GSC Aşk Doktoru - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar bir sikinti var, size danismak istedim...

Simdi bi bayan var asagi yukari 2 aydir tanisiyoruz ve 1 haftadir kiz arkadasim oldu, beraberiz yani... Kizin cocuklari da var, onu belirteyim

Simdi bu kiz bana FB de iliskisi var yap dedi, yaptim... Instada bi foto paylas aciklamasina bi kalp yap ve Zehranin Z. sini yap dedi... Paylastim... Simdi tutturdu instagram biografimde (L) Z. yapacakmisim... Ilk once onuda yapmistim sonra geri sildim. SIlmemin nedeni benim bir sirketim var, is adamiyim yani sayfama musterilerim de giriyor vesaire. O yuzden kontrollu kullaniyorum ve bunun aciklamasini yaptim buna... Sabah kabul etmisti simdi fikir degistirdi... Illa ya biografi yada 2mizin fotografini paylasacaksin diyor... Guven eksikligi varmis zartmis zurtmus. Bunun ex aski bunu en yakin arkadasiyla aldatmis zart zurt iste...

Neyse ben bunlari yaparken kendisi ne FB da durumunu iliskiye geciriyor ne birsey paylasiyor... Simdi ben bunun evine yarin cicekten bi ayi yolladim (ayi oldugunu bilmiyor fakat bugun kargo getirmis ve bu evde yokmus o yuzden kagit birakmis tekrar yarin gelecegim diye) banada sordu evet ben yolladim dedim. Simdi diyorki sen biografini degistir, dedigimi yap yada bizim fotolarimizi paylas bende hediyenin fotosunu paylasacagim diyor... (kendisi foto paylasmayacak, iliski durumunu degistirmeyecek. Sadece ayinin fotosunu paylasacak yani uyanik).

Valla ben boyle seylere gelemem normalde ama kizdanda ciddi sekilde hoslaniyorum. Kizda beni seviyor, bakislarindan belli. Siril siklam asik artik (ben o kadar degilim daha).

FB da iliski durumunu degistirdim, dunde foto + yazi paylastim iste ve bu 24 saat instada gozuktu. Illa kalici birsey olacak bendeki ama kendisi bunu yapmiyor yukaridada belirttigim gibi. Bahanesi ben Turk kiziyim, ailem akrabalarim ne der + cocuklarim var...

NOT: Benim 1 manitam daha var (manita demeyimde konustugum bir kiz). Onun bunlari gormemesi icin dun IG den silmistim onu. Paylastim fotoyu. Bugun baktim ve su 24 saatlik yerden de silinmis tekrar ekledim yanlislik oldu diye... Sabah kabullendigi icin ekledim tekrar... Simdi bunlari yapmak icin tekrar onu silmem gerekecek :D Ondan sonra ayitla pirincin tasini...

Yardim edin su IG den kalici birsey paylasmami engeleyecek bi bahane lazim.. Yani onu deyince hmm tamam diyecek bi bahane... Yani ne bileyim siz yazin ben bakarim, artik hangisi kafama yatarsa...
Okurken kafayı sıyırdım.
Benim iş ortaklarım sayfama giriyor. Laubali işlere gözüm tok ya beni böyle kabul edersin ya da ben yokum de.
Bence uzak durmakta fayda var.
Bu kadar beyin ütüleyen birisiyle insan iki dk konuşmak istemez.

Gscimbom mobil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt