Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri

Cevap: Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri

Ben en iyisi şöyle bir liste yapayım ;

Grafizm

Rüya Tasarım

Grafik Sihir

Ahenk Grafik/Tasarım

Öz Grafik

İsimleri şuan ön planda tutuyoruz arkadaşlar.

Kebapçı ismi gibi olur, en baştan eleyin bu tarz isimleri.

İngilizce konusunu da iyi düşünün derim, Erdem'in dediği gibi tasarım işine girerken her yönden değerlendirmek gerekebilir, web, medya filan.

Rüya tasarım da sanki konulu film sektörü gibi olur :asd:

İki kelimeyi yaratıcı tek bir kelime haline getirin bence, ama çok klasik isimlerden kaçının.

emre beğendiğin ismin sahibini şirketin bannerinin yanında isteriz ona göre:lol:

Benim çok güzel bir fikrim var Grafik firması içinde uyar ama kessen söylemem :D

türkiye de sadece türklerin yaşadığını düşünmüyorsunuz sanırım? bir çok yabancı şirket var. onlara da ulaşmak adına daha mantıklı olur dediğim gibi çok dilli bir site de olması gerek

Farkındayım fakat yabancı şirketler biz Türklere tasarım yaptırsa dahi isme önem vermezler.

Yapılan tasarıma bakarlar.

Canın sağolsun Uğur'cum.

Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim fakat istediğimiz gibi birşey çıkmadı.

Tuna arkadaşımızdan Tuğra Grafik ismi geldi.

tugrafik.com domainide çok hoş geldi.

Herhalde bu isme odaklancaz gibime geliyor.

Farkındayım fakat yabancı şirketler biz Türklere tasarım yaptırsa dahi isme önem vermezler.

Yapılan tasarıma bakarlar.

önemli olan ulaşılmak. size iş yaptıracak yabancı biri grafik tasarım diye aratmayacak google da.

graphic design vb. şeklinde aratacak. bu yüzden de çok dilli site dedim işte. geniş düşünmeniz gerek biraz. biraz da açık olmanız. biraz sabit fikirli geldiniz gibi kötülemek için demiyorum. arkadaşlar dedi esnek olmanız gerek. esnek düşünün geniş düşünün biraz

Benimki bende saklı kalsın kendim kullanıcam ama Vertex Graphic Design'da şimdi aklıma geldi fena değil bence:yenieek:

Canın sağolsun Uğur'cum.

Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim fakat istediğimiz gibi birşey çıkmadı.

Tuna arkadaşımızdan Tuğra Grafik ismi geldi.

tugrafik.com domainide çok hoş geldi.

Herhalde bu isme odaklancaz gibime geliyor.

bakınız grafikte ısrar ediyorsunuz :) büyüyecek olursanız webmaster alırsınız bir tane, web sitesi içine de girersiniz. bu sefer şirket adı grafik alakasız olur. benim fikirlerim bunlar. size başarılar dilerim

önemli olan ulaşılmak. size iş yaptıracak yabancı biri grafik tasarım diye aratmayacak google da.

graphic design vb. şeklinde aratacak. bu yüzden de çok dilli site dedim işte. geniş düşünmeniz gerek biraz. biraz da açık olmanız. biraz sabit fikirli geldiniz gibi kötülemek için demiyorum. arkadaşlar dedi esnek olmanız gerek. esnek düşünün geniş düşünün biraz

Şu an dediğiniz gibi yapmanın manası yok.

Yani yeni bir site google aratmalarında çok arkada olacak.

Bunun ön sayfalara gelmesi zaman alacaktır. O yüzden site gerektiği hiti alıp ilk 5 sayfa arasına girince böyle dediğiniz gibi çok dile geçiş yapabilir.

Yani yabancı bir şirketin beni arayıp bulması %1 ihtimalli. Belkide daha az. Gerçekçi olmalıyız bunları düşünürkende.

Üst Alt