Gregory van der Wiel, Fenerbahçe Kulüp Binasında! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gregory van der Wiel, Fenerbahçe Kulüp Binasında!

Anlamadigim free bile olsa okuz gibi imza parasi ve yillik vericekler uefa nasil izin veriyor ??
ffp sadece bonservisteki gelir giderlere bakiyor. transfermarkttan da bu tablolara göz atabilirsin. bonservissiz oyunculara ffp islemiyor sonucta baska kulüp icin para cikmiyor kasadan. mantik bu ama bunu türkiyede anlayacak gs yöneticisi yok. beyinsiz herifler gidip olur olmaz yerlilere bir sürü para sacacak yine. milli takim okadar iyi oynuyor ki o kadroya dahi giremeyen adamlari istiyorlar.

Son halini bilmem ama isim süper tabi.

Ben RVP, Nani boktan derken geçen yaz son hallerini seyredip demiştim!

Son halini görmeden bişey diyemem.

Dursun gitmeden GS her gün küçülmeye devam edecektir.

Bide yildiz diyorlar buna, 27 yasinda bir (yildiz) sag bek'i, PSG gecmisi olan bir sag bek'i niye buyuk takimlar almiyor? Gökhan hollandali olsaydi, van der wiel turk olsaydi, merak ediyorum fikriniz ne olurdu :D

bu oyuncunun adını bi aralar yıllar önce sık sık duyardım sonra sesler kesildi ve yıllar sonra bugün tekrar duyuyorum.

sanırım gençken çok büyük potansiyeli olduğu felan sanılıyordu..beklentileri tam karşılayamadı sanırım...

Bide yildiz diyorlar buna, 27 yasinda bir (yildiz) sag bek'i, PSG gecmisi olan bir sag bek'i niye buyuk takimlar almiyor? Gökhan hollandali olsaydi, van der wiel turk olsaydi, merak ediyorum fikriniz ne olurdu :D

yılın bidonu seçilen melo bize çağ atlattı
avrupadan yollanan hagi bize efsane oldu
chelsea'nin amcası drogba bizde canavar oldu ...
vs svs vs..

çünkü ligimizin boktan kalitesi var. yollanan adamlar büyük takımlara yetersiz gelebilir ama ligin tozunu atarlar.

biz 6 ay sonra serbest kalacak donka ( 3.sınıf kereste ) poldi kadar bonservis ödeyip birde okkalı bir sözleşme yapalım millet gidip avrupada ismi olan adamlar alsın ama tabi öncelik dinazorus ve evlatlar !!

Abartilan bir arkadas. Tete ve Janmaat onun milli takimda önüne gecti. Bir aralar cöp Van Rhijn bile gecmisti onu ki mal oldugu icin gelismeyi devam ettiremedi. Sabri'nin yaninda Cafu o ayri.

defansif yönünün gökhan kadar ii oldugunu düsünmüyorum.

hücum olarak gökhan'dan daha olumlu isler yapabilir.

inş. önünde ofansif bir kanat olur.

Üst Alt