GS Bonus Kart - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

TT Arena Kombine Kart Satış Ofisinden başvuru yaptığınızda maksimum 1 saat içinde geri dönüyorlar Denizbank'tan.

Blgnz..

*

Bu arada 1 hafta önce 2013 son kullanma tarihli kartımı Mecidiyeköy Meydan ATM'de kaptırdım, yenilenmesi için aradık konuştuk hala dönen yok.

Hani olurda Kadıköy Şubesinden birisi bir şekilde bu sayfayı okur pişman olur sonradan.

kuryenet lanet bı şirket.kartım ayın 3ünden beri karsıyaka subede duruyormus.bugun bankayı sonrasında kuryeneti aramasam ne getıren ne eden var.yarın kuryenetin karsıyaka subesını arayacagım

1haftadır subede duruyor,dagıtıma cıkmaz mı arkadas ayıptır ya

Uzun zamandır kimse kart almıyo belliki...

Arkadaşlar sorularıma cevap verirseniz sevinirim;

1.Hangi bankadan almalıyım,tecrübelerinize dayanarak cevap verir misiniz?

2.Öğrenciyim,sorun çıkarırlar mı?

3.Ne kadar zamanda kart elime ulaşır.

Teşekkürler..

Uzun zamandır kimse kart almıyo belliki...

Arkadaşlar sorularıma cevap verirseniz sevinirim;

1.Hangi bankadan almalıyım,tecrübelerinize dayanarak cevap verir misiniz?

2.Öğrenciyim,sorun çıkarırlar mı?

3.Ne kadar zamanda kart elime ulaşır.

Teşekkürler..

Denizbank'ı önermem.Kıl bankanın önünde gidenidir.Alacaksanız garanti bankası tercihiniz olsun.

Ben yurtdisinda yasadigim icin ve kredi karti kullanmak istemedigim icin taraftar karti almak istiyorum. Tabi eger boyle bir kartimiz varsa. Mesela sikecilerde boyle bir kart var ve kuluplerine buyuk katki sagliyorlar. Bizdede taraftar kart var mi???

Eger varsa fiyat ne kadar ve ne gibi avantajlari var???

Bizim Galatasaray yönetim olarak Fatal Error.

Galatasaray kart alın diyorlar, Galatasaray kartı satan bankanın sahibi fanatik Fenerbahçe'li.

Hıı olur ''alırım''...

Allah'a şükür ek kartlarla birlikte 4 adet GS Bonus mevcut.Bilet sıkıntısı çekmiyoruz.Herkese öneririm.Hem kulübe katkı olur.

Üst Alt