Gregory van der Wiel, Fenerbahçe Kulüp Binasında! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gregory van der Wiel, Fenerbahçe Kulüp Binasında!

Van der Wiel en cok parayi veren takima imzayi atacaktir, cunku bonservisi elinde ve yillik net 3 milyon euro istiyor en azindan. Fener verirse bu parayi alir bu kadar basit.

ya fenev messi-ronaldoyu getirse bir faydasi yok en fazla 2. olurlar :D :D Angutlarin mayasinda var loserlik , gelirse en az 3,5 milon euro ister yillik birde 3 milyon imza parasi menajer parasi derken bildigin koll gibi girer, nani ve rvp ne verdiki bundan verim alsinlar...

Allah var bende isterdim bize...
bu adam veya baskasi farketmez... ben bizde bir cizgi sezemiyorum bile transferle ilgili....

Buraki sattilar 1 Milyon € komisyon verdlier birilerine... Donkabos yere 2,5 milyon € gereksiz bonservis...
sadece ceplerine birseyler geri dönünce yapiyorlar transferi...

Ben bunlar kadar para ucuran yönetim geldigini hatirlamiyorum

Adamlar Gökhanın yerine beleşe Van Der Wieli alıyorlar biz Denayerin yerine öküz gibi para verip Serdar Azizi. Aziz ne kadarda kötü bi başkan olsada dursunu geçemez

Son düzenleme:
[#L1] Selon @lequipe, Emery a demandé au PSG de relancer la prolongation de Grégory Van der Wiel !!!

transfer yatmak üzere,wieli takımda tutmaya karar vermişler.gerçi alsalar da umrumda değil.ben eğlenmeye bakarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt