GSC Football Manager DRAFT ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Football Manager DRAFT !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Football Manager DRAFT !

Tamam beyler.Rastgele sayı çıkaran sistemi de biliyorum.Kadroları böyle belirliyoruz.Saat 22.00 gibi kadroları açıklarım tahminimce.

Ama bir takıma iki kaleci düşme ihtimalini de düşünerek her bölge için ayrı ayrı rastgele çekim yapmanı öneririm Mert. Böylece her takımın ayrı ayrı bölgelerden aynı sayıda oyuncuları olur ama hepsi farklı mevkilerde oynadıkları için herkes kendi takımına göre kendi formasyonunu belirler. Mesela 3 stoper çıkarsa bir takıma 3-5-2'ye dönüş yapabilir vs. :)

Mert, rastgele oyuncuları sen dağıtmalısın oyunculara. Hem böyle üst sıralar ile alt sıralar arasındaki eşitsizlik olayı şansa bağlı olur sadece hem de yorulmamış olursun. :) Her oyuncuya bir numara verip sonra belli bir rastgele sayı çıkaran sistemle yapabilirsin bu olayı.

Bu arada adam Einstein cikti beyler.

gstv galatasaray.com dada bedava olcak mı?

lan transfer döneminde ve maçta çok sayıda mesaj atıldığı için mesajım geçiliyordu o yüzden buraya yazdım

lütfen bilen cevap versiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :D

Bu arada oyunun içinde bir sürü sistem var.Ben onları da yazarım istediğinizi seçersiniz falan sonra.Sadece isminiz olmuyor yani.

Söyle yapalım yaw , Mert mesela 20 kaleci varsa o kalecilerin karşısına evde bi numara yaz kimse , forvetlerede ve orta sahayada aynen öyle...

Sonra bi burda diyelim mesela ilk ben:

Kaleci : numara 5

Defans : Numara 6 , 2, 5 ,8

..........

Zaman dilimi koy draft'a?

herkes 3dkk'da seçimini yapmasi gerekir yoksa en sonuncu siraya geçiyor. O zamanda seçim yapamiyorsa diskalifiye

Hakkı, senin kulübünün başkanı ilan ediyorum kendimi. Bilesin. Tuttuğun başka bir takımın rezilliğini göze alamam :p

Bu arada oyunun içinde bir sürü sistem var.Ben onları da yazarım istediğinizi seçersiniz falan sonra.Sadece isminiz olmuyor yani.

Herkes 4-4-2 yapsin. Sen ona göre ne kadar oyuncu falan gerek hesapla, en iyileri koy kuraya.

Diger türlü kurada karisiklik olur, forvet sayisi az olur vs.

Söyle yapalım yaw , Mert mesela 20 kaleci varsa o kalecilerin karşısına evde bi numara yaz kimse , forvetlerede ve orta sahayada aynen öyle...

Sonra bi burda diyelim mesela ilk ben:

Kaleci : numara 5

Defans : Numara 6 , 2, 5 ,8

..........

Evet en azindan boyle olsun bari sayi soyleyelim O bastaki siraya gore herkes tam takim sirasi soyler sen de siralari karisik yaparsin evet boyle guzel katiliyorum :) . Hem de yavaslik olmaz

4-4-2 olması lazım zira listeyi ona göre ayarladım.Ama merak etmeyin sizin de yapacağınız taktik ayarları olacak.Yani isim yok sadece.

yahu işte herkes kadrosunu kursun ilk yazan alır oyuncuyu ne uğraşıonuz bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt