GS Bonus Kart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Card

Reklamlar gercekten Müthis olmus. Ama Kewell´in da kesinlikle bir tane cekmesi gerek. :)

Bu arada Arzu cok tesekkürler Linkler icin. ;)

Arkadalar, yurt disinda yasayan biri olarak bende bu karti almayi dusunuyorum. Ozellikle Aslantepe arenamiza bir tek bununla girebilecegimiz icin vs.vs. Fakat ben kredi gibi ozellikleri kullanmak istemiyorum ( zaten yurtdisinda yasadigim icin kullanamam herhalde ). Acaba bu kart, taraftar kart olarak geciyor mu veya degilse bile oyle bi kart varmi?

arkadaşlar bu kartı nasıl alıcaz tam bilgisi olan varmı? Garantiden bir hesap mı açmamız gerekiyor? bu bir kredi kartımı?

Arkadalar, yurt disinda yasayan biri olarak bende bu karti almayi dusunuyorum. Ozellikle Aslantepe arenamiza bir tek bununla girebilecegimiz icin vs.vs. Fakat ben kredi gibi ozellikleri kullanmak istemiyorum ( zaten yurtdisinda yasadigim icin kullanamam herhalde ). Acaba bu kart, taraftar kart olarak geciyor mu veya degilse bile oyle bi kart varmi?

Bu kart taraftar kart olarak geçiyor...

Vakıfbank'ın da taraftar kart olayına başvurmuştum, bundan da alacam. Başvurumu yaptım baya avantajlı olacak gibi bu kart. Reklam filmleri de güzel olmuş.

arkadaşlar kart başvurusunda Classic, gold ve platinum seçenekleri var.. bunların farkı ne?

Bunların farkları kesin olarak açıklanmadı lansmanda .

Sadece üyelik yıllık ücretleri belirtildi.

Bu kartlarda bazı gs kuruluşları ve anlaşması kurumlarda indirim kazanma gibi avantajları oldugunu tahmin ediyorum.Gold kart da 10% ,platinum da 15% gibi indirim olabilir...

P.S: Kendimi bir an gs bonus call center da çalışan operatör gibi hissettim:)

zaten bonus kartım vardı eğer bunu Gs bonusa çeviriyorlarsa hemen çeviririm. çevirmiyorlarsa mecvutu iptal edip bunu alırım. tam destek olmak lazım takımımıza. öyle lafta taraftarlık olmaz.

Tesekkur ederim Arzu abla. Peki fiyatlarini biliyormusunuz acaba. Aradim adaim bulamadim malesef.

Neyin fiyatı? Kredi kartı olarak geçiyor bu akrt bildiğim kadarıyla herhangibir ücret olduğunu sanmıyorum..

kartın türüne(classic ,gold ) göre 35-40-50 yıllık üyelik ücretleri ...

İş bankası Maximum kartın gözünü seveyim, ne yıllık ücret var nede doğru düzgün faiz var:D:D:D

Üst Alt