GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''10 Kasım paylaşımı tepki çekti'' konusu kapatılmış.Bari buraya yazayım.Fener medyası yönetim ve hocaya linç kampanyası başlatmışken şu haberlerin gazına gelmeyelim bir zahmet.

Takımı durdurmak için verildi bu cezalar.

Bu adamlar ne yaptı ? Taşlı sopalı yumruk yumruğa kavga mı etti ? 7-8 maç ceza.

Quaresma daha fazlasını yaptı geçen sezon Fenerbahçe maçında ve daha az ceza aldı.

Bu federasyon artık miladını doldurdu. Federasyon ne zaman seçime gidecek ? Demirören gitmeli artık yeter.

Bu akşam gördük ki bize karsi olunca her pozisyona faul her ilk faule sarı çıktığı, rakiplerin tekme attığı ve zorla sarı kart gördüğü bir maçı geri bıraktık. Bu federasyon ver kurulları art niyeylerini sonuna kasar gösterdiler. Şampiyon olup o tup kafalinin o kupayi vermesi icin ne var ne yok tum lobiyi kullanmaliyiz. Kupayi verirkense tum oyuncular elini sıkmayıp siktiri çekmeli benim içim anca bu şekilde soğur.

GS.png

İdeal kadromuz buysa bazı oyuncuların yerlerine :

Nagatomo - Ömer

Ndiaye - Belhanda

Emre - Selçuk

Rodrigues - Feghouli

Fernando olmadığında Mariano bu bölgede oynayabilir. Yada Celil i denemeliyiz.

Forvette Henry yada Feghouli de denenebilir. Sinan dan verim alamıyoruz.

Bu akşam gördük ki bize karsi olunca her pozisyona faul her ilk faule sarı çıktığı, rakiplerin tekme attığı ve zorla sarı kart gördüğü bir maçı geri bıraktık. Bu federasyon ver kurulları art niyeylerini sonuna kasar gösterdiler. Şampiyon olup o tup kafalinin o kupayi vermesi icin ne var ne yok tum lobiyi kullanmaliyiz. Kupayi verirkense tum oyuncular elini sıkmayıp siktiri çekmeli benim içim anca bu şekilde soğur.
2 senedir tff kaynakli cok ciddi şike donuyor.bjk de bu şike saibede basi cekiyo.fenerbahce figuran gibi ama gene işin icindeler.uefa fifadan ciddi bi yaptirim bekliyorum

Bu sene şampiyon olursak 2012 den sonraki en etkili şampiyonluğumuz olur bu kadar kahpeliğe rağmen şampiyon olursak muazzam iş

TV'de Bugün:

️18:00 Chelsea - Everton
️18:00 Arsenal - Wolves
️19:30 Man City - Man Utd
️18:15 Barcelona - Real Betis
️22: 45 Celta - Real Madrid
️22:30 Milan - Juventus
️23:00 Monaco - PSG
️22:00 Boca - River
️20:30 Olympiakos - Pana

melo reis bunu yapip sittiri cekmisti tupcuye. ama gelmez bu gavat yine bizom stada isi cikar

photofacefun-com-1541947918.jpg

Kayseri yi 3-0 yendiğimiz kadro. Sistem değişikliği işe yaradı. Ama Sinan dan hala verim alamıyoruz.

Umarım devre arası iyi bir stoper ve forvet transferi gerçekleştiririz.

Leipzig Leverkusen maçını izliyorum...

Leipzigin savunma hattına hayran kalmamak elde değil. O siyahi oyuncuları net büyük kalite ve büyük takım oyuncuları olacaktır ilerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt