Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi!

karakullukcu diye bir tane eleman var o demisti dün tvde
sneijder geldigi sene daha düsük maas alirken dursunla beraber daha fazla maas almaya basladi diye
dursun tam bir beceriksiz bir seyi de düzgün yapamiyor

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

fussballin ortalama yasi 40a kadar gitse wesley bir zam daha alirdi büyük ihtimal o kadar beceriksiz iste bu dursun

Gecen sene bizzat Dursun Sneijder'in yeni kontratini onayladi simdide indirim isteyecek oylemi? Amatorce yonetilme buna denir.

Selman Öztürk: Dursun Özbek, Sneijder'den indirim talep etti. Sneijder performans sözü verdi.

1 sene önce zam yap sonra indirim iste
zuahahahahahah
sneijder insafli davranmis yine
sonra da sorunlu derler
benim arkamda taraftar olacak gram indirime gitmem
hatta gider yatarim
misal selcuka böyle bir sey önerilse vefa diye aglayip durur

Bence yönetim Sneijder’e;
"Tavan ücreti 3,35m Euro olarak belirledik. Bizimle devam etmek istiyorsan bu rakamdan 2 1 yıllık sözleşme uzatabiliriz." demiştir.

Sneijder de;
"Bu sene sözleşmemdeki parayı alayım seneye bu rakamdan sözleşme imzalarım" demiştir.

Yönetim de;
"Hayır ya bu sene imzala ya da kulüp bul" gibisinden bir şey söylemiştir.

Sneijder de;
"Aç karna karar veremiyorum. Öğleden sonraya kadar düşüneyim, kararımı veririm" demiştir.

Sneijder öğleden sonraki toplantıda "3,35m Euro tamamdır" diyecek.

2 1 yıllık sözleşme imzalanacak.

Dursun mobbing uyguluyor. Adam niye indirimi kabul etsin yeni gelenlere verdiğin para ortada
Aynen sacmaliga gel, Belhanda ve Gomis'den daha buyuk bir marka neden onlardan daha az kazanmaya razi olsun? Daha gecen sene bizzat bu yonetim uzatti zaten sozlesmesini.

Aklima gelen tek sey, 2018 de bitecek olan sozlesmesini 2019 a kadar uzatmak istemeleri belki. O bakimdan da suanda aldigi yillik 3.2 milyon euro + 1.3 milyon imza parasinda imdirim beklemek.
Mesela garanti ucretini 3.2 den 3.35 e cikarip, imza parasini da almasin demis olabilirler. Kisaca 2 yillik sozlesme yillik 3.350.000 € (toplamda 6.7 milyon €)

Belhanda diye bir apaçi alındı 3,5 kazanacak sonra Sneijder den indirim iste. Selçuk dan falan isteme ama Sneijder den iste.

Sonra bizim taraftar da gaza gelip Sneijderi yollasın. Muhteşem bir düşünce şekli gerçekten.

sent via GSC

Aynen sacmaliga gel, Belhanda ve Gomis'den daha buyuk bir marka neden onlardan daha az kazanmaya razi olsun? Daha gecen sene bizzat bu yonetim uzatti zaten sozlesmesini.

Aklima gelen tek sey, 2018 de bitecek olan sozlesmesini 2019 a kadar uzatmak istemeleri belki. O bakimdan da suanda aldigi yillik 3.2 milyon euro + 1.3 milyon imza parasinda imdirim beklemek.
Mesela garanti ucretini 3.2 den 3.35 e cikarip, imza parasini da almasin demis olabilirler. Kisaca 2 yillik sozlesme yillik 3.350.000 € (toplamda 6.7 milyon €)
Belhanda alınmasa böyle düşünebilirdim de adamlar Sneijderin mevkisine 8-10 m euroluk transfer yaptı Belhanda sol kanat oyuncusu değil Sneijder 2 sene kalacaksa Belhanda yerine Konoplyankayı alırdın bi anlamı olurdu ama şuan yaptıkları çok net yollamak yeni sözleşme falan hikaye

Belhanda alınmasa böyle düşünebilirdim de adamlar Sneijderin mevkisine 8-10 m euroluk transfer yaptı Belhanda sol kanat oyuncusu değil Sneijder 2 sene kalacaksa Belhanda yerine Konoplyankayı alırdın bi anlamı olurdu ama şuan yaptıkları çok net yollamak yeni sözleşme falan hikaye
Zaten bir kac saate anlasilir artik.

Duygusal baktığınızı düşünüyorum, bence şu an konuşulan ne maaşında indirim ne de yeni sözleşme konusu. Sneijder' in kontratının fesih şartları masadadır çok büyük ihtimal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eğer sneijder denildiği gibi performans sözü vermiş ise bu indirim istemekten daha büyük bir yanlış.
sen neye dayanarak performans artış sözü verebilirsin?
veya geçen sene niye oynamadın o halde?

Dostça ayrılalım konuşmaları ver bonservisimi + yarı maaşımı
diğer taraf da
Getir 2 milyon maaşınıda unut

arasındaki uzlaşma sonucu belli edecek durumu

Üst Alt