GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 557 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bein be United diye bir programa başlıyormuş. Nasıl dağıttılarsa ortalığı böyle bir isim vermişler.

Yabancı oyuncu sınırından Merkez Hakem Kurulu'na, VAR sisteminden PFDK kararlarına kadar merak edilen her şeyi bu röportaj serisinde konuşulacağı be UNİTED yakında beIN Sports ekranlarında başlıyor.

"The Mirror'a göre Galatasaray sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Dwight Gayle ile ilgileniyor."

Ayrıca 90mins.com'a göre Hataysporlu Boupendza ile Newcastle, Southampton, Tottenham, Leicester, West Ham ve C.Palace ilgileniyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray'ın birçok transferinde ön planda yer alan menajerlerden D'Avila, yeni bir transfere daha öncülük edebilir. İddiaya göre bir dönem adı Galatasaray ile anılan 23 yaşındaki Azor Matusiwa'yı Galatasaray'a önerdi.

Azor Matusiwa bu sezon Groningen formasıyla 16 maçta yer aldı. Sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekti. Genç futbolcu Etebo'nun sezon sonu ayrılma ihtimaline göre takıma katılacak.

🖇️ @aspor

Sırbistan B Milli Takımı'nda da oynayan 23 yaşındaki Lazar Tufegdzic, Galatasaray'ın Belhanda yerine düşündüğü isimlerden biri. Genç futbolcu bu sezon Subotica formasıyla ligde 21 maçta 10 gol atıp 8 asist yaptı.

🖇️ @aspor

G.Saray, 5 M€'luk bonservis bedeline nedeni ile Saracchi'nin satın alma opsiyonu kullanmayacak.

Sol bek arayan GS rotasını İngiltere'ye çevirdi. C.Palace ile sözleşmesini uzatmayan Van Aanholt ile temas kuran GS'ın gündemine bir isim daha geldi;

Kostas Tsimikas

🖇️@memetozcan

Liverpool ile 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Tsimikas'ın 2 sezonluğuna kiralanması söz konusu.

Tsimikas'ın yeni takım arkadaşı Ozan Kabak'tan G.Saray hakkında bilgi aldığı öğrenildi.1996 doğumlu sol bek, Yunanistan Milli Takımı'nın da formasını giyiyor.

🖇️@memetozcan - @Sabah

Bu kim ilk defa gördüm
troll gibi

Son zamanlar birden 3-4 bin takipçiye ulaştı. Ben güvenemediğim için paylaşmamıştım. Yeni galasevgisi deniliyordu. Kulüp içinde olan genelde olumsuz işleri anlatıyordu, iddialar biraz basına yansıdığı gibiydi, ek detaylar falan vardı. 2 gündür bizim taraftarlar bu hesabın olumsuz haberlerden dolayı 12 no tarafından yönetildiğini iddia ediyordu. Bana söylemleri bizim liseli muhalefet ağzı gibi gelmişti. Şimdi kasti olarak olumlu haber atmış olabilir, çok arada kaldığım bir hesap oldu.

Son zamanlar birden 3-4 bin takipçiye ulaştı. Ben güvenemediğim için paylaşmamıştım. Yeni galasevgisi deniliyordu. Kulüp içinde olan genelde olumsuz işleri anlatıyordu, iddialar biraz basına yansıdığı gibiydi, ek detaylar falan vardı. 2 gündür bizim taraftarlar bu hesabın olumsuz haberlerden dolayı 12 no tarafından yönetildiğini iddia ediyordu. Bana söylemleri bizim liseli muhalefet ağzı gibi gelmişti. Şimdi kasti olarak olumlu haber atmış olabilir, çok arada kaldığım bir hesap oldu.
Sözlükten baktım şimdi herkes saçma sapan bir hesap , bloklayın felan demiş
Tabi sözlüğe kimler yazıyor onu da bilemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt