GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takimin doktor ekibi yok mu yav. FTyi uyarmiyor mu oyuncular su durumda diye. Nasil olur 3 herif kendi kendine sakatlanir ilk otuz dakikada? Bu bu level futbolda nasil olur ya? Demekki Fatih hoca bu aksam kumar oynadi.
Ama sunuda soylemek lazim 3 haftadir bos beles futbol oynuyoruz. Kendine gel HOCAAA.

Takimin doktor ekibi yok mu yav. FTyi uyarmiyor mu oyuncular su durumda diye. Nasil olur 3 herif kendi kendine sakatlanir ilk otuz dakikada? Bu bu level futbolda nasil olur ya? Demekki Fatih hoca bu aksam kumar oynadi.
Ama sunuda soylemek lazim 3 haftadir bos beles futbol oynuyoruz. Kendine gel HOCAAA.

Porto maçı hariç bütün maçlarda boş beleş oynuyoruz bu sezon. Oyun planı vs var mı yok mu belli değil..

takım eksik ,sakat.oyuncular belli.hala oyuna takmıssınız kafayı.he belhanda,sinan ,erenle,olmayan forvetle,bitik rodriguesle iyi top oynarsın bekle.şimdi bu polyanacılıgın kralı değil de ne..kim var bizim kadromuzda bilmediğimiz?ribery mi bruma mı?dün maçın istatistiklerine göre maçın en iyisi ozandı bizden.taraftara sorsan neyse sormayalaım.agır laflar edicem yoksa.onyekuru agır sakatlık yasadı gelmeden önce hala onun izleri var,üstüne bencil ve de beyinsiz rodriguesle,sinanla,belhanda ile oynatılyo sonra da laf edilyo.siz mi sabredeceksiniz yunusa,onyekuruya.bi halt olmaz bu taraftar yapısından

takım eksik ,sakat.oyuncular belli.hala oyuna takmıssınız kafayı.he belhanda,sinan ,erenle,olmayan forvetle,bitik rodriguesle iyi top oynarsın bekle.şimdi bu polyanacılıgın kralı değil de ne..kim var bizim kadromuzda bilmediğimiz?ribery mi bruma mı?dün maçın istatistiklerine göre maçın en iyisi ozandı bizden.taraftara sorsan neyse sormayalaım.agır laflar edicem yoksa.onyekuru agır sakatlık yasadı gelmeden önce hala onun izleri var,üstüne bencil ve de beyinsiz rodriguesle,sinanla,belhanda ile oynatılyo sonra da laf edilyo.siz mi sabredeceksiniz yunusa,onyekuruya.bi halt olmaz bu taraftar yapısından
ne diyon sen alla askina ya sergen baydin son gunlerdir surekli savunmasini yapiyorsun.
kovalim mi diyoruz fatih terimi ? sabrediyoruz iste.
valla istastiklere bakmam ama ozan dun bambi gibi oynadi, olur boyle genc oyuncu vardir ups and downslari ona bisey demiyorum.
genel oyunu begeniyormusun 2-3 haftadir.
ne konusuyorlar mactan once cok merak ediyorum - boyle herkes sessiz herkes birbirine bakiyor soyunma odasinda boyle hayal ediyorum bizim soyunma odasini.

ne diyon sen alla askina ya sergen baydin son gunlerdir surekli savunmasini yapiyorsun.
kovalim mi diyoruz fatih terimi ? sabrediyoruz iste.
valla istastiklere bakmam ama ozan dun bambi gibi oynadi, olur boyle genc oyuncu vardir ups and downslari ona bisey demiyorum.
genel oyunu begeniyormusun 2-3 haftadir.
ne konusuyorlar mactan once cok merak ediyorum - boyle herkes sessiz herkes birbirine bakiyor soyunma odasinda boyle hayal ediyorum bizim soyunma odasini.
Galatasaray'ın 2000 doğumlu stoperi Ozan Kabak, gol öncesi penaltıya sebebiyet verse de maçın genelinde girdiği 17 ikili mücadelenin 13 tanesini kazanıp 8 top çaldı ve 7 atağı uzaklaştırarak oldukça etkili bir oyun ortaya koydu.

dogrular bunlar.hoca savunulacak durumda cunku elestiriler yersiz.ozan macin istatistiklerine gore macin en iyisiydi.
Ben gerekçeleri söyledim,konusunu da açtım.hoca bu oyuncu grubuyla oynamak zorunda.bu oyuncu grubundan da iyi oyun beklemeyeceksiniz.forvet yok,ortasahada oyuna yön veren yok,lider stoper yok.sahaya çıkanlar hücumda hayalet gibi.hoca ne yapsin....biraz eldeki malzemenin bu olduğunu anlarsanız beklentiniz de olmaz.

dün 3 kişi birden sakatlandı.zaten kadro dar...siz kadroda ne görüyosunuz da biz göremiyoruz...anlamadım.sürekli aynı seyleri yinelemenin anlamı yok ama sizin istediğiniz oyunu bu oyuncular veremez.bu oyuncularla iyi oyun oynanmaz.bunu anlamıyosunuz.durum basit.

Son düzenleme:
Bu sene şansımız rakiplerin daha güçsüz olması ama buna rağmen puan farkını henüz açamadık. Forvet eksikliği, Belhanda ve Feghouli gibi yüksek maaş alanların form durumu bunun en büyük sebebi.

Fatih Terim'in çileden çıkaran rapor!
Selçuk, Donk ve Eren'den sonra Serdar Aziz, Feghouli ve Fernando'nun sakatlığı Terim'i çıldırttı... Fatih hoca, sağlık heyeti ve teknik ekiple durum değerlendirmesi yaptı... Çarpıcı sonuçlara ulaştı.

21/10/2018 Pazar Takvim

Bursaspor maçının ilk yarısında Serdar Aziz, Feghouli ve Fernando'nun sakatlanması Fatih Terim'i çıldırttı. Selçuk İnan, Donk ve Eren Derdiyok'tan sonra yaşanan bu gelişme üzerine G.Saray'ın teknik patronu darbeye bağlı olmayan sakatlıklar üzerine sağlık heyetini sorguya çekti.

Schalke ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı öncesi bu şok sakatlıkları masaya yatıran Fatih Terim, yardımcıları ile detaylı bir analiz yaptı. Terim'in ekibi çarpıcı sonuçlara ulaştı. İşte o çarpıcı rapor:

OYUNCULAR KENDİNE İYİ BAKMIYOR

Futbolcularda disiplin sorunu var. Özel hayatlarına dikkat etmiyorlar. Bundan sonra gerçek birer profesyonel gibi yaşamaları gerekiyor.

UZUN UÇAK YOLCULUĞU VE MİLLİ ARA

Milli maç aralarında yapılan uzun uçak yolculukları sorun oluyor. Oyuncular uzun uçuşlarda kas kasılmaları yaşıyor ve dinlenmeden maça çıkıyor.

ANTRENMANLARDA İYİ ÇALIŞMAMA

Sezon öncesi hazırlık idmanlarında bazı oyunculara gerekli yükleme yapılamadı. Günlük çalışmalar da yeterli düzeye bir türlü ulaşılamadı.

SAĞLIK HEYETİ VE KONDİSYONER

Sağlık heyeti adele yüklenmeleri konusunda kondisyon ve fizik ekibi ile yeterli uyumu sağlayamadı. Kondisyon düzeyi istenilen seviyiye ulaşamadı.

FARKLI ÜLKELERDE KAMP VE MAÇ

Kamp ve özel maç programı... Farklı ülkelerde uzun süre kalıp maç oynamak. Sıcak ülkelerde uzun süreli kalmak (Afrika-Atina gibi).

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Naci Küçük: "Galatasaray'da gelecek yıl 10 oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Fatih Terim asıl kadro değişimini önümüzdeki yaz yapacak. Sadece Lınnes ve Sinan Gümüş'ün sözleşmesinin yenilenmesini bekliyorum. Selçuk İnan'ın işi zor. Ancak sembolik bir sözleşmeyle kalabilir."

Dedik bukadar sakatlik normal degil diye sirf bizim oyuncular milli takima gitmiyor baska oyunculara neden birsey olmuyor. Antreman da bir sorun var tabi birde futbolcular kendilerine iyi bakmiyorlar orasi da var ama fatih terim teknik ekibinde bazi kisileri gönderip yerine bu isi gercekten bilen insanlari getirmeli adanaci köfteci insanlar degil

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Naci Küçük: "Onyekuru, Feghouli ve Fernando, iki Schalke, Yeni Malatyaspor, Fenerbahçe derbisi ve Kayserispor maçlarını kaçıracak. Serdar Aziz'in durumu ise belirsiz."

ali naci dediyse biraz bekleyelim,yalan olma ihtimali fazla.onyekuruyu biliyoruz.2 haftası var onun.ama hepsinin birden aynı macları kaçırması saçma olmuş.durumları farklıdır

sinan gümüş devre arası bile transfer olabilir.gelecek sene baska takımda olma ihtimali fazla.çin veya japonyaya gidebilir.öyle görünüyor etkilerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt