Gözümün içine baka baka oturacaklar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözümün içine baka baka oturacaklar

Cevap: Stadın üstünü kapatmayacağız

haber gerçekmi bilmiyorum ama bu yönetimden beklenir taktik icabi geçiştir sonra masraflı deriz yırtarız asferin size aferin haber gerçektir şaşirmam seneye olunca ertesi sene derler sonrada giderler yeni yönetime birakırlar işi

Cevap: Gözümün içine baka baka oturacaklar

hürriyet ankara temsilcisi metehan demir le yapmış röportajı başkan söyledikleri doğru.

bildiğim kadarıyla uefa stadın çatısı kapalıyken oynanmasına müsade etmiyor schalke ve ajax üstü açık oynuyor yani bize ne katkısı olacak kapalı olsa konser vs... şeyler için kapatılacaksa stad ve zemin daha çok zarar görür

Toki,stadın kapanmasına kullanacağı parayı stadın içinin yapımına kullanmadı mı?Anlaşmaya göre yönetim, 24 ay içerisinde çatıyı yapmak zorunda diye biliyorum..

Çok önemli değil. Ne taktınız şu kapağa anlamadım. Bir kapak yüzünden adam "imza kampanyasına katılırım" diyor. Zihniyete bak.

Bu haber yalan. Toki yapacaktı açılır-kapanır çatıyı. Fakat biz o parayı locaların içini döşetmek için kullandık.

2 yıl içinde yapmak zorunda klüp. Sözleşmede böyle yazıyor. Adnan Polat bizzat açıkladı Ali Kırca ve M.Ali Birand ile olan sohbetinde.

Yani tartışmak boşa :).

Evet anlaşmada 2 sene içinde stadın üstünü kapatma zorunluluğu var yani stadın üstü kapanacak.

Kaynak desen yok, konuşan kişi başkan olduğu anlaşılıyor ama ne başkan deniliyor ne de Adnan Polat.

Gerçekten ilginç bir haber yapmışın güngör kardeş tebrik ederim.

konuyu taşırken unutmuşum kaynağı koymayı.adnan polat hürriyet ankara temsilcisi metehan demir'e söylemiş sivas maçı öncesi.

bildiğim kadarıyla uefa stadın üstü kapalıyken maç yapılmasına izin vermiyor schalke ve ajax stadın üstü açıkken oynuyor.aslında o kadar da önemli değil şu an en önemli sorun stadın bitirilemeyen yolları metro çıkışına ek çıkışlar eklenmeli cendere yolu tamamlanmalı

Aynen abi ya...!! Kapak, Kapak, Kapak... Neymis arkadas bu Kapak..??

Görende Ali Sami Yende Cadirin icinde oynadi sancak..

O parayı daha yararlı işlerde kullanmak varken, böyle kapakla falan uğraşmak gereksizdi zaten. Ama bazılarını anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Bilgi sabretmeyi sevmez, ağızdan akar gider desem bilgi fikri doğurur, fikir içinde mantık gerekir ama bunun mantıkla hiçbir alakası yok. Tamamen duyguyla yaşayan, nedensiz yere konuşan anlamsız ve biçimsizce tepki verilen mesajları biri tercüme edebilir mi?

Bende kapatılmasının o kadar önemli olacağını düşünmüyorum. Zaten alttan ısıtma sistemi var statta.

Bu siralar o yükün altina gireceklerini düsünmüyordum zaten. Birgün takilir ama 3-4 sene takilacagini bende düsünmüyorum. 15-20 Milyon arasi birseydi galiba. Emin degilim. Daha da fazla olabilir.

Mali kongre öncesi kapatacağız açıklaması yapılarak gnel kurul üyelerinin ve taraftarın gazı alınır.

Üst Alt