GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çekdar oğlanı hiç duymamıştım. ortaları pasları çok güzel. iyi top getiriyor. Atalay olmasa 10 numarada da değerlendirilebilir.
10 numara zaten.geçen sezon antalyadan gelip 8 gol attı bizde.ben bütün yaz kampa götürülmesini söyledim ama götürülmedi.almanya altyapılı.atalay eskisine göre daha iyi fiziki açıdan.bugün recep ve metehan cok kötüydü.

10 numara zaten.geçen sezon antalyadan gelip 8 gol attı bizde.ben bütün yaz kampa götürülmesini söyledim ama götürülmedi.almanya altyapılı.atalay eskisine göre daha iyi fiziki açıdan.bugün recep ve metehan cok kötüydü.

Yaşı 20ye gelmiş bir an önce a takıma kazandırılmalı. Altyapı eğitimini iyi almış belli ki akıllı oynuyor.

Yaşı 20ye gelmiş bir an önce a takıma kazandırılmalı. Altyapı eğitimini iyi almış belli ki akıllı oynuyor.
gladbah cıkışlı.u21de fenerde mesela 95li oyuncular falan oynuyo a takımda şans bulamadıkları için.ozan tufan vs.çekdar yakın zamanda a takım görmeli.ortasahada bu tarz paslar atan birine ihtiyacımız var

Tinerciler, Yusuf Namoğlu'na sallıyor tt olmuş gene.

Bunlar harbi midesiz, ezik bir camia bu sene şampiyon olup son darbeyi çakmak lazım bunlara. 2 sezon şampiyon olunca çok götleri kalktı.

22 günde 2'si şampiyonlar ligi ve 1'i fenerbahçe derbisi olmak üzere kritik 5 maça çıkacağız, takımın yarısı sakat. Nasıl mutlu olsam bilemiyorum. Damardan kokain verin.

Bu kadro yapısı ile başarılı olmak cidden güç

Yönetimin beceriksizliği, Uefa'nın elimizi kolumuzu bağlaması bizi bu hale soktu.
Bu halde bu noktada olmamız bile ciddi başarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt