Gözaltına Alınan İki Galatasaray Taraftarı Serbest Bırakıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözaltına Alınan İki Galatasaray Taraftarı Serbest Bırakıldı

Cevap: İki Galatasaray Taraftarı Gözaltına Alındı

hava alanında meşale yakmak yasaksa ne diye yakar bizimkiler, polis haklı kanun buysa uygulayacak tabi adamlar saçmalamayın pls.

Meşale yakmışlardır, taşkınlık da yapmışlardır kabul ama bunun karşılığı coplamak değil.Alırsın gözaltına, dağıtırsın kalabalığı olur biter. Türkiye'de polis cop kullanınca olay, İngilizler yapınca "Adamlar haklı". Ayrıca İngilizlerin bunu sadece kuralları uygulamak için yaptıklarına da inanmıyorum.

Meşale yakmışlardır, taşkınlık da yapmışlardır kabul ama bunun karşılığı coplamak değil.Alırsın gözaltına, dağıtırsın kalabalığı olur biter. Türkiye'de polis cop kullanınca olay, İngilizler yapınca "Adamlar haklı". Ayrıca İngilizlerin bunu sadece kuralları uygulamak için yaptıklarına da inanmıyorum.

Art niyetin olmadığını söyliyen varsa birşey demiyorum

Cevap: İngiliz Polislerden Takımımıza ve Taraftara Saldırı

Ben bazı oyuncuların tınlayacağını bile zannetmiyorum

Öyle deme Elmander reis baya atarlanmışa benziyor;

890025-14916109-640-360.jpg

Yarin golü var. :happynew:

Peki onların bizim ülkemizde böyle özgürce dolaşabilmeleri kimin suçu kimin ayıbı sence ? Bizim basiretsizliğimiz değilmi ülke ve kanunlar olarak ?

O konunun diğer boyutu. Burada Avrupalı kültürü ahlakı edebi ve yasaya olan bağlılığını dile getirenlere cevaben yazdım. O ayrı bir konu ve bizim bu halde olmamızın yegane sebebi. Ya Arap sevdası ya da Avrupalıyı tepelere çıkarmadır bu ülkenin asıl sorunu.

20:30 'da Fatih Hoca basin toplantısı düzenliycekmiş bu arada... GSTv'den izliyebilirsiniz...

Belkide biz şuan yok yere abartıyoruz haberlerde doğru düzgün bişey yazmıyoki ya bakalım Fatih Terim'in basın toplantısında çıkar heralde işin iç yüzü o zaman belli olur kim haklı kim haksız olaylar ne derece abartılı ...

Üst Alt