GS Bonus Kart - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

Arakdaşlar Garantinin sitesinden Gs bonus karta basvuru yapıyordum birde baktım ki kartın ücreti 40 Tl dir diyor...Kabul etmezsem de devam ettirmiyor...Şimdi bu para klübe mi gidiyor yoksa bankanın istediği bir meblağmı...Eğer banka alıyor ise bu parayı almıcam bende Gs bonus'u...Bilen biri varsa...??

Arakdaşlar Garantinin sitesinden Gs bonus karta basvuru yapıyordum birde baktım ki kartın ücreti 40 Tl dir diyor...Kabul etmezsem de devam ettirmiyor...Şimdi bu para klübe mi gidiyor yoksa bankanın istediği bir meblağmı...Eğer banka alıyor ise bu parayı almıcam bende Gs bonus'u...Bilen biri varsa...??

Kart Galatasaray kazansın diye çıktı.Elbetteki belli bir mevlası klübe gidecektir.Al bence.:)

Kart Galatasaray kazansın diye çıktı.Elbetteki belli bir mevlası klübe gidecektir.Al bence.:)

İyide klüp yapılan alışverişten kazanmıcakmıydı...Zoruma gdiyor artık bankaların milleti böle yasal olmayan yollarla dolandırması...Bildiğim kadarıyla kart ücretleri yasa dışı..Eğer bu para gerçekten klübe gidiyorsa alcam...Varsa tam oalrak işleyişi bilen bilgi verirse sevinirim...

İyide klüp yapılan alışverişten kazanmıcakmıydı...Zoruma gdiyor artık bankaların milleti böle yasal olmayan yollarla dolandırması...Bildiğim kadarıyla kart ücretleri yasa dışı..Eğer bu para gerçekten klübe gidiyorsa alcam...Varsa tam oalrak işleyişi bilen bilgi verirse sevinirim...

Ara bankayı sor kardeş,sana doğru bilgi verir banka.

8784__wp9.jpg

almayı istiyorum ama öğrenci olduğum için herhangi bir gelir belgem yok.öğrencilerede vermiyorlar sanırım

Evet öğrencilere verilmiyor.Başkasının kartınıda kullanmayı sevmediğimden,bu kural kötü oluyor.

Ben öğrenciyim. Gs bonus kartım bugun elime ulastı . İnternetten başvru yaptım. 1 hafta da getirdiler . Şimdi sıra kombıne almaya geldı :) ultrAslan pegasus tribununde yer alıcakmıs. Öğrencıler için %50 indirim güney trıbunu ıcın olucak.

Kredi Kartını almak istemeyen ya da kullanmayanlar yeni yıldan sonra ön ödemeli kart çıkacak ondan alıp aslantepe gidebilirsiniz...

Bilmeyenler için ön ödemeli kart;

Ön ödemeli kartlar, banka hesabına bağlı değildir ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz. Kartın üzerine yüklenen tutar kadar harcama yapılabilir. Aynen bir banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme kartıdır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bulunur. Visa/ mastercard kart kabul eden tüm işyerlerinde bu kartları kullanabilirsiniz.

Kontörlü cep telefonu gibi ...

diye yazılmış konu başında....

Bununla ilgili bilgisi olan var mı tam anlamıyla ? Yani böyle birşey kesin var mı ?

ben birkaç gün önce başvurdum ve galiba onaylanıcak başvurum.ben herhangi bir harcama yapmazsam bir borç olmaz değilmi?yıllık aidat vergiler felan gibi?

Ne kadar Sürede Cevap veriyorlar.. ( Garanti Bankası ) Hem babama hem Kendime(Ek kart) Basvurdum.. ne kadar Beklemem gerekiyor cevap gelmesi icin..

Üst Alt