GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tümerin tc kimlik teklifi meclisde kabul görürse forumdaki tecrübemden dolayı devlet memuru ya da bakan falan yaparlar beni diye dusunuyorum.

Takımda sanki hedef kalmamış gibi hocada da öyle.

Umarım geçicidir bu durum. Hedefsizlik hiçbir başarı getirmez çünkü.

Muslera ve Mariano dışında herkes kötüydü akşam.

Belhanda ve Ndiaye bir ara saman alevi gibi kıpırdandılar o kadar. Gerisi gelmedi.

Schalke 04 te kötüydü ama biz bitik durumdaydık resmen.

Başkanın bedelsiz o kadar oyuncu varken hiçbir girişim yapmaması takımı bu noktaya getirdi.

Takım forvet ve stoper diye bağırıyor resmen. En az 1 orta saha da lazım. Takım top çeviremiyor 2 pas üst üste yapamıyor.

Sürekli basit top kayıpları ile Schalke 04 den kontra yedik. Muslera nın kurtarışları olmasa daha farklı kaybederdik.

Umarım devre arası eksik bölgelere gerekli transferler yapılır ve şampiyonluk için yeniden toplanırız.

Şampiyonlar ligi bitti zaten 3. olup Avrupa ligine gideriz.

Muslera ve Mariano dışında herkes kötüydü akşam.

Belhanda ve Ndiaye bir ara saman alevi gibi kıpırdandılar o kadar. Gerisi gelmedi.

Schalke 04 te kötüydü ama biz bitik durumdaydık resmen.

Başkanın bedelsiz o kadar oyuncu varken hiçbir girişim yapmaması takımı bu noktaya getirdi.

Takım forvet ve stoper diye bağırıyor resmen. En az 1 orta saha da lazım. Takım top çeviremiyor 2 pas üst üste yapamıyor.

Sürekli basit top kayıpları ile Schalke 04 den kontra yedik. Muslera nın kurtarışları olmasa daha farklı kaybederdik.

Umarım devre arası eksik bölgelere gerekli transferler yapılır ve şampiyonluk için yeniden toplanırız.

Şampiyonlar ligi bitti zaten 3. olup Avrupa ligine gideriz.

Muslera agzimiza sicip birakti yav o golu yedikten sonra 50 tane kurtarsa ne olacak

Bu da santrafor nöbetine benzedi, nöbet tutuluyor ama beklenen futbol bir türlü gelmiyor. Korkarım sezon bitecek hala bekliyor olacağız bu gidişle.

Schalke Portoyu DEPLASMANDA Yenicek
biz Portoyu 2 farkla yenecegiz

ya da schalke iki mactan bir puan alacak

he anasini satim he. ne schalke portoyu deplasmanda yener
ne de schalke iki macta sadece 1 puan alir

Schalke Portoyu DEPLASMANDA Yenicek
biz Portoyu 2 farkla yenecegiz

ya da schalke iki mactan bir puan alacak

he anasini satim he. ne schalke portoyu deplasmanda yener
ne de schalke iki macta sadece 1 puan alir
Reis Fatih Terim bile çıkmış "uefa avrupa ligi için moskova 'ya yenilmezsek yeter" diyor. Takımın durumu belli oynadığımız oyun belli sakatlıklar/cezalar belli çok kasmamak gerekiyor bu saatten sonra

Devre arasına kadar çok fazla galip gelebileceğimizi düşünmüyorum ...

Reis Fatih Terim bile çıkmış "uefa avrupa ligi için moskova 'ya yenilmezsek yeter" diyor. Takımın durumu belli oynadığımız oyun belli sakatlıklar/cezalar belli çok kasmamak gerekiyor bu saatten sonra

Devre arasına kadar çok fazla galip gelebileceğimizi düşünmüyorum ...
yok bazilari twitter da yazmaya baslamis'da buraya aktariyim dedim.

Eger ligde liderin max 4-6 puan arkasinda olursak sampiyon oluruz. Tabi ki dogru transferler + yükleme yapilirsa.

Normal de kisin taktik yükleme yapilir, biz kondisyon,fizik yükleme yapacagiz... Hoca git Scott Piriyi getir

yok bazilari twitter da yazmaya baslamis'da buraya aktariyim dedim.

Eger ligde liderin max 4-6 puan arkasinda olursak sampiyon oluruz. Tabi ki dogru transferler + yükleme yapilirsa.

Normal de kisin taktik yükleme yapilir, biz kondisyon,fizik yükleme yapacagiz... Hoca git Scott Piriyi getir
Valla ocak ayında bambaşka bir takıma dönüşmek zorundayız. Dediğin gibi şampiyonluk yarışından kopmazsak yine şampiyon olacağımızı biliyorum hele ki o şampiyonluk moduna girip kenetlenirse takım elimizi kolumuzu sallayarak şampiyon oluruz.

Fernando-Nagatomo-Emre gibi adamlar dönecek
İnşallah adam akıllı 1 forvet ve 1 stoper takviyesi yapılacak
Dediğin gibi takımın en çok aradığı adam Scott Piri gibi bir kondisyoner belki de

Valla ocak ayında bambaşka bir takıma dönüşmek zorundayız. Dediğin gibi şampiyonluk yarışından kopmazsak yine şampiyon olacağımızı biliyorum hele ki o şampiyonluk moduna girip kenetlenirse takım elimizi kolumuzu sallayarak şampiyon oluruz.

Fernando-Nagatomo-Emre gibi adamlar dönecek
İnşallah adam akıllı 1 forvet ve 1 stoper takviyesi yapılacak
Dediğin gibi takımın en çok aradığı adam Scott Piri gibi bir kondisyoner belki de
ilk defa milli ara icin seviniyorum (Tabiki sakatimiz olmazsa yine)

ilk defa milli ara icin seviniyorum (Tabiki sakatimiz olmazsa yine)
Gerçekten inşallah şu Kayseri maçını galibiyetle geçeriz de Fernando-Nagatomo ikilisi dönüp takıma katılır o arada. Bu ikilinin dönerse takımı ciddi ciddi toplarlayacağını düşünüyorum birde Aralık-Ocak gibi Emre Akbaba takıma katılırsa işler düzelir inşallah bizim adımıza ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt