GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lig ile Avrupa'nın birbirini besleyen birşey olduğunu düşünüyorum.

Birbirini zorlaştırdıkları tezi yurtdışında mücadeleyi kaybeden ülkemiz yönetim ve teknik ekiplerinin bahanesi gibi geliyor bana.

Bugün de dün de Avrupa'da başa oynayan takımlar liglerinde de hep baştalar.

96-2000 biz de öyleydik. Almadık kupa bırakmadık en son sezonda.

100 milyonluk takımlar herhalde sadece 7 milyonluk Akhisar'ı yensin diye kurulmuyor.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin iflas etmeleri veya yok olmaları da bence bizim için iyi değil.

Rekabetsizlik uluslararasu başarıyı artırmaz düşürür.

Ama bu başka bir tartışma konusu tabi.

Galatasaray için şu an önemli olan mali disiplini sağlamak.Bu da devamlı Şampiyonlar Ligi'nde yer almaktan geçiyor.Oradaki neticeler güzel olursa iyi olur tabi ama olmazsa da bu kadar mana yüklemeye gerek yok.Katılalım yeterli şu aşamada.Şampiyonluk çok daha önemli.

Ali koc'un basın toplantısını izleyen var mı. Herif maçların içindeki en ufak faul pozisyonlarını bile getirmis izletmis. Orta sahanın ortalarında bi pozisyon var fenerin aleyhine faul cıkmıs, niye buna faul verdi diye video yapmıs. şaka gibi lan. Bütün maçlarda bunun gibi en az 5-6 pozisyon cıkartırım

Adamlar bizim en iyi İlk 11 imizi 6 tane alt yapıdan futbolcu ile haşat etti. Acilen
Belhanda,Feghouli,Fernando,Muslera,Selcuk, vs.. Yollanmali
Biz tam kadro en iyi oyuncularımız ile çıktık maça ilk 11 kadro değerimiz 64 mil.€
6 tane alt yapıdan çocuk ile çıkan Benfica 'nın ilk 11 değeri 127 mil.€

O çocuklar gelip Galatasaray forması giyse STSL 'de ayrı ayrı kendi mevkisinin en iyi oyuncularından olurlar, ligi kaldırıp indirirler. Biz belki çok rahat bir galibiyet çok üstün olduğumuz bir oyun bekliyorduk ama arada çok net bir kadro farkı/ oyuncu kalitesi var reis maalesef. Evet Jonas-Jardel-Grimaldo filan olmadığı halde böyle bu durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt