GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden önem yüklenmesin ki?

Bir mücadeleye girmek için kazanmayı ön şart olarak görmek kendi içerisinde çelişki değil mi?

Hele de spor mücadelesinde.

Kaldı ki artık ucundaki havuç da daha kıymetli.

Yarı finalde veya finalde kaybedebiliriz bu mümkün.

Ama kazanabiliriz de. Bkz. 2000

Sonucunda birşey olmadığına inanmak sporun ruhuna ters.

Bu mantığın milli takım iyiki C ligine düştü B'de kazanamıyorduk boşuna yorulduk demekten farkı yok.

Ondan değil. Burada 1-2 tur gidip ligi kaybedeceksek seneye çok daha büyük bir gelirden oluyoruz. Sebep bu. Maddi olarak bir kırılım yaşamak üzereyiz. Önümüzdeki 2-3 sene şampiyon olduğumuzda borç falan kalmaz ortada. Bu arada Beşiktaş ve Fenerbahçe de iflasa sürüklenir.

Sakat vermeyelim. Yeter. UEFA kupasına bu kadar önem yüklemeyin. Hele bu sene. Yoksa ben de isterim 1 Avrupa Kupası gelsin ama bu maçlar bizi yormaktan başka bir şeye yaramayacak.

4.Torbada sürünmeye devam diyorsun + olarak Cl para ödüllerini başarıya (yani son 10 yıllık Avrupa puanına ) çevirmişken , Avrupayı sallayalım demek bilmiyorum artık.

Chelsea , Arsenal falan neyse de geçen dediğin gibi Leverkusen var çok sağlamlar buna ek Salzburg , İnter , Napoli falan da var bunlar birbiriyle falan eşleşmeli ki bize şans doğsun tabii öncelikle Benfica'yı geçmemiz lazım.

Aynen.

Leverkusen i unuttum. Çok hızlı ve direkt oyun oynuyorlar. Kontra yakalanırsak bizi dağıtacak takımlardan biri Leverkusen.

Ondan değil. Burada 1-2 tur gidip ligi kaybedeceksek seneye çok daha büyük bir gelirden oluyoruz. Sebep bu. Maddi olarak bir kırılım yaşamak üzereyiz. Önümüzdeki 2-3 sene şampiyon olduğumuzda borç falan kalmaz ortada. Bu arada Beşiktaş ve Fenerbahçe de iflasa sürüklenir.

Lig ile Avrupa'nın birbirini besleyen birşey olduğunu düşünüyorum.

Birbirini zorlaştırdıkları tezi yurtdışında mücadeleyi kaybeden ülkemiz yönetim ve teknik ekiplerinin bahanesi gibi geliyor bana.

Bugün de dün de Avrupa'da başa oynayan takımlar liglerinde de hep baştalar.

96-2000 biz de öyleydik. Almadık kupa bırakmadık en son sezonda.

100 milyonluk takımlar herhalde sadece 7 milyonluk Akhisar'ı yensin diye kurulmuyor.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin iflas etmeleri veya yok olmaları da bence bizim için iyi değil.

Rekabetsizlik uluslararasu başarıyı artırmaz düşürür.

Ama bu başka bir tartışma konusu tabi.

Elma ile armutu karıştırıyoruz yine galiba.

Futbolun en üst seviyesinde oynamış bir kişi Hamit Altıntop. Bayern ve Real Madrid gibi tercübesi olan birisi sizin önereceğiniz tüm iş adamları param parça eder bu sektörde bilgisi ile.
Bilgili hamit beyin bir kaç açıklamasını birlikte idrdeleyeli.

"Rızkımız buysa 'hayır' mı diyelim"

"İstediğiniz kadar yıldız futbolcu alın sonunda bir kupa alamıyorsanız veya başarılı olamıyorsanız yıldızın bir anlamı yok. Arda en iyi örnek. Hedefimiz Arda gibi yıldızlar ortaya çıkarmak olsun. Altyapıya önem verelim"

"Türkiye'deki o kadar futbolcudan bir Ozan Tufan var. O da lider yapısı, öz güveni sayesinde boğuşuyor. Sonra da hocadan çocuğu adapte etmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Hamit'in her tarafı bilgi olsa ne olur.
Gurbetçi olmanın ekmeğini yemiş.
Başka da bir numarası yok.

Ancak hiç bir iş adamının Tff başkanı olmasını da istemem

Bu kısım doğru. En az 1-2 tur atlasak puanımız yükselir zira seneye rezil durumda olacağız. Geçmiş senelerin rezilliği önümüzdeki 2-3 seneyi etkileyecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun bizi baya baya yaktı önemsiz gibi görülüyor ama yeni sistem bizi çok etkiledi Clye katılan 32 takımın puanına göre para ödülü dağıtılıyor her geçtiğin takım başı 1,1 milyon euro az para değil şöyle 20.sıralara falan çıkmamız lazım en azından her yıl düzenli puan şart.

Lig ile Avrupa'nın birbirini besleyen birşey olduğunu düşünüyorum.

Birbirini zorlaştırdıkları tezi yurtdışında mücadeleyi kaybeden ülkemiz yönetim ve teknik ekiplerinin bahanesi gibi geliyor bana.

Bugün de dün de Avrupa'da başa oynayan takımlar liglerinde de hep baştalar.

96-2000 biz de öyleydik. Almadık kupa bırakmadık en son sezonda.

100 milyonluk takımlar herhalde sadece 7 milyonluk Akhisar'ı yensin diye kurulmuyor.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin iflas etmeleri veya yok olmaları da bence bizim için iyi değil.

Rekabetsizlik uluslararasu başarıyı artırmaz düşürür.

Ama bu başka bir tartışma konusu tabi.

Buna ben de katılıyorum. Eğer takım forma girerse Avrupada ligte de daha iyi sonuçlar doğurabilir. Benim korkum oyuncuların sakatlanması zaten. İlk devre anormal şeyler oldu. Allah korusun sakatlık olduğunda artık puan kayıplarının telafisi yok.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bilgili hamit beyin bir kaç açıklamasını birlikte idrdeleyeli.

"Rızkımız buysa 'hayır' mı diyelim"

"İstediğiniz kadar yıldız futbolcu alın sonunda bir kupa alamıyorsanız veya başarılı olamıyorsanız yıldızın bir anlamı yok. Arda en iyi örnek. Hedefimiz Arda gibi yıldızlar ortaya çıkarmak olsun. Altyapıya önem verelim"

"Türkiye'deki o kadar futbolcudan bir Ozan Tufan var. O da lider yapısı, öz güveni sayesinde boğuşuyor. Sonra da hocadan çocuğu adapte etmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Hamit'in her tarafı bilgi olsa ne olur.
Gurbetçi olmanın ekmeğini yemiş.
Başka da bir numarası yok.

Ancak hiç bir iş adamının Tff başkanı olmasını da istemem
Bu açıklamarı ile ilgili hiç bir sakınca görmüyorum. Rızk konusu tartışılır ama oda amatör taraftar bakışında ancak tartışılır bir konu.

Pro dünyasında işimize gelmezse de yüzde yüz, bencede maalesef, haklı adam.

Alt yapı konusunda dedikleri de doğru bence. Verdiği isimleri boş ver içeriğinde verilen mesaja bakalım.

Neyse sen de Almancı öldüğü için on yargılı yaklaşıyorsun beli ki.

Bunada hadi saygı duyarım. Senin adayın kim?

Bu açıklamarı ile ilgili hiç bir sakınca görmüyorum. Rızk konusu tartışılır ama oda amatör taraftar bakışında ancak tartışılır bir konu.

Pro dünyasında işimize gelmezse de yüzde yüz, bencede maalesef, haklı adam.

Alt yapı konusunda dedikleri de doğru bence. Verdiği isimleri boş ver içeriğinde verilen mesaja bakalım.

Neyse sen de Almancı öldüğü için on yargılı yaklaşıyorsun beli ki.

Bunada hadi saygı duyarım. Senin adayın kim?
Tugay olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt